м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

РОБОТУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ГРОЙСМАН І ГРИНЕВИЧ ОЦІНЮВАЛИ НА РІВНЕНЩИНІ (ФОТО).


04-03-2019

Шпанівський ліцей, який працює на території Шпанівської ОТГ Рівненського району, став третім навчальним закладом, який відвідали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич в рамках робочої поїздки 1 березня. Учням ліцею гості з Києва вручили інтерактивну підлогу. Вона дає школярам нові можливості для розвитку та дозвілля. Працюватиме інтерактивна підлога в ігровому осередку закладу. Крім того, Володимир Гройсман та Лілія Гриневич обговорили з керівниками району стан справ щодо будівництва навчальних закладів. Варто зауважити, що на сьогодні до півсотні місцевих малюків перебувають на черзі до дитсадка. Тим часом у Шпанівському ліцеї для дошкільнят облаштовані 4 класні кімнати, який не вистачає, щоби вирішити проблему. На думку Володимира Гройсмана, для дошкільнят потрібно будувати окремий заклад, а ці класи віддати школярам.


З нагоди Міжнародного жіночого дня чотирьох жінок Рівненщини відзначив Президент України Петро Порошенко державними нагородами.


08-03-2019

Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено:

Дідич Зою Володимирівну – члена правління Рівненської обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Т.Г.Шевченка;

Прищепу Наталію Олександрівну – чемпіонку Європи з легкої атлетики 2018 року.

Присвоєні почесні звання: “Заслужений працівник освіти України”
Хімін Нелі Володимирівні – директорові навчально-виховного комплексу “Оженинська загальноосвітня школа I–III ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради “Заслужений працівник соціальної сфери України” Павловій Тетяні Федорівні – директорові Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Прес-служба Рівненської міської ради та її виконавчого комітету висловлює щирі співчуття.

13-03-2019

Усі, хто її знав, пам’ятатимуть Таню життєрадісною, енергійною, небайдужою, завжди усміхненою, щоб не було у неї на душі.

Їй було всього 35. Так рано йдуть з життя найкращі. Спочивай з миром, Таню, світла тобі пам’ять… Завжди усміхнена і життєрадісна Таня вміла знайти вихід із будь-якої скрутної ситуації, розрадити,  дати пораду тим, хто її потребував, вона буквально випромінювала позитив. Однак у розквіті сил, таланту та енергії підступна недуга обірвала політ цієї тендітної жінки. Тані не стало у 35 років, у неї залишилася маленька донька. Детальніше Рівненщина:


Avanhard, Sdyussh Olimpiys?koho Rezervu Z Lehkoyi Atletyky.

16-03-2019 "Ця довгоочікувана подія надзвичайно важлива і я не сумніваюсь, що за декілька найближчих років це буде об`єкт №1 у місті Рівному. Для нас він – предмет надзвичайної уваги і контролю. Хочу нагадати, що стадіон зроблений адекватним до розміру міста Рівне і головне – він універсальний. Тут можна проводити змагання і з футболу, і з легкоатлетики. На наступному тижні буде тут Міністр, ми з ним домовилися, підпишемо меморандум. Вся громадськість спортивна буде здійснювати контроль", – сказав міський голова Рівного Володимир Хомко. Cтадіон Авангард у Рівному будівництво детальніше.


На Рівненщині збудували перший олійний завод.

20-03-2019

Перший на Рівненщині олійний завод збудовано для агрокорпорації «Крупець».  Будувала об’єкт компанія «Реноме-Євробуд».

Підготовчі, земляні, монолітні, монтажні, опоряджувальні роботи тривали близько року. За цей час було повністю збудовано та облаштовано виробничий цех, який відповідає усім вимогам якості та стандартам європейського рівня. Також створені сучасні, комфортні умови для персоналу – приміщення облаштовані душовими, пральними машинами, кухнею.


До 1 травня цього року триватиме прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

22-03-2019 Можна подавати нові оригінальні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення. за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації; за кращий твір у телевізійній сфері;

за кращий твір у радіомовній сфері; за кращу наукову роботу в інформаційній сфері. На здобуття Премії подаються: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора; примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення та його електронну версію;копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу). Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою - на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності. Телефон для довідок: (044) 278-86-96.В управлінні соцзахисту Рівненщини виявили порушень на майже 2 млн грн

28-03-2019 На понад 1,8 млн грн порушень виявили спеціалісти Держаудитслужби в Рівненському  районному управлінні соціального захисту населення.  Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проведено ревізію в Управлінні соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації, під час якої виявлено порушень, на 1846,8 тис. грн, що призвели до втрат. Як приклад, аудитори встановили, що 133 жителям району, які подали недостовірну інформацію про свій майновий стан, за період з 01.01.2015 по 30.04.2018 зайво призначено та нараховано  житлових  субсидій на загальну суму 1690,7 тис.грн.  Безпідставно отримали 26,7 тис. грн житлових субсидій 22 господарства району, власники яких не задекларували доходи, отримані з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.


КІБЕРПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ЗЛОВМИСНИКА, ЯКИЙ МАЙНИВ КРИПТОВАЛЮТУ ЗА РАХУНОК БІЛЬШ ЯК МІЛЬЙОНА УКРАЇНЦІВ.

30-03-2019 Зловмисник встановив скрипт для майнінгу криптовалюти у HTML-код ряду інтернет-ресурсів, які сам адміністрував. Зазвичай, це були сайти з безкоштовною літературою та науковими роботами. Щомісячно ці сайти відвідувало більше 1,5 мільйона користувачів. Працівники кіберполіції встановили: 32-річний мешканець Буковини створив та адміністрував велику кількість інтернет-ресурсів. На створених ресурсах він розміщував шкідливе програмне забезпечення для майнінгу криптовалюти. Використовуючи обчислювальні можливості процесора та графічного адаптера, зловмисник втручався в роботу електронно-обчислювальної техніки відвідувачів вищевказаних Інтернет-ресурсів. Це призводило до порушення встановленого порядку маршрутизації інформації та подальшого погіршення роботи комп’ютерів відвідувачів. Під час проведення обшуків у квартирі зловмисника, правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку зловмисника, банківські картки, додаткові носії інформації та чорнові записи. Усе вилучене направлено на експертизу.


У Рівному може з`явитися «Науковий парк інноваційних технологій» (ВІДЕО).

04-04-2019

Тихо та спокійно відбулася чергова бюджетна комісія Рівненської міської ради. На ній розглянули близько двадцяти питань. Передача землі в оренду, перехід  у власність територіальної громади міста Рівного будівлі дитячого відділення лікарні по вулиці Олександра Олеся  та можлива поява  у нашому місті «Наукового парку інноваційних технологій».


Рівненське комунальне підприємство визнали одним із кращих в Україні.

07-04-2019

Комунальне підприємство "Рівнеелектроавтотранс" отримало грамоту корпорації "Укрелектротранс" за друге місце в конкурсі на краще підприємство міського електротранспорту України за результатми роботи в 4 кварталі 2018 року. Про це повідомляє Рівненська міська рада та її виконавчий комітет. Відповідне повідомлення про призове місце отримав міський голова Рівного Володимир Хомко.


Громади малих міст Рівненщини можуть отримати півмільйона для реалізації культурного проекту.

11-04-2019

«Тому ми маємо надати цільову підтримку на реалізацію таких проектів, до яких включаються десятки тисяч людей. У минулому році було підтримано близько десяти проектів і я пообіцяв, що ми розширимо цю підтримку. Думаю, що 50 млн грн, які передбачені у цьому році, дозволять реалізувати близько ста таких подій у невеликих містах», – сказав очільник Уряду.


Блаженніший Епіфаній, митрополит Київський і всієї України, побував в Острозі.

13-04-2019 Під час візиту митрополит Епіфаній відслужив подячний молебень у Студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького, зустрівся зі студентами в межах «Острог Forum-2019», поспілкувався з професорсько-викладацьким складом щодо майбутньої співпраці та провів прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ. До Острога митрополит Епіфаній прибув за розкладом о 9:30. Його біля арки НаУОА традиційно зустріли князь Острозький та Гальшка, настоятель храму при НаУОА о. Василь (Жуковський), ректор університету Ігор Пасічник. Після вітання в храмі, який був заповнений студентами й викладачами, прихожанами й іншими жителями Острога та краю, розпочався подячний молебень. Співслужили митрополиту Епіфанію Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, благочинний благочиння Острозького району о. Юрій (Лукашик), настоятель Василь Жуковський та ще семеро священиків.


Співфінансування Нової української школи із рівненського місцевого бюджету.

16-04-2019

Через ініціативу ОСББ, виплата коштів за рішенням суду щодо садочка на вулиці Коновальця. Ці та інші питання депутати Рівненської міської ради розглянули на комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.


Депутати Рівнеради внесли зміни до бюджету (ВІДЕО).

19-04-2019

 

Куди підуть кошти міста? Депутати Рівненської міської ради ділили бюджет на цей рік.


Суд зобов'язав Рівненську міську раду повернути майже 2 мільйони за реконструкцію скандального дитсадочка.

24-04-2019

Відповідно до умов договору, університет як покупець взяв на себе зобов'язання виконати пункти договору щодо реконструкції цієї будівлі та забезпечення її функціонування як навчального корпусу. Однак договір не був виконаний у встановлений строк і рішенням господарського суду від 06.04.2016 р. № 918/39/16 був розірваний. Університетом надіслано міській раді письмову пропозицію щодо повернення сплачених за об'єкт коштів в розмірі 1 950 000 грн 00 коп. та збитків, завданих університету у зв'язку з розірванням договору, які складаються з вартості виконаних будівельних та інших робіт, пов'язаних з реконструкцією об'єкту нерухомого майна, враховуючи індекс інфляції з дня укладення договору в розмірі 9 321 815 грн 00 коп. Однак сплачені кошти міська рада університету не повернула, у зв'язку з чим університет просив стягнути з міської ради 1 950 000 грн 00 коп. – вартість незавершеного будівництва дитячого садочка, 1 887 574 грн 00 коп. – збитків, 7 434 241 грн – інфляційних втрат.


Рівне "захищатиме" пломенистий ягуар(+ФОТО).

27-04-2019

Новий мурал з’явився сьогодні у Рівному. На зупинці біля Рівненського міського Палацу дітей та молоді просто на очах рівнян французький художник Marko93 створив мурал. Це вже третій об'єкт вуличного мистецтва у Рівному, але вперше – створений у рамках «Французької весни», що триває у Рівному упродовж майже місяця.


Третій енергоблок Рівненської АЕС підключено до енергомережі після пожежі на трансформаторі.

30-04-2019 "30 квітня 2019 року о 21:01 енергоблок №3 РАЕС (ВВЕР-1000) підключено до мережі після з'ясування та усунення причин його відключення 29 квітня. В даний час проводиться поступове підвищення потужності блоку відповідно до регламенту", - У прес-службі також повідомили, що станом на 21:15 30 квітня в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1550 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5