м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

Звільнення, люксові машини і дружина-мільйонерка ексголови Держгеокадастру Рівненщини.


21-01-2020 Романа Мигаля звільнили з посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області на підставі заяви за угодою сторін. Цьому передувала перевірка діяльності керівництва Держгеокадастру у Рівненській області, яка розпочалася у листопаді. Її ініціював прем'єр-міністр Олексій Гончарук, через інформацію про корупцію у структурі.


Управлінням СБ України в Рівненській області отримані відомості, що представники спеціальних служб Російської Федерації частково володіють інформацією про персональні дані діючих та колишніх учасників ООС (АТО).


27-01-2020 Ці дані співробітники прикордонної служби ФСБ РФ використовують, під час перевірки громадян України, які виїжджають до Російської Федерації.При цьому, СБУ фіксуються випадки кримінального переслідування учасників ООС (АТО) з боку російських спецслужб шляхом фабрикування кримінальних справ стосовно наших співвітчизників. Крім того, представники країни-агресора можуть змушувати учасників ООС (АТО) до проведення розвідувальної діяльності, брати участь в диверсійних та інших дестабілізуючих заходах.


COVID-19: з початку карантину на Рівненщині перевіряли 10 підозр.


20-03-2020

Станом на 18 березня 2020 року вірусологічною лабораторією Державної установи «Рівненській обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» досліджено 4 зразки біологічного матеріалу від осіб із підозрою на коронавірусну інфекцію. Жоден з випадків не підтвердився.
З початку запровадження карантину в області обстежено на COVID-19 10 захворілих. Усі випадки хвороб були пов’язані зі збудниками інших інфекцій. https://www.facebook.com/RivnenskyOLC/


На Рівненщині не підтвердилися 12 підозр на коронавірус.


28-03-2020

Про це повідомляє Рівненський обласний лабораторний центр.

“Станом на 21 год 28 березня вірусологічною лабораторією Рівненського обласного лабораторного центру досліджено 12 зразків біоматеріалу від хворих з підозрою на COVID-19, у жодному із зразків SARS-CoV-2 не виявлено, у т.ч. від медичного персоналу Сарненської ЦРЛ”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляють, що в області зареєстрована друга смерть від коронавірусної інфекції.


Антитіла перенесли свій концерт у Рівному на 2021 рік.


31-03-2020 У рамках туру “Hello” концерт гурту мав відбутися 5 червня цього року, однак через карантин Антитіла перенесли його на 22 травня 2021 року.

Про це Антитіла повідомили у Фейсбук. “Цієї весни ми збиралися сказати один одному hello у понад 50-ти містах України та за її межами. Але у зв’язку з пандемією у світі та продовженням карантину в Україні, ми змушені знову внести зміни у концертний графік”, – йдеться у повідомленні. Гурт просить поставитися із розумінням до змін у графіку. Та пояснює, чому для концерту у Рівному обрали саме таку дату: “Ми намагалися врахувати їх усіх, щоб наша зустріч відбулася і закарбувалася у вашій пам’яті якнайшвидше. Так, наприклад, ми перенесли наш стадіонний концерт у місті Рівне на травень 2021 року. Бо за відсутності інших зручних для стадіонного концерту дат, з технічної, сезонної, організаційної сторони та поважаючи наших колег і міські традиції які склалися роками в м. Рівне, не можемо своїм виступом перенасичувати невелике місто великими концертами, тим самим заважати проведенню давно запланованого фестивалю “Мегаподія” в вересні місяці”.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5