м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

 

Слово Бога – це наше основне правило віри та дії. 

Врятувати Україну як державу і українську націю як народ, може тільки він сам, об’єднавшись та самоорганізувавшись. Для розбудови України нам терміново необхідно рятувати патріотів. Нехай досягнення кожного з нас стануть цеглинками в побудові міцної держави, якою зможуть пишатися наші нащадки! У день чергової річниці Незалежності України хочемо побажати всім громадянам віри у щасливе майбутнє нашої держави, впевненості у власних силах, плідної праці та успіхів у всіх починаннях.

Уразі зберемо.., звернень в ЄС, ООН, Вищої Ради Юстиції: Верховний Суд, Міжнародний Кримінальний Суд, Білий Дім, до світових лідерів та ЗМІ.

 


НАРОД УКРАЇНИ ЗВИНУВАЧУЄ ВЛАДУ В:
1. Узурпації влади.
2. Державній зраді.
3. Злочині проти людяності.


 

Звісно, укріплення армії, кордонів, розриву відношень з ворогом не йшлось. Водночас проведення масштабної адміністративної реформи протягом останніх років змушує широкі наукові кола зосередити свою увагу на повноваженнях саме виконавчої влади в межах системи, адже сфера діяльності виконавчої влади охоплює всі без винятку сектори суспільного життя, оскільки гілка влади має здійснювати доцільне виконання службових обов'язків державного управління. Важливо, щоб кожен член групи управління завжди був нетільки обізнаний... Комунікаційний комітет системи правосуддя схвалив Концепцію прямих зв'язків судів з громадськістю.


 

УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ ( В. М. ЧОРНОВІЛ)

Дорогі українці!

Пройшовши століття війн і боротьби за національну єдність, заплативши високу ціну за нашу самостійність, ми залишаємося єдиною могутнюю державою. Бо ми об'єднані одним прапором, для однієї мети. Ми віримо, що у серці кожного з нас горить вогонь любові до українського слова і рідної землі, ми впевнені, що Україну чекає світле майбутнє. Пишаймося Батьківщиною, яку дарувала нам доля.

Ми впевнені, що, об'єднавшись, ми зможемо подолати усі перешкоди на шляху до побудови сильної і заміжної України, де кожен громадянин почуватиметься краще. З Днем незалежності!