м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


У РІВНОМУ ВІДКРИЛИ ПАМ`ЯТНУ ДОШКУ ГРОМАДСЬКОМУ ДІЯЧУ
.


10-01-2019

Біля будинку 287 на вулиці Соборній, де жив Сашко Мельничук, хочуть облаштувати сучасний мультиспортивний майданчик. Зараз проекти сина реалізовує його мама - Тетяна Мельничук. Я таки сподіваюся, що біля нашого будинку буде спортивний майданчик для дітей, про який Саша дуже мріяв. Ми вже написали звернення від мешканців нашого двору на будівництво цього майданчику. Сподіваємося, усе вийде. Влада обіцяла, принаймні, посприяти цьому.Подячний молебень за отримання Томосу про автокефалію ПЦУ.


11-01-2019

VIDEO: Глава держави разом із Патріархом Філаретом участь у Рiвному в подячному молебені у Свято-Покровському соборі. Президент Петро Порошенко привіз Томос на Рівненщину! Щойно з Константинополя, скріплений підписами Синоду, цей документ вперше особисто побачили саме жителі нашої області! Цього року Різдво особливе! На це свято ми отримали українську Православну Церкву. А Рівненщина першою побачила Томос про автокефалію ПЦУ! Саме Петро Порошенко і Філарет зробили нам найкращий подарунок вирішивши привезти його сюди! Також можете ознайомитися більш детально на сайті Фейсбук.Невдовзі при Рівненській ОДА запрацює комісія з реабілітації репресованих комуністичним тоталітарним режимом.


15-01-2019

Про це повідомила заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко. До неї під час особистого прийому громадян нерідко звертаються люди, які потребують погодження документів та відновлення своїх прав. Регіональна комісія з реабілітації буде першим рівнем нової системи реабілітації громадян, що були репресовані комуністичним тоталітарним режимом.


На шпальтах часопису ексклюзивне інтерв’ю продюсерки Рівненського суспільного мовника UA: РІВНЕ Інни Білецької з почесним предстоятелем Православної Церкви України Філаретом у спецвипуску передачі «Тема дня»


17-01-2019

«Всяка добра справа вона проходить час випробувань» як переживав складні часи Патріарх Філарет в інтерв'ю на UA: Рівне
«Києво-Печерська лавра і Почаївська лавра будуть належать Українській православній церкві»- про це заявив в інтерв'ю Патріарх Філарет в ефірі Теми дня на UA: Рівне. «Ми Переконані 100%, перемога наша буде» - про війну з Росією в інтерв'ю з Патріархом Філаретом в ефірі Теми дня на UA: Рівне Переглянути спецвипуск «Теми дня» на UA: Рівне з ексклюзивному інтерв'ю з Патріарха Філарета.


Якщо друковані матеріали передвиборчої агітації кандидатів в Президенти України не містять вихідних даних — потрібно звертатися до правоохоронних органів.  


18-01-2019

Порадив громадянам координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області Михайло Балик у програмі «Тема дня», що вийшла в ефір Суспільного телеканалу UA: РІВНЕ «Вихідні дані – це ті дані, які зазначаються на рекламі зареєстрованих кандидатів про те, хто здійснив друк, який тираж, хто відповідальна особа і хто замовник», - пояснив Михайло Балик. Ще одним учасником передачі був Святослав Дубов, заступник директора Рівненської ГО «Комітет виборців України». Якщо бракує відомостей про щось одне — це є порушенням і громадянин може звернутися до правоохоронних органів. «Кодекс України про адміністративні правопорушення, ч.2 статті 212-13 - розповсюдження (рознесення, вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація означена неправильно чи неповно, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», — сказав  Михайло Балик.
Переглянути повний випуск програми «Теми дня» з Михайлом Баликом та Святославом Дубовим можна за посиланням:   https://youtu.be/mrnGq1msnm4


9 із 10 пацієнтів, які мають пересаджені органи відмовилися від препаратів, які закупило МОЗ — “Тема дня” на UA: РІВНЕ.


19-01-2019

  “Заміна препарату може здійснюватися виключно із ініціативи та під контролем лікаря-трансплантолога. Те, що відбувається зараз з подачі МОЗу виглядає як знущання та експеримент над людьми”. Так 17 січня 2019 року у програмі «Тема дня» на телеканалі UA: Рівне прокоментував ситуацію  керівник ГО «Національний рух “За трансплантацію”» Юрій Андрєєв. МОЗ України в жовтні закупило ліки для людей із трансплантованими органами. Однак, це не ті препарати, якими пацієнти користувалися дотепер. “Будь – яка заміна має бути погоджена із трасплантологом. Не можна перекидати пацієнта з одного лікарського засобу на інший, лише тому, що він трішечки дешевший, тому , що комусь захотілося зекономити гроші ціною життя людей. Тому, що це ризик відторгнення органів. 85% пацієнтів в Україні відмовилися від цих препаратів і здебільшого людей забезпечують за рахунок місцевих бюджетів. Потрібно вцілому змінити підхід до централізованої закупівлі медикаментів”, – стверджує Юрій Андрєєв. 17 січня  в Рівному за ініціативи управління охорони здоров’я Рівненського міськвиконкому відбулася зустріч із людьми, які мають трансплантовані органи.  9 із 10 таких пацієнтів відмовилися від препаратів, які закупило МОЗ. Загалом в області 36 громадян, мають пересаджені органи. Начальник управління охорони здоров’я м. Рівне Віктор Іськів запевнив, що міський бюджет не може виділити кошти на придбання препаратів,  оскільки вже раз це зробила держава. Тож наразі у людей із трансплантованими органами два варіанти або погодитися на ті медичні засоби, які закуплено, або ж купувати препарати, якими користувалися дотепер за власний кошт. Переглянути повний випуск програми «Теми дня»  на тему «Чому люди відмовилися від придбаних МОЗ ліків?» можна за посиланням:https://www.facebook.com/uarivnetv/videos/377362899688718/  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5

CashPoint [CPL, API] UA БыстроЗайм [CPS] UA MyCredit [CPS] UA CreditPlus [CPS] UA