м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Р ОДА про підсумки року, здобутки, події і прогрес в кожній галузі.


30-12- 2017 На розвиток Рівненщини в 2017 році з обласного бюджету виділили 263 мільйони гривень, або в 2,3 рази більше, аніж торік. Це результат реформи децентралізації, яка дає нові фінансові можливості для розвитку кожної окремої громади і області в цілому.


Рівне матиме туристичний об'єкт, що стане родзинкою світового рівня (ВІДЕО)


03-01- 2018 Минулий рік ознаменувався у Рівному великим історичним відкриттям – маємо підземелля, яке відносить наше місто до найдревніших поселень Європи. І маємо туристичний об’єкт, який з часом реконструюють. Свої передпроектні пропозиції реконструкції підземної частини споруд садиби «На гірці» під туристичний об’єкт в м. Рівне, по вулиці Соборна 3д, надіслав нам з проханням оприлюднити відомий рівненський архітектор Валентин Дем’янов.


2018 обіцяє бути щасливим: У Рівному першим народився хлопчик.


04-01- 2018 Народна мудрість говорить “Якщо першим народжується хлопчик, Новий рік буде успішним та щасливим”Перший новонароджений у Рівному зявився у перинатальному центрі, 01 січня в 01.28 годині. Символ щасливого року для рівнян, носитеме імя – Павло.


У Рівненській облраді підготували звернення на захист населення, яке мешкає поблизу АЕС


08-01- 2018 На офіційному сайті Рівненської обласної ради оприлюднено проект звернення до Верховної Ради України, Рахункової палати та Кабінету Міністрів України щодо фінансування з державного бюджету заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження АЕС. Читайте більше тут.


Відомий київський експерт долучився до розробки стратегії розвитку Рівного


10-01- 2018 Усі ми повинні зрозуміти, що стратегія не передбачає якихось кардинальних змін, все повинно робитися поступово, злагоджено, на результат. Разом ми крок за кроком будуємо сучасне, безпечне та комфортне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян.


Виставка «100 років боротьби. Українська революція 1917 – 1921» запрацює в Державному архіві області


19-01- 2018

Унікальним експонатом на виставці є оригінал автобіографії адміністративного старшини військового міністерства УНР Оникія Богуна. Документ ліг в основу 7-го тому книги «Реабілітовані історією. Рівненська область», яку під час заходу презентує член колегії Держархіву області Андрій Живюк. http://oblrada.rv.ua/oblrada/news


Хомко сказав, чому не каратиме водіїв маршруток, які не їздять ввечері


21-01- 2018 Рівняни підтримали електронну петицію з пропозицією позбавляти ліцензії перевізників, які з’їжджають з рейсів після 22-ї години. Її автор Роман Лукащук зазначив, що у спальні райони в цей час маршрутками доїхати практично неможливо. Як йдеться на сайті РТБ: Рівне Суспільне, відповіді на це звернення мер Володимир Хомко, якому воно адресовано, поки що не дав. Тож його попросили прокоментувати цю петицію. 


Відтепер більше мешканців Рівненщини можуть отримувати безоплатну правову допомогу


22-01- 2018 Довідково: «Рівненське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової знаходиться за адресою м. Рівне вул. Соборна, 195 тел. 68-40-05, e-mail:rivnenske@legalaid.rv.ua.

Прийом громадян: Понеділок – п’ятниця : з 09.00 до 18.00 (без обідньої перерви) Субота, неділя – вихідний. 


У головному бюджеті країни цього року значно збільшили кошти на підтримку АПК – понад 6,3 мільярдів гривень.


23-01- 2018 «Частина з них надійде у нашу область. Це відбудеться після того, як затвердять порядки використання коштів та їх розподілу між областями. Окрім того в обласному бюджеті у 2018 році на фермерські господарства передбачено 1,4 мільйони гривень. Тому потенційні претенденти можуть готувати документи, аби отримати фінансову підтримку», – наголосив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час наради з керівниками районів та міст. 


Сесія Рівненської міськради: звернення до Кабміну, земельні питання і вибір ялинки [Наживо]


25-01- 2018 Серед них – звернення до Кабінету Міністрів України щодо відшкодування пільг і субсидій для ОСББ і комунальних підприємств міста, проведення незалежного опитування щодо того, якою має бути головна ялинка області, заборона пересувних цирків із тваринами, створення Комунального закладу “Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”земельні питання, затвердження різноманітних програм, надання матеріальної допомоги громадянам на лікування та інші.


Коледж – не вихід: усі одинадцятикласники Рівненщини тепер повинні здавати ЗНО


26-01- 2018 Якщо раніше деякі юнаки та дівчата йшли здобувати професію після 9 класу, аби оминути Зовнішнє незалежне оцінювання, то цьогоріч уже так не вийде. Відтепер ЗНО складатимуть не тільки випускники шкіл, але й студенти коледжів після другого курсу навчання. Це одна з новацій, які ввів Український центр оцінювання якості освіти. Про це та інше сьогодні в Рівному повідомили директором Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк та начальник відділу управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослав Сидорук.


Хомко обіцяє на Північному майданчик, яких місто ще не бачило (ВІДЕО)


30-04- 2018

Небачений для Рівного за своїми розмірами дитячий майданчик планують облаштувати на мікрорайоні Північний у парку Просвіта. Проект, за словами мера, вже готовий. У ньому передбачено, що старий майданчик демонтують, а на йог місці встановлять такий, якого в Рівному ще не було.логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5