GearBest.com INT  
GearBest.com INT


GearBest.com INT

GearBest.com INT

GearBest.com INT

GearBest.com INT

GearBest.com INT

Площа в окрузі Районної Ради, РБК,ОщадБанку.

площа у КостополіПанорама з площі Грушевського.

Костопільський районний краєзнавчий музей
Серед традиційних експозицій, які можна побачити у багатьох музеях, тут привертає увагу стрій військової техніки, вишикуваної на подвір’ї. Експозиція “Військова техніка періоду другої світової війни”, яка налічує 17 експонатів. Тут можна побачити танк “ІС-3”, автоматичну зенітну установку, реактивний міномет БМ-13 “Катюша”, гаубицю 203 та інші. Усі вони — не макети, а справді колись діюча зброя. Доказ тому — вже згаданий танк, який доїхав до Костополя на своїх же гусеницях і зупинився. Так і став музейним експонатом.
Кажуть, що в ньому навіть солярка ще була, а місцеві діти, які полізли у нього гратися, ледь не спалили й музей. Танк заварили, і тепер для огляду він доступний тільки зовні.
У музеї є зал з експозицією різноманітних вишитих рушників. 
Ще одна виняткова виставка — експозиція іграшок, якими розважають дітей у ляльковому театрі. Тут можна спробувати себе у ролі лялькаря й покерувати лялькою-маріонеткою, лялькою-планшеткою та іншими.

 

Перегляд

Костопіль. Залізниця.

залізничний вокзалЗалізничний вокзал в зимову пору року.

Ми сподіваємося, що , ціни і вартості залізничних квитків на поїзди у Костопіль, допоможуть Вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою чи відпусткою у Костопіль. Якщо Ви не маєте можливості особисто купити квитки в залізничних касах, замовте квитки у Костопіль.

Перегляд

 

 

Ми все робимо для Успіху

 


 

 

GearBest.com INT

 

GearBest.com INT