м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Міський голова привітав та вручив подяки


07-06- 2018 7 червня міський голова Володимир Хомко зустрівся з переможцями всеукраїнських етапів учнівських олімпіад № 7 з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Повідомляє офіційний сайт Рівненської міської ради.


ЖУРНАЛІСТАМ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМІ НА РІВНЕНЩИНІ ВРУЧИЛИ «ПАСПОРТ МАНДРІВНИКА»


09-06- 2018 Медійники прибули на Рівненщину, аби на собі відчути унікальність нашого краю та популяризувати відпочинок в нашій області. Зокрема, про «Рівненщину туристичну» писатимуть такі видання як «Міжнародний туризм», «Мандри», «Сегодня», «Ліза», «Магістраль», «Урядовий кур’єр» та Інтернет-портали «Мандрія», «Укртуризм» і «Експерттур».


На Рівненщині вшанували пам`ять козаків, полеглих у битві під Берестечком.» 


11-06- 2018

У 2014 році рівненські «свободівці» одними з перших почали процес об`єднання церков. Тоді всіма єпархіями було підписано Меморандум про створення Єдиної помісної церкви із центром у Києві. Нині ж ми ініціювали звернення до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням надати українській церкві Томос про автокефалію та вже упродовж двох місяців збираємо підписи жителів області на його підтримку. 


НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: 2,5 МІЛЬЙОНА


13-06- 2018

Міський голова Рівного Володимир Хомко скаржиться на те, що у зв’язку з новим законом про освіту місто має виділяти додаткові кошти. 
- А всюди по телевізору звучить, що держава дала кошти. Не дала. А 2,5 мільйона – це 10-15 майданчиків. Мусимо віддавати, - каже мер.


Два патріотичні проекти Рівненщини отримають державне фінансування


15-06- 2018 Молодіжний історично-пошуковий табір «Повстанські ночі» та освітньо-розважальний захід «Знай наших». Такі два молодіжні проекти стали переможцями у конкурсі проектів міжнародних і всеукраїнських заходів із національно-патріотичного виховання у 2018 році.


Громадські організації Рівненщини об`єднуються з "Прозорими радами"


16-06- 2018

Коаліція «Прозорі ради» - це об'єднання громадських активістів, створене Центром Ейдос і покликане моніторити виконання місцевими радами антикорупційних норм, прийнятих Верховною Радою та змушувати депутатів на місцях їх дотримуватися.


У Рівному ініціювали звернення до Президента про захист сімейних цінностей


21-06- 2018

На сесії Рівненської міської ради сьогодні, 21 червня, депутат Олександр Чубай ініціював звернутися до Президента України Петра Порошенка «про припинення ганебної практики організації «гей-парадів» зусиллями держави і під гарантію Президента та забезпечити конституційне право батьків, матерів і дітей на зібрання, мітинги, зібрання, акцію протесту тощо».


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5