м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


У РІВНОМУ ВІДКРИЛИ ПАМ`ЯТНУ ДОШКУ ГРОМАДСЬКОМУ ДІЯЧУ
.


10-01-2019

Біля будинку 287 на вулиці Соборній, де жив Сашко Мельничук, хочуть облаштувати сучасний мультиспортивний майданчик. Зараз проекти сина реалізовує його мама - Тетяна Мельничук. Я таки сподіваюся, що біля нашого будинку буде спортивний майданчик для дітей, про який Саша дуже мріяв. Ми вже написали звернення від мешканців нашого двору на будівництво цього майданчику. Сподіваємося, усе вийде. Влада обіцяла, принаймні, посприяти цьому.Подячний молебень за отримання Томосу про автокефалію ПЦУ.


11-01-2019

VIDEO: Глава держави разом із Патріархом Філаретом участь у Рiвному в подячному молебені у Свято-Покровському соборі. Президент Петро Порошенко привіз Томос на Рівненщину! Щойно з Константинополя, скріплений підписами Синоду, цей документ вперше особисто побачили саме жителі нашої області! Цього року Різдво особливе! На це свято ми отримали українську Православну Церкву. А Рівненщина першою побачила Томос про автокефалію ПЦУ! Саме Петро Порошенко і Філарет зробили нам найкращий подарунок вирішивши привезти його сюди! Також можете ознайомитися більш детально на сайті Фейсбук.Невдовзі при Рівненській ОДА запрацює комісія з реабілітації репресованих комуністичним тоталітарним режимом.


15-01-2019

Про це повідомила заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко. До неї під час особистого прийому громадян нерідко звертаються люди, які потребують погодження документів та відновлення своїх прав. Регіональна комісія з реабілітації буде першим рівнем нової системи реабілітації громадян, що були репресовані комуністичним тоталітарним режимом.


На шпальтах часопису ексклюзивне інтерв’ю продюсерки Рівненського суспільного мовника UA: РІВНЕ Інни Білецької з почесним предстоятелем Православної Церкви України Філаретом у спецвипуску передачі «Тема дня»


17-01-2019

«Всяка добра справа вона проходить час випробувань» як переживав складні часи Патріарх Філарет в інтерв'ю на UA: Рівне
«Києво-Печерська лавра і Почаївська лавра будуть належать Українській православній церкві»- про це заявив в інтерв'ю Патріарх Філарет в ефірі Теми дня на UA: Рівне. «Ми Переконані 100%, перемога наша буде» - про війну з Росією в інтерв'ю з Патріархом Філаретом в ефірі Теми дня на UA: Рівне Переглянути спецвипуск «Теми дня» на UA: Рівне з ексклюзивному інтерв'ю з Патріарха Філарета.


Якщо друковані матеріали передвиборчої агітації кандидатів в Президенти України не містять вихідних даних — потрібно звертатися до правоохоронних органів.  


18-01-2019

Порадив громадянам координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області Михайло Балик у програмі «Тема дня», що вийшла в ефір Суспільного телеканалу UA: РІВНЕ «Вихідні дані – це ті дані, які зазначаються на рекламі зареєстрованих кандидатів про те, хто здійснив друк, який тираж, хто відповідальна особа і хто замовник», - пояснив Михайло Балик. Ще одним учасником передачі був Святослав Дубов, заступник директора Рівненської ГО «Комітет виборців України». Якщо бракує відомостей про щось одне — це є порушенням і громадянин може звернутися до правоохоронних органів. «Кодекс України про адміністративні правопорушення, ч.2 статті 212-13 - розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», — сказав  Михайло Балик.
Переглянути повний випуск програми «Теми дня» з Михайлом Баликом та Святославом Дубовим можна за посиланням:   https://youtu.be/mrnGq1msnm4


9 із 10 пацієнтів, які мають пересаджені органи відмовилися від препаратів, які закупило МОЗ — “Тема дня” на UA: РІВНЕ.


19-01-2019

  “Заміна препарату може здійснюватися виключно із ініціативи та під контролем лікаря-трансплантолога. Те, що відбувається зараз з подачі МОЗу виглядає як знущання та експеримент над людьми”. Так 17 січня 2019 року у програмі «Тема дня» на телеканалі UA: Рівне прокоментував ситуацію  керівник ГО «Національний рух “За трансплантацію”» Юрій Андрєєв. МОЗ України в жовтні закупило ліки для людей із трансплантованими органами. Однак, це не ті препарати, якими пацієнти користувалися дотепер. “Будь – яка заміна має бути погоджена із трасплантологом. Не можна перекидати пацієнта з одного лікарського засобу на інший, лише тому, що він трішечки дешевший, тому , що комусь захотілося зекономити гроші ціною життя людей. Тому, що це ризик відторгнення органів. 85% пацієнтів в Україні відмовилися від цих препаратів і здебільшого людей забезпечують за рахунок місцевих бюджетів. Потрібно вцілому змінити підхід до централізованої закупівлі медикаментів”, – стверджує Юрій Андрєєв. 17 січня  в Рівному за ініціативи управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому відбулася зустріч із людьми, які мають трансплантовані органи.  9 із 10 таких пацієнтів відмовилися від препаратів, які закупило МОЗ. Загалом в області 36 громадян, мають пересаджені органи. Начальник управління охорони здоров’я м. Рівне Віктор Іськів запевнив, що міський бюджет не може виділити кошти на придбання препаратів,  оскільки вже раз це зробила держава. Тож наразі у людей із трансплантованими органами два варіанти або погодитися на ті медичні засоби, які закуплено, або ж купувати препарати, якими користувалися дотепер за власний кошт. Переглянути повний випуск програми «Теми дня»  на тему «Чому люди відмовилися від придбаних МОЗ ліків?» можна за посиланням:https://www.facebook.com/uarivnetv/videos/377362899688718/  У керівника судової адміністрації Рівненщини правоохоронці провели обшуки
.


24-01-2019

 У помешканні начальника Територіального управління Державної судової адміністрації Віктора Вдовиченка поліція та СБУ за участі прокуратури проводили обшук. Факт проведення обшуку підтвердили у поліції та СБУ. Правоохоронці розслідують «привласнення, розтрату або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем», – повідомляє UA:Рівне.

Про групу осіб з розпізнавальними знаками Служби безпеки України, які проводять обшук близько 18:00 у одному з будинків на вулиці Грабник у Рівному повідомив очевидець. Згідно із реєстром нерухомого майна, власником будинку за вказаною адресою виявився начальник Територіального управління Державної судової адміністрації у Рівненській області Віктор Вдовиченко.Прокуратура вимагає активізувати роботу щодо незаконного видобутком бурштину, грального бізнесу, наркоторгівлі та підпалів авто
.


30-01-2019

 Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський та його заступник Мирослав Пацкан приділили ситуації щодо розслідування справ з незаконного видобутку бурштину, крадіжок лісу, грального бізнесу, наркоторгівлі, розбійних нападів та грабежів. Окремо проаналізували ситуацію щодо підпалів автомобілів, які останнім часом почастішали в області. На думку прокуратури, правоохоронні органи повинні активізувати роботу у цих напрямках, адже статистика за підсумками минулого року не втішає. Перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк нагадав, що правоохоронні функції належать до компетенції відповідних органів державної влади, у той же час обласна рада сприяє в їх реалізації. «Як ви знаєте, обласна рада затвердила низку регіональних програм у сфері правоохоронної роботи. Зокрема, ще з 2003 на Рівненщині діє програма профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю, до якої систематично вносяться актуальні зміни. Головна мета такої програми – налагодити дієву співпрацю правоохоронних органів та місцевих органів виконавчої влади,» - зауважив Сергій Свисталюк.Вийшла восьма книга серії "Реабілітовані історією. Рівненська область"


03-02-2019

Восьма книга серії "Реабілітовані історією. Рівненська область" містить інформацію про 2981 репресованого мешканця Рівненщини та переслідування релігійної спільноти реформатів.

- Отримали восьму книгу "Реабілітовані історією. Рівненська область". Традиційно дякуємо тим, хто причетний до її видання — обласній раді, обласній державній адміністрації, державному архіву, управлінню служби безпеки, головному управлінню поліції, головній редколегії в Києві, членам науково-редакційної групи, авторам статей, видавцям, усім, хто допоміг. Пам'ятаймо про тих, хто поліг і хто пережив, — повідомив керівник науково-редакційної групи серії історик Андрій Жив’юк на своїй сторінці у "Фейсбуці". Видання складається з історичних нарисів, документальної та ілюстративної частин, а також анотованих довідок на 2981 мешканця області, який зазнав політичних репресій за комуністичних часів і був реабілітований.На Рівненщині вшанували пам'ять Клима Савури.


10-02-2019

Участь у заході взяв перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, депутат обласної ради Михайло Кириллов, голова Рівненської районної ради Микола Сальчук, духовенство та небайдужі люди.


Розвинута система громадських об’єднань є важливим чинником демократичних перетворень у будь-якій країні.


15-02-2019 Адже представники громадського сектору здійснюють контроль за діяльністю органів влади, намагаються впливати на хід реалізації реформ, сприяють захисту прав та свобод громадян.  А Україну активне громадянське суспільство свого часу «врятувало». Саме так вважають у Представництві Європейського Союзу. ДетальнішеЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ НА РІВНЕНЩИНІ БУДУТЬ ВИПЛАЧУВАТИСЯ ГОТІВКОЮ
.


17.02.2019

З початку березня одночасно буде запущено два механізми монетизації - готівковий і безготівковий. При цьому в безготівковій формі субсидії будуть отримувати ті громадяни, які звернуться до управління соціального захисту.

Вся субсидія буде перерахована грошовим переказом через Ощадбанк, а пенсіонерам її виплатить Пенсійний фонд.Наркотики, водоканал та Андрій Федорчук: у Рівному відбулась сесія міської ради (ВІДЕО)
.


21.02.2019

Незаконне розповсюдження  наркотиків, Андрій Федорчук, земельні питання та старі підземні комунікації. У Рівному пройшла чергова сесія міськради. Загалом на ній мали розглянути 140 питань з них 15 зняли з розгляду. Про це та інше з сесійної зали розповість Павло Невесенко.Рада регіонального розвитку презентувала план розвитку Рівненщини на три роки (ВІДЕО)
.


28.02.2019

Рада регіонального розвитку зібралась, аби обговорити перспективу розвитку Рівненської області на три роки та розповісти про здобутки. Що вдалося зробити раді в області, які покращення та як надалі буде розвиватись Рівненщина дізнаєтесь із наступного сюжету.логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5

CashPoint [CPL, API] UA БыстроЗайм [CPS] UA MyCredit [CPS] UA CreditPlus [CPS] UA Creditnice [CPL] UA Hotels.com RU UA KZ BY