м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

РОБОТУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ГРОЙСМАН І ГРИНЕВИЧ ОЦІНЮВАЛИ НА РІВНЕНЩИНІ (ФОТО).


04-03-2019

Шпанівський ліцей, який працює на території Шпанівської ОТГ Рівненського району, став третім навчальним закладом, який відвідали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич в рамках робочої поїздки 1 березня. Учням ліцею гості з Києва вручили інтерактивну підлогу. Вона дає школярам нові можливості для розвитку та дозвілля. Працюватиме інтерактивна підлога в ігровому осередку закладу. Крім того, Володимир Гройсман та Лілія Гриневич обговорили з керівниками району стан справ щодо будівництва навчальних закладів. Варто зауважити, що на сьогодні до півсотні місцевих малюків перебувають на черзі до дитсадка. Тим часом у Шпанівському ліцеї для дошкільнят облаштовані 4 класні кімнати, який не вистачає, щоби вирішити проблему. На думку Володимира Гройсмана, для дошкільнят потрібно будувати окремий заклад, а ці класи віддати школярам.


З нагоди Міжнародного жіночого дня чотирьох жінок Рівненщини відзначив Президент України Петро Порошенко державними нагородами.


08-03-2019

Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено:

Дідич Зою Володимирівну – члена правління Рівненської обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Т.Г.Шевченка;

Прищепу Наталію Олександрівну – чемпіонку Європи з легкої атлетики 2018 року.

Присвоєні почесні звання: “Заслужений працівник освіти України”
Хімін Нелі Володимирівні – директорові навчально-виховного комплексу “Оженинська загальноосвітня школа I–III ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради “Заслужений працівник соціальної сфери України” Павловій Тетяні Федорівні – директорові Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Прес-служба Рівненської міської ради та її виконавчого комітету висловлює щирі співчуття.

13-03-2019

Усі, хто її знав, пам’ятатимуть Таню життєрадісною, енергійною, небайдужою, завжди усміхненою, щоб не було у неї на душі.

Їй було всього 35. Так рано йдуть з життя найкращі. Спочивай з миром, Таню, світла тобі пам’ять… Завжди усміхнена і життєрадісна Таня вміла знайти вихід із будь-якої скрутної ситуації, розрадити,  дати пораду тим, хто її потребував, вона буквально випромінювала позитив. Однак у розквіті сил, таланту та енергії підступна недуга обірвала політ цієї тендітної жінки. Тані не стало у 35 років, у неї залишилася маленька донька. Детальніше Рівненщина:


Avanhard, Sdyussh Olimpiys?koho Rezervu Z Lehkoyi Atletyky.

16-03-2019 "Ця довгоочікувана подія надзвичайно важлива і я не сумніваюсь, що за декілька найближчих років це буде об`єкт №1 у місті Рівному. Для нас він – предмет надзвичайної уваги і контролю. Хочу нагадати, що стадіон зроблений адекватним до розміру міста Рівне і головне – він універсальний. Тут можна проводити змагання і з футболу, і з легкоатлетики. На наступному тижні буде тут Міністр, ми з ним домовилися, підпишемо меморандум. Вся громадськість спортивна буде здійснювати контроль", – сказав міський голова Рівного Володимир Хомко. Cтадіон Авангард у Рівному будівництво детальніше.


На Рівненщині збудували перший олійний завод.

20-03-2019

Перший на Рівненщині олійний завод збудовано для агрокорпорації «Крупець».  Будувала об’єкт компанія «Реноме-Євробуд».

Підготовчі, земляні, монолітні, монтажні, опоряджувальні роботи тривали близько року. За цей час було повністю збудовано та облаштовано виробничий цех, який відповідає усім вимогам якості та стандартам європейського рівня. Також створені сучасні, комфортні умови для персоналу – приміщення облаштовані душовими, пральними машинами, кухнею.


До 1 травня цього року триватиме прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

22-03-2019 Можна подавати нові оригінальні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення. за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації; за кращий твір у телевізійній сфері;

за кращий твір у радіомовній сфері; за кращу наукову роботу в інформаційній сфері. На здобуття Премії подаються: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора; примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення та його електронну версію;копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу). Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою - на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності. Телефон для довідок: (044) 278-86-96.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5