м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

 

 

У Костополі пояснили про інструменти залучення мешканців до прийняття рішень. 14:30 у приміщенні Костопільської міської ради (м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3, зала засідань - 4 поверх) для представників влади, бізнесу та громадськості відбувся тренінг «Особливості партисипації. Інструменти ефективної участі». Під час тренінгу учасники заходу дізнаються що таке «партисипація», які інструменти участі громадян у формуванні місцевої політики та особливості їх використання. Також визначили важливість партисипації і обговорили, як розвивати взаємодовіру між владою та громадою. Крім цього учасники розглянули дієві інструменти партисипації - публічні консультації (консультації з громадськістю у формі діалогу, який веде місцева влада з мешканцями, задля вивчення та врахування їх пропозицій щодо різних важливих питань ). Зокрема, обговорять особливості публічних консультацій та спробують їх змоделювати на реальних прикладах, а також визначать принципи, яких варто дотримуватись при проведені публічних консультацій.

Спікер: Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.

 

По завершені тематичної конференції розглянуто питання заходу, вирішення, вдосконалення реалізації по етапах функціонування, екологічних - соціальних проблем. Впровадження вирішення потреби через громадській бютжет - впровадження функціонування громадського бютжету. Пряма демократія і лібералізація модель участі.

Ідеологія ідеї дійти до спільного рішення, 5 -ти етапового обговорення, оцінювання. У кординаційний комітет входить 21 особа. Експертна оцінка перевірка проектів, етапи складання кошторису. По реалізації проектів без фальсифікаційних дій голосування через систему BANKID увійти можливо через приват24 індифікатор є декларування довіри, правил, для громади .

 

Довідково:

Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців селища Гоща та міста Коспопіль до формування місцевої політики, шляхом напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет», а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.

https://www.facebook.com/opora.rivne/ https://opora.rv.ua/

Костопільська міська рада планує запровадити одну із форм участі мешканців у розвитку міста – громадського бюджету – інструменту прямої демократії, за допомогою якого кожен мешканець має змогу долучитися до бюджетного процесу, зрозуміти його принципи та вплинути на рішення щодо витрат частини місцевого бюджету.

Тому, сьогодні, для мешканців, представників влади та бізнесу Костополя відбувся тренінг «Особливості партисипації. Інструменти ефективної участі»

Усі деталі за посиланням - https://opora.rv.ua/u-kostopoli-zaprovadzhennya-gromadskog…/

Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненська обласна державна адміністрація

http://kostopil-rada.gov.ua/novyny/499-u-kostopoli-zaprovadzhennia-hromadskoho-biudzhetu-rozpochalosia-z-treninhu-shchodo-efektyvnykh-instrumentiv-zaluchennia-meshkantsiv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії


5