м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Клуб успішних жінок, школа волонтерів, курс фінансового успіху та протидія домашньому насильству – ці та інші ідеї громадських організацій Рівненщини отримають гроші на реалізацію.


09-10-2018

Усього на ініціативи, спрямовані на розвиток громадянського суспільства Рівненщини, з обласного бюджету виділили 350 тисяч гривень. Максимальний обсяг бюджетного фінансування одного проекту становитиме 85 відсотків від загальної суми кошторису, решта – 15 відсотків – має надати громадська організація.


АРХІЄПИСКОП ІЛАРІОН: «ВІДОКРЕМЛЕНІСТЬ УКРАЇНИ ТА ЇЇ ЦЕРКВИ ДАСТЬ ГЛИБОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ДЛЯ СИЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВЛАСНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ».


10-10-2018 Кожен єпископ, священик і мирянин, коли увійде до Єдиної Української Православної Церкви, як неодноразово наголошував патріарх Філарет, збереже своє право керувати наданою єпархією, парафією чи молитися у тій громаді, котру сам обере. Власне, це і буде момент внутрішньої церковної єдності, щоб зберегти мир і спокій серед усіх віруючих.


Митний склад Авто.


11-10-2018

З митного складу у Ратному близько двох десятків зловмисників зухвало викрали іномарку. Дороге авто та банду яка скоїла злочин, наразі розшукують правоохоронці. Подробиці інциденту, дивіться у сюжеті. 

 


Сьогодні віряни Рівненщини відзначають Покрову.


14-10-2018 Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці – це свято пов'язане з подією, що сталася в 910 році у Константинополі, під час царювання імператора Льва VІ Філософа. Столицю облягали полчища ворогів, у будь-який момент здатних увірватися у місто, зруйнувати, спалити його. Єдиним притулком мешканців обложеного міста став храм, де люди у молитві просили у Бога порятунку від варварів. У той час у храмі був і святий юродивий Андрій зі своїм учнем Єпіфанієм. І ось святий Андрій бачить, як сама Божа Матір уклінно молиться перед Господом про порятунок народу. 


СУДДІВСЬКИЙ РОЗМАХ: ЯК У РІВНОМУ ВІДКРИВАЛИ НОВИЙ СУД?


19-10-2018

Від самого ранку у Рівному на вулиці Драгоманова почалися приготування до відкриття реконструйованого апеляційного суду. По обидва боки патрульні перекрили дорогу. А на вході вишикувався оркестр.У той же час посадовці знаходилися у внутрішньому дворі. А коли підійшли, то після виконання гімну їх по черзі запрошували до слова. Тут були присутні представники рівненської влади, правоохоронної системи, вищих судів та судової адміністрації. На реконструкцію самого приміщення витратили майже 50 мільйонів гривень.


Іноземця-зловмисника оголосили в розшук через недотримання умов застави.


23-10-2018 Дубенська прокуратура: За Порушення умов застави – грошове покарання. Дубенська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом крадіжки, вчиненої групою молодиків.Так, троє громадян Грузії прибули на Дубенщину з метою «підзаробити». Заробітки завершилися реєстрацією кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб. Під час проведення досудового розслідування одному з зловмисників, відповідно до ухвали слідчого судді Дубенського міськрайонного суду Рівненської області, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і встановлено заставу у розмірі двадцяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 33 680 гривень.


Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції у Рівненській області задокументований факт одержання хабара першим заступником голови Рівненської РДА.


24-10-2018

Триває слідство. Повідомлення прес служби  Генеральної прокуратури: Друга частина хабара у розмірі $5 тис., як і раніше передана перша частина коштів — $5 тис., призначалася за погодження проектної документації приватному підприємцю щодо забудови земельної ділянки.Кошти виявили та вилучили під час проведення огляду місця події.Зараз проводять першочергові слідчі дії.Вирішується питання щодо затримання підозрюваного, йому повідомили про підозру.


Медична реформа: чи "ходять гроші за пацієнтом" на Рівненщині?


28-10-2018 Понад 12 млн українців обрали свого лікаря в цих закладах. І за ними до закладів вже “прийшло” 1,615 млрд грн, які держава вперше спрямувала на оплату медичних послуг конкретним пацієнтам.

Більшість закладів отримали значно більше грошей, аніж за субвенцією. І цей дохід зростатиме, адже заклади ще продовжують укладати декларації з пацієнтами. Наприклад, Сокирянський ЦПМСД збільшив свій дохід з липня по жовтень на 50%, Черкаський ЦПМСД №2 – на 32%. Томашпільський центр первинної допомоги збільшив надходження на свій рахунок на 58%.


Для мешканців Рівненщини проводять тренінги про громадський бюджет (ФОТО)


29-10-2018 Партисипацією називають безпосередню участь громадян в громадському, публічному та політичному житті. Її головною характеристикою є свідома активна участь громадян у формуванні, вироблені та реалізації політичних та інших важливих для громади рішень. Окрім цього, учасники обговорили історію поширення учасницького бюджетування та особливості функціонування громадського бюджету (враховуючи роботу над Положенням, освіту та промоцію, роботу координаційного комітету, процес подачі проектів, експертну оцінку / перевірку проектів, голосування, оцінку / вдосконалення, а також етап реалізації проектів).


Депутати звернулися до центральних органів влади щодо вирішення ситуації, яка склалася у зв'язку з підвищенням ціни на газ.


02-11-2018 «Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 19 жовтня цього року прийняв рішення про підвищення ціни на газ для населення на 23,5% з 1-го листопада 2018 року у рамках виконання зобов’язань, взятих Україною перед Міжнародним валютним фондом.

Усвідомлюємо, що це рішення продиктоване умовами співпраці МВФ та необхідністю розрахуватися за кредитними зобов’язаннями, взятими попередніми угодами. Сьогодні настав час віддавати ці борги.


У Рівному чекають на пропозиції внесення змін до положення громадського бюджету.


04-11-2018 З 1 по 15 листопада 2018 року проходить збір пропозицій щодо внесення змін до Положення «Про Громадський бюджет у місті Рівному» з метою його вдосконалення. Для того, щоб громадський бюджет став більш ефективним механізмом участі громади у визначенні пріоритетів розподілу частини міського бюджету серед рівнян проводиться збір пропозицій та рекомендацій до Положення «Про громадський бюджет у місті Рівному».


В Єрусалимі віряни побачили знамення (ВІДЕО)


07-11-2018

На YouTube-каналі Western wall news з'явилося відео зі змією, яка намагається зловити голуба на Стіні Плачу в Єрусалимі. Паломники, які перебували там на час інциденту, сприйняли те, що трапилося як знак про наближення кінця світу. На кадрах видно, як на Стіні з'являється великий змій. Він налякав голуба, який сидів поруч, і багатьох паломників. Очевидці зняли інцидент на відео. Віруючі, які бачили появу змія, стверджують, що стали свідками апокаліптичного знамення. 


Хомко підписав рівненсько-польську угоду: школярі Рівного поїдуть до Польщі.


09-11-2018 Міська влада Рівного провела зустріч з офіційною делегацією від польського товариства міжкультурної співпраці «Гілка Оливи», яке очолює Гражина Мушвіц. Як повідомляє прес-служба Рівненської міської ради, товариство вже давно співпрацює з міськрадою Рівного, проте сьогодні налагоджували співробітництво у галузі освіти. Крім того, польська фундація «Порта Віта» виділить кошти для рівненської сироти, учениці 9 класу ЗОШ №9 Анастасії Білецької: на поглиблене вивчення іноземних мов, заняття у спортивних секціях і т.п.


Вчителям музичних та художніх шкіл Рівненщини підвищать зарплату.


12-11-2018 Зокрема педагогам мистецьких шкіл, що належать до сфери управління Міністерства культури України, Коли відбудеться підвищення, розповіла заступник начальника управління культури Рівненської ОДА Світлана Хом’як: За словами, хоча школи естетичного виховання їм не підпорядковуються, але управління надає цим закладам методичні рекомендації щодо розрахунку зарплат, при потребі економіст установи навіть виїжджає в райони і міста.


 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5