м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Прокуратура посилює боротьбу з порушеннями у лісовій сфері


16-08- 2017

За виявленими цьогоріч порушеннями на території Здолбунівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Острозького районів (що перебувають під юрисдикцією місцевої прокуратури).


На Рівненщині ціни ростуть на все!


17-08- 2017 Крім того, на 28,9–2,2% зросли ціни на овочі, яловичину, м’ясо птиці, кондитерські вироби з цукру, хліб, рис, сало, шоколад, сметану, масло, кондитерські вироби з борошна, безалкогольні напої, маргарин та інші рослинні жири, цукор, кисломолочну продукцію, макаронні вироби, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, сири, олію. 


Ось такі у нас "послуги", – рівняни обурені комісією Ощадбанку.


18-08- 2017 У соціальних мережах рівнянин Віталій розпочав дискусію про те, що при оплаті різних послуг сама сума може бути мізерною, а от комісія банків – втричі більшою чи становить половину від загальної суми, яку треба оплатити.


У Рівненській ОДА презентували проект «Медове коло»


21-08- 2017

Шлях охоплює населені пункти Березнівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Рівненського районів. А до його розробки ОДА залучила місцеву владу, громадських активістів, науковців, підприємців та іноземних консультантів.


Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко побувала сьогодні у Костополі, Березному, Сарнах


27-08- 2017

— Сьогодні треба відкласти амбіції та знайти порозуміння справжнім опозиційним силам, —  заявила Юлія Тимошенко, говорячи у Сарнах про необхідність єднання людей та справжніх опозиційних сил.


У ЦЕНТРІ РІВНОГО ПРЕЗЕНТУВАЛИ ТЕХНІЧНІ НОВИНКИ БЕЗПЕКИ ОСЕЛЬ ТА ОФІСІВ


03-09- 2017 У рамках родинного свята «Сімeйний день нaдзвичайних ситуaцій», на майдані Незалежності пройшла презентація бездротових систем безпеки від від компаній “El-roi” та “Аjax”. Згідно міжнaродного формату FCC (Firefighter Combat Challenge).


Рівненські воїни-добровольці погрожують депутатам, а депутати - управлінню юстиції


 

11-09- 2017

Те, що мало відбутися вночі, ми мали зібратися 200 чоловік і заблокувати раду, але вирішили прийти особисто на сесію. 


У Рівному - міжнародна виставка "Мій дім забрала війна"


 

26-09- 2017

«Мій край – мій дім»: здається, й тема тривіальна, з уроку малювання в молодших класах. Але на стендах зібрані роботи діточок, які побачили й пережили усі жахіття війни на сході України.


Сьогодні православні рівняни відзначають свято Воздвиження Хреста Господнього


27-09- 2017

православні рівняни відзначають одне з найбільших і найурочистіших двунадесятих празників у році - Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.


Про це повідомляє прокуратура Рівненської області


29-09- 2017

Колишнього керівника відділення Фонду державного майна України в Рівненській області судитимуть за заподіяння 5 млн грн збитків, завданих незаконною приватизацією радіотехнічного заводу. Дії посадової особи кваліфікували за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.233 КК України (незаконна приватизація майна у великих розмірах).


Перша річниця містобудівної революції у Рівному


04-10- 2017

Рік тому компанія «Fine City Development» оголосила у Рівному містобудівну революцію і запропонувала містянам концепцію нового мікрорайону Басів схил. В ній все насправді революційне: А у всіх наших клієнтів невпинно зростає впевненість у тому, що компанія «Fine City Development» щиро цінує кожного з них і не підводить нікого.


Мають 300 ідей до стратегії розвитку області


09-10- 2017

Рік тому компанія «Fine City Development» оголосила у Рівному містобудівну революцію і запропонувала містянам концепцію нового мікрорайону Басів схил. В ній все насправді революційне: А у всіх наших клієнтів невпинно зростає впевненість у тому, що компанія «Fine City Development» щиро цінує кожного з них і не підводить нікого.


 

 логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5