м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

Сьогодні у Костополі відбулася перша робоча зустріч по напрацюванню проекту Положення «Про громадський бюджет міста Костополя».

Впровадження цього Положення у місті дасть змогу мешканцям впливати на рішення щодо витрат частини місцевого бюджету.

Бюджет участі (громадський бюджет) – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель зможе подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках 
бюджету наступного року.

Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненська обласна державна адміністрація.

 

 

Під час тренінгу учасники спільно напрацювали проект Положення «Про громадський бюджет міста Костопіль». Впровадження цього Положення у місті дасть змогу мешканцям впливати на рішення щодо витрат частини місцевого бюджету. Будь-який житель зможе подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету наступного року.

Довідково:

Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців селища Гоща та міста Коспопіль до формування місцевої політики, шляхом напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет», а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.

 

 

Перевірено часом успішних країн. 3авдяки громадському бюджету - проекту, який спрямований на фінансування та реалізацію проектів, підготовлених активними мешканцями міста. Досвід втілення проектів "Громадський бюджет свідчить що наше місто змінюється на краще. Громадський простір, екопарковка, підсвічування доріг у парку за допомогою сонячних батарей, спорт майданчики, розумні зупинки та інші ініціативи поступово реалізуються." У заході присутності зазначається варто уже готувати проекти на наступний рік, адже навесні розпочнеться робота над Громадським бютжетом-2019.

 
Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії


5