м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


У Рівному поминали визволителів і нинішніх героїв, які віддали життя за незалежність України


27-10- 2017 Над військовим меморіалом кладовища «Дубенське» у передобідню пору знову линула тужлива мелодія пісні «Пливе кача». Сьогодні тут, відзначаючи 73-ю річницю визволення України від фашистських загарбників, громадськість Рівного віддала данину пам’яті тим, хто поклав голови за батьківщину в роки Другої світової війни, і нинішнім героям, які загинули, відстоюючи незалежність нашої держави у двобої з російським агресором.


Біблії, яких не показували раніше, з’явились у музеї у Рівному


28-10- 2017

Напередодні в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки «Реформація: від витоків до сьогодення», присвяченій 500-літтю Реформації.


Маленька острожанка здобула перемогу на конкурсі «Україна — це ми»


31-10- 2017 ІV Міжнародний фестиваль-конкурс проходив у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. Острог місто у Рівненській області на якому представляла юна співачка. Оля виборола перше місце в номінації «Естрадний спів».


«Злочин» СБУ, Балаболка,».


03-11- 2017

Гранітний із приміником газети "Рівне Вечірнє", де є коментар прокурора зі сторони обвинувачення. Свідчення прокурора журналістам не збігаються з реальними показами прократури в суді. Зокрема щодо кількості набоїв, знайдених при обшуках. 


Рівненщина: за виховання 19 дітей отримала орден


07-11- 2017 Матір-вихователька дитячого будинку сімейного типу з Рівненського району Орися Приймак нагороджена орденом княгині Ольги II ступеня. Указ про державну відзнаку підписав Президент України. Для Орисі Приймак це вже друга нагорода такого рівня. П’ять років тому її відзначили орденом княгині Ольги IІI ступеня.


Дев`ять мільйонів громадського бюджету Рівного: які проекти обіцяють у 2018-му


09-11- 2017 Особисто вплинути на обрання пріоритетних для розвитку міста ідей цього року вирішили понад п`ять тисяч рівнян (у 2016 році – лише 2 150), які особисто або через он-лайн платформу проголосували за проекти Громадського бюджету. З 52-х поданих проектів переможцями стали 24 проекти (8 великих та 16 малих).


У Рівному презентували книгу про чеські поховання


11-11- 2017 В ній наявні описи надгробків в Мирогощі, Молодаво, Семидубах, Страклові, Білогородці та Софіївці Дубенського, Уїздцях та Гільчі Здолбунівського, Вовковиях Демидівського районах і Золотіївського цвинтарю в Рівному. Чеслав Хитрий розповів про задум підготовки та виходу книги, про матеріали, які лягли в її основу та про людей, які причетні до випуску цього видання. 


Гройсману передали понад 100 петицій з Рівного


12-11- 2017

Рівненський «Екоклуб» на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що разом з колегами з інших регіонів вони передали прем'єр-міністру України 2 000 петицій із проханням збільшити виділення коштів на заходи з енергоефективності. Більше 100 петицій – з Рівного.


Судді нового Верховного Суду склали присягу: серед них двоє рівнян (+ДОСЬЄ)


13-11- 2017

Колишні судді Апеляційного суду Рівненської області Віктор Остапук та В’ячеслав Маринич стали переможцями конкурсу до оновленого Верховного Суду.


Засідання сесії Рівненської міської ради (15 листопада) [ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ]


15-11- 2017 Розпочалось голосування за громадський бюджет 2018, На що витрачають твої податки? Рівне - друге за прозорістю формування бюджету. Підприємців Рівного запрошують на зустріч бізнесу задля підтримки економічних реформ. Плата за землю у Рівному поповнила місцеві бюджети на понад 282 мільйона гривень.