м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

Звільнення, люксові машини і дружина-мільйонерка ексголови Держгеокадастру Рівненщини.


21-01-2020 Романа Мигаля звільнили з посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області на підставі заяви за угодою сторін. Цьому передувала перевірка діяльності керівництва Держгеокадастру у Рівненській області, яка розпочалася у листопаді. Її ініціював прем'єр-міністр Олексій Гончарук, через інформацію про корупцію у структурі.


Управлінням СБ України в Рівненській області отримані відомості, що представники спеціальних служб Російської Федерації частково володіють інформацією про персональні дані діючих та колишніх учасників ООС (АТО).


27-01-2020 Ці дані співробітники прикордонної служби ФСБ РФ використовують, під час перевірки громадян України, які виїжджають до Російської Федерації.При цьому, СБУ фіксуються випадки кримінального переслідування учасників ООС (АТО) з боку російських спецслужб шляхом фабрикування кримінальних справ стосовно наших співвітчизників. Крім того, представники країни-агресора можуть змушувати учасників ООС (АТО) до проведення розвідувальної діяльності, брати участь в диверсійних та інших дестабілізуючих заходах.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5