м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Однією з візитівок Рівного став конкурс краси «Перлинка та Перлина Рівного 2018» (Відео)


04-09-2018

Як повідомляє «Рівнеоблерего», більшість ліній прокладались ще у 60-70 роках минулого століття і до сьогодні практично вичерпали свій амортизаційний ресурс. Зокрема, на Березнівщині завершені роботи у с. Маринин. Тут реконструйовано понад 5 км повітряних ліній самоутримним ізольованим проводом – сучасним, більш безпечним та надійним. Також здійснено заміну старих дерев’яних електроопор на залізобетонні та встановлено щоглову трансформаторну підстанцію. Усі ці заходи передбачені інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» на 2018 рік. 


Рівненська журналістка перемогла на всеукраїнському конкурсі


05-09-2018

Рівненська журналістка Віта Климович перемогла у конкурсі Litnet Україна. Її містичне оповідання "Коли земля не може бути пухом" журі визнало одним із найліпших. Загалом відібрали 11 творів. Тепер Вітина робота увійде у збірку прозових творів, яке видаватиме Litnet Україна. Вітаємо молоду авторку із перемогою. Бажаємо, аби наступний твір вона присвятила Гощі й він став світовим бестселером.


Рівненський ЦНАП прозвітував за виконану в серпні роботу.


06-09-2018 Продуктивність команди Рівненського регіонального центру надання адміністративних прослуг характеризується, у першу чергу, кількістю наданих адміністративних послуг, пише сайт Рівненського ЦНАПу. Надійшло коштів до міського бюджету за надані адміністративні послуги Рівненським регіональним центром надання адміністративних послуг:


Як Здолбунів святкує своє 521-річчя.


09-09-2018

Розпочалося свято із подячного молебня в храмах міста за місто Здолбунів та його мешканців. Під час урочистого відкриття свята здолбунівчан привітав міський голова Ігор Ольшевський, опісля чого відбулося нагородження тих здолбунівчан, які цього року здобули якісь досягнення чи відзначилися трудовими здобутками.  А за тим розпочалася насичена концертна програма.


У Рівненській облраді знову зареєстрували проект рішення про недовіру Олексію Муляренку.


10-09-2018 Сьогодні, 10 вересня, радикал Володимир Ковальчук в апараті облради зареєстрував проект рішення про оголошення недовіри голові Рівненської ОДА Олексію Муляренку. Подібний проект уже був перед минулою сесією – у липні його подав інший радикал, Олександр Ширяєв, проте за рекомендацією комісії з питань місцевого самоврядування на розгляд сесії його не виносили. Навіть якби винесли – голосів не вистачило б.


Школа вищої спортивної майстерності – «кузня» видатних спортсменів Рівненщини.


12-09-2018 Такі результати за чотири роки показали вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності. Заклад готує учнів з олімпійських видів спорту, які вдало виступають в чемпіонатах України, Європи, світу, Кубках Європи і світу, Олімпійських іграх. Про роботу тренерів закладу, досягнення його учнів та й в цілому галузі спорту сьогодні підсумували під час колегії управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА.


Муляренко пропонує студентам знайти спосіб оздоровити Устю.


14-09-2018 У Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася презентація конкурсу Фонду Олексія Муляренка на тему «Оздоровлення басейну річки Устя». Студентам навчального закладу запропонували розробити наукові роботи, присвячені конкретним і реальним рішенням проблеми із забрудненням головної рівненської водойми. Обіцяють грошову винагороду.


Дякуємо за увагу, побажання і зауваження.


15-09-2018

зЗМІ "www.Kostopil.net" з 18 -го вересня по 8 -го жовтня, інформаційне джерело обслуговуватись у повному обсязі небуде у зв'язку з відрядженням. Щиро дякуємо усіх за підтримку. Створено план-обсяг робіт в допомогу підприємницької діяльності, суспільству, норми Реформації.


Рівнянам повернули 6,6 млн грн податкової знижки.


22-09-2018

Жителям Рівненщини, які скористалися правом на податкову знижку, повернуто 6,6 мільйона гривень

За вісім місяців 2018 року до органів ДФС у Рівненській області звернулось 4338 громадян, які виявили бажання скористатись правом податкової знижки та відповідно повернути з бюджету частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб. За сім місяців на рахунки громадян повернуто 6626,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.


Голова ОДА привітав кікбоксера та його тренера з нагородою та вручив їм грошові сертифікати за високі спортивні досягнення.


27-09-2018 Голова облдержадміністрації Олексій Муляренко зустрівся зі срібним призером Чемпіонату Світу з кікбоксингу Хабібом Самедовим і його тренером Романом Кролем. Рівнянин Хабіб Самедов зайняв друге місце на Чемпіонаті Світу серед кадетів та юніорів з кікбоксингу WAKO, що відбувся 17 вересня в  Італії. Спортсмен провів 5 поєдинків і отримав впевнені перемоги над учасниками з Гватемали, Хорватії, Франції та Норвегії. У фінальному поєдинку, за рішенням суддів 2:1, кікбоксер поступився супернику. У підсумку, у Хабіба Самедова – срібна нагорода.


ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ ПОНАД 55 КІЛОГРАМІВ БУРШТИНУ У ЖИТЕЛЯ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ.


30-09-2018 Працівники карного розшуку та слідчого управління поліції області виявили «сонячне» каміння під час проведення санкціонованого обшуку учора, 27 вересня. 23-річний житель села Городок на території власного господарства серед будівельних матеріалів у двох мішках зберігав бурштин-сирець загальною вагою 55 кілограмів. Крім того, ще 800 грамів аналогічного каміння знаходилися у пакеті.


Електромобіль – через вікно – заряджають у м. Рівне (6 ФОТО)


03-09-2018 Рівняни мають уже чимало електромобілів. Хоча зрозуміло, що «чимало» це поняття  у даному випадку дуже – відносне.

Якщо взяти, що загальна кількість транспортних засобів у Рівному уже давно перевищила 40 000 шт., то електромобілів серед них ми маємо, певно, не більше 1%.


Через фінансові порушення Рівненщина втратила понад 30 млн грн.


07-09-2018 Упродовж січня – вересня 2018 року Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області забезпечило відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 14,7млн грн. До порушників бюджетної дисципліни застосовано 30 заходів впливу, а саме: зупинено операції з бюджетними коштами. За матеріалами контрольних заходів, переданих до правоохоронних органів, розпочато 23 досудових розслідувань. До суду пред’явлено 1 позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів. Перед органами прокуратури державні аудитори ініціювали пред’явлення до суду 28 позовів.


 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5

Usenet WW Usenet WW Pozichka [CPS] UA ПУМБ [CPL, API] UA Kachay [CPS] UA