м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Міський голова привітав та вручив подяки


07-06- 2018 7 червня міський голова Володимир Хомко зустрівся з переможцями всеукраїнських етапів учнівських олімпіад № 7 з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Повідомляє офіційний сайт Рівненської міської ради.

 


ЖУРНАЛІСТАМ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМІ НА РІВНЕНЩИНІ ВРУЧИЛИ «ПАСПОРТ МАНДРІВНИКА»


09-06- 2018 Медійники прибули на Рівненщину, аби на собі відчути унікальність нашого краю та популяризувати відпочинок в нашій області. Зокрема, про «Рівненщину туристичну» писатимуть такі видання як «Міжнародний туризм», «Мандри», «Сегодня», «Ліза», «Магістраль», «Урядовий кур’єр» та Інтернет-портали «Мандрія», «Укртуризм» і «Експерттур».


На Рівненщині вшанували пам`ять козаків, полеглих у битві під Берестечком.» 


11-06- 2018

У 2014 році рівненські «свободівці» одними з перших почали процес об`єднання церков. Тоді всіма єпархіями було підписано Меморандум про створення Єдиної помісної церкви із центром у Києві. Нині ж ми ініціювали звернення до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням надати українській церкві Томос про автокефалію та вже упродовж двох місяців збираємо підписи жителів області на його підтримку. 


НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: 2,5 МІЛЬЙОНА


13-06- 2018

Міський голова Рівного Володимир Хомко скаржиться на те, що у зв’язку з новим законом про освіту місто має виділяти додаткові кошти. 
- А всюди по телевізору звучить, що держава дала кошти. Не дала. А 2,5 мільйона – це 10-15 майданчиків. Мусимо віддавати, - каже мер.


Два патріотичні проекти Рівненщини отримають державне фінансування


15-06- 2018 Молодіжний історично-пошуковий табір «Повстанські ночі» та освітньо-розважальний захід «Знай наших». Такі два молодіжні проекти стали переможцями у конкурсі проектів міжнародних і всеукраїнських заходів із національно-патріотичного виховання у 2018 році.


Громадські організації Рівненщини об`єднуються з "Прозорими радами"


16-06- 2018

Коаліція «Прозорі ради» - це об'єднання громадських активістів, створене Центром Ейдос і покликане моніторити виконання місцевими радами антикорупційних норм, прийнятих Верховною Радою та змушувати депутатів на місцях їх дотримуватися.


У Рівному ініціювали звернення до Президента про захист сімейних цінностей


21-06- 2018

На сесії Рівненської міської ради сьогодні, 21 червня, депутат Олександр Чубай ініціював звернутися до Президента України Петра Порошенка «про припинення ганебної практики організації «гей-парадів» зусиллями держави і під гарантію Президента та забезпечити конституційне право батьків, матерів і дітей на зібрання, мітинги, зібрання, акцію протесту тощо».


Вчителька з Рівненщини, яку звільнили за фото в соцмережах, започаткувала флешмоб.


23-06- 2018

Вихователька оскаржила своє звільнення, і у підсумку суд визнав це рішення незаконним. Але в день поновлення на роботі з’явився новий наказ завідувачки з таким самим формулюванням: звільнення за аморальну поведінку. Підкріпили це іншою претензією – прогулом.


Під час урочистостей до Дня державної служби у Рівненській ОДА оголосили переможців обласного етапу Конкурсу «Кращий державний службовець».


24-06- 2018 Саме ці троє держслужбовців представлятимуть Рівненщину на завершальному етапі у Києві. «Дякую за вашу сміливість, за те, що взяли участь у конкурсі, за ваше прагнення змінюватися і змінювати нашу країну. На вас повинні рівнятися інші держані службовці», - зазначив Олександр Бірюков. Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться у три тури серед державних службовців в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».


У Рівному офіційно зареєстрували новий суд


27-06- 2018

Північно-західний апеляційний господарський суд з місцезнаходженням у місті Рівному днями зареєстровано як юридичну особу. Новоутворений Північно-західний апеляційний господарський суд почне свою роботу з дня, визначеного  у повідомленні голови цього суду про початок роботи, розміщеного в газеті "Голос України" відповідно до ч. 6 ст. 147 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів».


Вітаємо рівнян з Днем Конституції


28-06- 2018

У Рівненській ОДА говорили про будівництва у області (ВІДЕО). Дороги, ФАПи та клубні установи. Всі ці будівництва буде контролювати управління ДАБІ у Рівненській області. Яким чином це відбуватиметься та чи зможе хтось підказати керівництву у районах, як правильно дотриматися усіх процедур.Подробиці у сюжеті на «Сфера ТВ».


9 РОКІВ ТОМУ ЗАГИНУВ ВАСИЛЬ ЧЕРВОНІЙ


04-07- 2018

Сьогодні на території Свято-Покровського кафедрального собору Рівного було відслужено панахиду за спокій душі народного депутата України кількох скликань, засновника Рівненського осередку Товариства української мови «Просвіта», голови Рівненської облдержадміністрації 2005-2006 р.р., неординарного політика Василя Червонія.


Стартував Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національному авіаційному університету з 85-річчям» - з метою популяризації професій галузі, а також в рамках відзначення ювілею закладу.


06-07- 2018 Організаторами конкурсу є Національний авіаційний університет та Всеукраїнська молодіжна організація «Серце до серця». Конкурс проводиться серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних закладів, студентів 1-5 курсів професійно-технічних та вищих закладів освіти. Основна мета конкурсу полягає у популяризації в Україні інженерної освіти у авіаційній галузі, залученні молоді до роботи у авіаційній сфері та піднятті престижу НАУ.


В трагедии под Ровно с разрывом миномета нельзя исключать конфликт военнослужащих, переросший в месть - политолог


08-07- 2018 «Инциденты, подобные тому, что произошел в Ровно, были и до этого. И не только в Украине. Такое случается. Но если говорить о причинах, то самые главные -  это нарушение правил обращения с оружием, и техническое состояние самого оружия. Если говорить о том, кто виноват в случившемся, то если минометом до этого пользовались другие, и все было нормально, то тут к начальству вопросов быть не может. За состоянием оружием руководство не следит, его проверяют рядовые солдаты. И так, как это были учения – то исключено, что стреляли руководители. Поэтому все выглядит так, что была нарушена дисциплина. А вот если была нарушена дисциплина, то тут вопрос к солдатам, которые стреляли из этого миномета, и к командиру, по приказу которого стреляли», - высказал мнение В.Воля.логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5