м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

Незважаючи на непрості реалії, влада й надалі займатиметься розвитком інфраструктури в усіх населених пунктах міста і району. Сьогодні ми бачимо яскравий приклад співпраці обласної влади та місцевого самоврядування, - зазначив міський Голова.

- Ми бачимо професійну команду, яка знає що і як потрібно робити. Ми будемо постійно підтримувати органи місцевого самоврядування області, щоб у подальшому довести якість життя жителів Костопільщини до європейських стандартів, - наголосив представник засобів масової інформації.

Не лише місто ремонтує дороги... На початку травня капітально відремонтовано центральну вулицю Степанська, на якій знаходяться: Лікарня, аптеки, виробництва, прожиткові квартали, магазини -  беремо за приклад і наслідування кращих ініціатив та починаннях. Голова облдержадміністрації вбачає в капітальному ремонті обласних доріг різного підпорядкування  значний крок на шляху покращення умов проживання кожного жителя, населеного пункту та мікрорайону у ремонті даного відрізка дороги.

Ось так, крок за кроком, починають збуватися мрії  мешканців перемоги стосовно ремонту доріг. Що перші, що другі чекали цього часу не один десяток років. Коли є воля, новий підхід, розуміння на часі потреб людей, коли є відповідальність перед людьми, тоді все йде на лад і на користь людям.

 

 

Заступники міського голови, ( працівники виконавчого підрозділу), закликали до порузуміння, вірності, і готовності до нових звершень облаштування автошляху і прилеглих територій. Влада завжди іде на назустріч громадськості гарний початок здійснений ... Є проблеми з проплатою певних обєктів, але саме основне те що ми повині займатися допомогою і моральною і матеріальною. Міський бютжет виконується на підйомнику 133% зростає. Субвенції виконуються хоть важко, практично неможливо, не скаржитися що щось невиконано. Є проект рішень детальні плани, які будуть виконані блищим часом, видатки які будуть спрямовані у внесок міста на 2018 рік (на економічну діяльність і науку). Експертиза зроблена проіндексування завершальний етап даних необхідних обєктів, операцій надалі розпорядження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії


5