м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

Епіфаній подарував Зеленському репринтне видання "Острозької Біблії".


01-05-2019

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній сьогодні, 30 квітня під час особистої зустрічі із Володимиром Зеленським подарував новообраному Президенту репринтне видання «Острозької Біблії». Про це повідомляє. «Острозька біблія» – перше повне видання всіх книг Св. Письма церковнослов’янською мовою, здійснене в Острозі 1581 року заходами князя Костянтина Острозького і підготовлене гуртком учених при Острозькій школі. Надрукована друкарем Іваном Федоровичем (Федоровим), на папері з філігранями Буської папірні і містить 628 аркушів, з численними заставками, кінцівками та ініціалами. Крім того, під час зустрічі Предстоятель ПЦУ і Володимир Зеленський обговорили проблеми, які стоять перед українцями, зокрема, багаторічний конфлікт на Донбасі та боротьбу із корупцією та бідністю.


У Рівненській ОДА відбувся вже 9-ий Духовний ранок.


07-05-2019

Цього разу тему ранішнього спілкування присвятили Міжнародному дню сім’ї, щовідзначається 15 травня. «Особисто для мене сім’я – це сім «Я» - тобто родина у класичному поєднанні: тато, мама і діти, - відзначив ініціатор заходу, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. – І у кожного з нас  має бути своя особиста відповідальність, за те, що відбувається в сім’ї, країні. Тільки так будуватиметься здорова родина, нація, суспільство».


У 2019 Рівне: цей день в історії Рівненщини, України.


09-05-2019

 

День Перемоги – свято зі сльозами на очах. 74 роки минуло з тих страшних днів. А ветерани і сьогодні їх пам’ятають як такіщо стались ніби вчора. У Рівному згадали і привітали тих, завдяки кому ми сьогодні можемо жити та працювати.


У Рівненському ліцеї відбулося Свято науки (ФОТО).


12-05-2019

На ньому відзначили кращих учнів, які продемонстрували високі здобутки в науці та їхніх наставників. Цього року у обласному ліцеї: 61 призер III етапу всеукраїнських олімпіад, 6 призерів IV етапу всеукраїнських олімпіад, 67 призерів II етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та 3 призера III етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, 40 призерів Всеукраїнських предметних турнірів та 5 призерів заключного етапу. Привітати та вручити премії завітали перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, заступник керівника департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Ольга Ладюк, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики, депутат обласної ради Алла Черній. У своєму виступі Сергій Свисталюк висловив вдячність вчителям, які дають високий рівень знань для учнів ліцею, а також учням, які мають можливість та бажання отримувати ці знання.

«Неодноразово повторював, що наш обласний ліцей є елітним навчальним закладом не тільки нашої області, а й всієї України. В минулому році за результатами ЗНО ви ввійшли в топ-100 найкращих навчальних закладів, бажаю, щоб в цьому році ви покращили результат і увійшли в топ-50, а той в топ-10.», - сказав він.


Партію Гройсмана на Рівненщині можуть сформувати і держслужбовці, і активісти.


17-05-2019

Насамперед, треба розповісти, що політсила Гройсмана буде класичною центристською політичною партією. Вона покликана об'єднувати фахових людей, які здатні досягати результатів. Ми дійсно зараз збираємо команду по всій країні: на рівні громад, міст, на рівні районів і областей. Збираємо тих людей, які мають здорові думки і розуміють, як їх впроваджувати. Я вважаю, що така команда, яка може генерувати ідеї і впроваджувати їх, має бути успішною, - зауважує ініціатор створення партії Володимир Гройсман.


Муляренко звільняється з посади голови Рівненської ОДА (ВІДЕО)


19-05-2019

Навіть якби я не звільнився сам, згідно з законодавством новопризначений президент звільняє всіх голів ОДА, призначених колишнім президентом. Тож якби мені навіть хотілося залишитися на посаді, мене б мали звільнити та обрати ще раз. Зараз головне правильно піти з посади, передати свої повноваження. Також ми далі працюватимемо над тим, аби всі початі проекти продовжували працювати.Перший час після відставки Олексій Муляренко збирається приділити більше уваги тим речам, на які не вистачало часу під час роботи. Зокрема, сім’ї. З політики йти не збирається. На питання, чи лишиться екс-голова ОДА в обласній, чи перейде в міську політику, Олексій Муляренко відповів: - «В українській».


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5