м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


ЧЕРЕЗ ЖАЛОБУ СВЯТА НЕ СКАСУВАЛИ


10-07-2018 Під час заходу у Вараші усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять трьох військових, загиблих під час тактичних навчань на  Рівненському загальновійськовому полігоні. А далі розпочалися гуляння.

Місцеві кондитери та майстри влаштували ярмарок. Веселі купальські забави продовжилися караоке та святковим концертом. Також не обійшлося без традиційного конкурсу плетіння вінків з польових квітів. В ньому взяло участь 9 учасниць. Оплесками було визначено переможницю. Відповідно до давніх традицій дівчата пустили свої віночки на воду. Після концерту найпозитивніший DJ Тіма з Луцька провів драйвову дискотеку. Родзинкою свята стало розважально-танцювальне шоу «FireDance». Близько двадцять третьої години ночі на березі річки запалили купальське вогнище, інформує міська рада.


Все більше мешканців Рівненщини звертаються до прокуратури для отримання інформації


11-07- 2018 До органів прокуратури Рівненської області упродовж 6 місяців 2018 року надійшло 58 запитів у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», з яких прокуратурою розглянуто 55, скеровано іншим розпорядникам 3.


UkraineInvest у Західній Україні – Ольгою Сивак і Андрієм Павлівим.


11-07- 2018 До слова, UkraineInvest був створений понад півтора року тому як дорадчо-консультативний орган Кабінету Міністрів України та продемонстрував свою ефективність, залучивши за цей час близько 1,4 млрд. доларів інвестицій в Україну від нових та існуючих іноземних інвесторів. Наступним кроком стало перетворення офісу в постійно діючу державну інституцію з метою залучення іноземних інвестицій та покращення ділового середовища в Україні.


Досвід рівненського ЦНАПу презентували естонцям


12-07- 2018 Після участі в роботі форуму «Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» делегація з Естонії відвідала Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг, ознайомилися з роботою центру та досвідом кращих практик реалізації повноважень у сфері надання адміністративних послуг!


З цієї нагоди там заплановане вшанування на меморіальному комплексі.


14-07- 2018 Чеська делегація прибула до Рівного вшанувати жертв Малинської трагедії, Вона трапилася 75 років тому в Млинівському районі. Тоді нацисти спалили ціле село, в якому жили українці та чехи. У Малині проживали більше восьмиста людей.


Нерухомість Рівненщини поповнила місцеві бюджети майже на 29 мільйонів гривень.


16-07- 2018З початку року власники нерухомості Рівненської області перерахували до місцевого бюджету 28,7 мільйонів гривень, що на 94 %, або на 14 мільйонів більше надходжень минулорічного періоду.

Як повідомляють в ГУ ДФС у Рівненській області, безперечним лідером у сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є власники майна – юридичні особи, ними вже сплачено майже 22 мільйони гривень.


Депутати Рівненської обласної ради.


18-07- 2018 За словами директора пансіонату Олександра Демчука, усі мешканці забезпечені одягом, чотириразовим харчуванням, цілодобовим медичним обслуговуванням, засобами реабілітації, медикаментами, комунально-побутовим обслуговуванням, стаціонарним лікуванням на базі лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я та організацією культурно-масової і оздоровчо-спортивної роботи.


В обласних депутатів-чиновників вимагають повернути шість мільйонів, витрачених на «Верес»


21-07- 2018 На бюджетній комісії облради, яка була по обіді вчора, 20 липня, розгорілася палка дискусія за мільйони обласного бюджету. Дійшло до того, що у депутатів, які працюють у Рівненській ОДА, почали вимагати повернути «марно витрачені» на НК «Верес» гроші.


Мер Рівного завів відеоблог [+ВІДЕО]


24-07- 2018

Міський голова Рівного Володимир Хомко тепер записує тематичні відеозвернення. У своєму відеоблозі мер висловлює свої думки щодо пропозицій рівнян, зокрема розкриває долю петицій, які отримали необхідну кількість голосів для розгляду. Перший відеоблог – Коментарі міського голови Рівного Володимира Хомка щодо електронних петицій, які надходять у міську раду – дивіться на ВІДЕО.


796 БЕЗРОБІТНИХ СКОРИСТАЛИСЬ ПОСЛУГАМИ РІВНЕНСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ


26-07- 2018

«У січні-червні 2018 року працевлаштовано 178 осіб, проходили професійне навчання 88 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 33 особи. Профорієнтаційнійні послуги отримали 710 безробітних осіб», - повідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.


У єдності наша сила: рівняни долучилися до хресної ходи у Києві [ФОТО]


28-07- 2018 Блакитно-жовті прапори, вишиванка і віра в те, що в Україні буде Поміснa Прaвославна Церквa –  хресна ходa з нaгоди 1030-ї річниці з Дня Хрещeння Руcі-Укрaїни розпочалася у Києві. Учaсть у ній беруть і паломники з Рівненщини. Взагалі ж долучилися до святкової ходи десятки тисяч українців із різних областей. Віpяни йтимуть від Вoлодимирського сoбору по бульвaру Шевченкa, вулиці Волoдимирській, через Cофійську та Михaйлівська площі до Вoлодимирської гірки. Тим часом поліцeйські забeзпечуватимуть громaдський порядок та бeзпеку учасників під час хресної xоди. Як повідомив нaчальник ГУ НП у місті Києві Андрій Крищeнко, з мeтою налeжного забeзпечення безпeки гостeй та мeшканців міста прaвоохоронці посилили зaходи бeзпеки.


Сертифікати на таку кількість техніки отримали лікарні та амбулаторії Рівненщини.


01-08- 2018 За словами керівника субпроекту Світового Банку на Рівненщині Сергія Рибачка, це перший крок до електронної охорони здоров’я нашої області. Нова техніка дасть можливість вести електронний реєстр пацієнтів. Окрім того, закуплене й мережеве обладнання, яке використовуватиметься у Центрі обробки даних, що забезпечуватиме його роботу. «Техніка забезпечить близько 300 комп’ютеризованих місць. А це, фактично, у 100 % закладах охорони здоров’я», - відзначив Сергій Рибачок.


Підприємець-початківцець з допомогою фахівців служби зайнятості розвиває власну справу


03-08- 2018 Звільнившись з військової служби, зареєструвався у службі зайнятості, маючи попередні плани щодо зайняття власною справою. У березні 2018 року, після проходження курсу навчання з основ підприємницької діяльності, Антон зареєструвався як фізична особа-підприємець та отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для відкриття власної справи з напрямку «Міжнародні вантажні перевезення».


 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5