м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

На Рівненщині триває робота над розробкою Стратегії-2027.


27-07-2019 В Рівненській облдержадміністрації продовжується робота над розробкою Стратегії розвитку Рівненської області до 2027 року.Фахівцями департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА, Агенції регіонального розвитку спільно з експертами Програми «U-LEAD з Європою» обговорено напрацювання робочої групи до SWOT-аналізу стосовно слабких і сильних сторін господарського комплексу, соціальної сфери, інфраструктури та ресурсного потенціалу регіону, можливостей і наявних загроз розвитку Рівненської області. Зокрема, серед зовнішніх чинників, які підтримують сильні сторони області, є продовження процесів євроінтеграції, реалізація реформи децентралізації, продовження впровадження реформ освіти та охорони здоров’я, зростання попиту на послуги ІТ-сектора та продукцію органічного землеробства, покращення інвестиційного клімату, а також підвищення продуктивності праці за рахунок впровадження інновацій та проектів креативної індустрії.


У Рівному держреєстратори сприяли рейдерству: завдано збитків на 20 млн грн (ФОТО, ВІДЕО).


01-08-2019

Нагадаємо, 22 липня президент України «Про заходи щодо протидії рейдерству». Згідно з указом, має буде розроблений та ухвалений проект закону, який внесе зміни у законодавстві та позбавить рейдерів можливості відбирати нерухомість та знищувати бізнес.

Планується створення системи автоматичного моніторингу ризикових транзакцій з подальшим підтвердженням або зупинкою реєстраційних дій.


Перший суд щодо обвинувачення у масовому туристичному шахрайстві у Рівному. 


04-08-2019 Понад рік тому близько 40 людей з Рівненщини та інших областей стали жертвами туристичного шахрайства. Вчора одну зі справ мав почати розглядати Рівненський міський суд. Поліція обвинувачує в шахрайстві керівницю турагенства «Флорія», на той час дружину полковника СБУ. На користь іншого позивача «Тревел профешнл груп» має сплатити 5 тисяч гривень відшкодування моральної шкоди. Наразі до судового розгляду призначено ще чотири цивільних справи, в яких Флорія Шинкарьова виступає або відповідачем, або третьою особою.


У Рівному підполковника податкової міліції взяли з чотирма тисячами доларів хабаря.


08-08-2019

Речниця Департаменту захисту економіки Нацполіції Наталя Калиновська, повідомила:

– Під час проведення оперативних заходів викрито корупційну схему, яку організував посадовець. Затримали його оперативники Управління захисту економіки Нацполіції в Рівненській області, спільно з Державним бюро розслідувань та військовою прокуратурою під час отримання ним 4-х тисячі доларів неправомірної вигоди. За інформацією речниці, податківець мав за ці гроші не притягувати підприємця за вчинене правопорушення.


Виїзна колегія Державного агентства лісових ресурсів відбувалася на базі Соснівського, Березівського, Костопільського та Сарненського лісгоспів. 


12-08-2019 На Рівненщині лісівники з усіх областей України вивчали сучасні технології, які запроваджують у свої  роботі рівненські колеги. Лісівники розповідали й показували, як тут вирощують ліс і доглядають за ним. Лісівники з усіх областей України вивчали сучасні технології, які запроваджують у свої  роботі рівненські колеги, на базі Соснівського, Березівського, Костопільського та Сарненського лісгоспів.


У Piвнoму пoдeшeвшaли квapтиpи.


16-08-2019 З пoчaтку poку квapтиpи нa втopиннoму pинку нepухoмocтi пoдopoжчaли нa 6,7%. Нaйбiльшe зpocли цiни в Ужгopoдi, Хapкoвi тa Луцьку – 13,9-13,3%. Пoдeшeвшaли квapтиpи у Piвнoму – нa 0,1%. Нa втopиннoму pинку укpaїнцi нaйчacтiшe купувaли 2-кiмнaтнi квapтиpи. Вoни у cepeдньoму кoштують $38,8 тиc. 1-кiмнaтнi квapтиpи мeнш пoпуляpнi. Зa них у cepeдньoму пpocять $26,7 тиc.


3 пропозицією підтримати ініціативу з виготовлення Драккара Гунгніра. 


19-08-2019 Трохи менше п‘яти місяців назад в Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства прийшли Юрій Ойцюсь та Олег Петренко з пропозицією підтримати ініціативу з виготовлення Драккара Гунгніра. Історична реконструкція прадавнього човна. Рівненські лісівники не раз долучалися до реалізації проектів, які сприяють популяризації нашого краю, вивченню його історії, підвищенню туристичної привабливості. І ось, що вже є на сьогодні! Хлопці нереальні молодці! Дуже круто, коли люди вміють мріяти і ці мрії втілюють у життя”, – розповідає речниця обласного управління лісомисливського господарства Світлана Горошко.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5