м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Р ОДА про підсумки року, здобутки, події і прогрес в кожній галузі.


30-12- 2017 На розвиток Рівненщини в 2017 році з обласного бюджету виділили 263 мільйони гривень, або в 2,3 рази більше, аніж торік. Це результат реформи децентралізації, яка дає нові фінансові можливості для розвитку кожної окремої громади і області в цілому.


Рівне матиме туристичний об'єкт, що стане родзинкою світового рівня (ВІДЕО)


03-01- 2018 Минулий рік ознаменувався у Рівному великим історичним відкриттям – маємо підземелля, яке відносить наше місто до найдревніших поселень Європи. І маємо туристичний об’єкт, який з часом реконструюють. Свої передпроектні пропозиції реконструкції підземної частини споруд садиби «На гірці» під туристичний об’єкт в м. Рівне, по вулиці Соборна 3д, надіслав нам з проханням оприлюднити відомий рівненський архітектор Валентин Дем’янов.


2018 обіцяє бути щасливим: У Рівному першим народився хлопчик.


04-01- 2018 Народна мудрість говорить “Якщо першим народжується хлопчик, Новий рік буде успішним та щасливим”Перший новонароджений у Рівному зявився у перинатальному центрі, 01 січня в 01.28 годині. Символ щасливого року для рівнян, носитеме імя – Павло.


У Рівненській облраді підготували звернення на захист населення, яке мешкає поблизу АЕС


08-01- 2018 На офіційному сайті Рівненської обласної ради оприлюднено проект звернення до Верховної Ради України, Рахункової палати та Кабінету Міністрів України щодо фінансування з державного бюджету заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження АЕС. Читайте більше тут.


Відомий київський експерт долучився до розробки стратегії розвитку Рівного


10-01- 2018 Усі ми повинні зрозуміти, що стратегія не передбачає якихось кардинальних змін, все повинно робитися поступово, злагоджено, на результат. Разом ми крок за кроком будуємо сучасне, безпечне та комфортне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5