м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

 

  • Запровадження принципу мережі - всі великі міста України мають бути між собою якісно з’єднані. Підняття питання внутрішніх перевезень на новий рівень, введення європейських стандартів на українських автошляхах. Особлива увага приділяється питанню безпеки на дорогах та втіленню нових наукових розробок у дорожній галузі.

  • Командна робота
    Разом працюємо в напрямку змін в законодавчому полі, втіленню прозорих механізмів, створенню умов для конкурентного ринку, залученню до співпраці міжнародних партнерів. Закладаємо цеглини змін у дорожній галузі, будуємо надійний фундамент для майбутніх поколінь.

  • Децентралізація

    Одна із фундаментальних реформ галузі. Здійснюється з 1 січня 2018 року. 123 105 кілометрів доріг місцевого значення перейшли до відповідальності місцевої влади. Окрім передачі повноважень, на місцевий рівень спрямовуються і кошти на ремонт та утримання доріг. З 2018 року в рамках Дорожнього фонду 35% коштів передбачено на дороги місцевого значення, тобто на дороги, які передані на обласний рівень. Перший етап децентралізації триватиме до 2020 року. За попередніми розрахунками, саме стільки часу знадобиться для ефективного відлагодження всіх процесів.

 

  • 1 січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення передані до сфери управління обласних державних адміністрацій. Для фінансування ремонту та утримання місцевих доріг уряд передбачив у Державному дорожньому фонді субвенцію у розмірі 11,5 мільярдів гривень.
  • Нагадаємо, у 2017 році в Україні відремонтували найбільшу кількість доріг за останні 5 років – 2,1 тис. км доріг. Для порівняння, у 2014 році було відремонтовано тільки 102 км. Цього року уряд збільшив фінансування ремонтів і будівництва доріг – до 47 млрд грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії


5