м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Депутат Рівненської обласної ради та голова Постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Юрій Благодир прокоментував потенційні можливості для розвитку України. 


05-09- 2016 «Якщо ми хочемо пробігти дистанцію, десь догнати і як мінімум не відстати, нам потрібно максимально запозичувати успішні рішення та моделі, які вже відпрацьовані» - зазначив депутат на питання про те, чи має Україна розвиватися в європейському напрямі чи «шукати свій шлях».Крім іншого, як відмітив депутат, через ряд об’єктивних причин Україна не має можливості до повільного розвитку «своїм шляхом». Держава потребує кратні поліпшення в усіх сферах.


 

Щодо призначення нового голови Рівненської обласної ради


12-09- 2016 «Діюча формула, яка склалася в Рівненській обласній раді, дає надію на стабільну більшість прагматично налаштованих депутатів. Мінімум політики, максимум конкретних справ» - констатував Юрій Благодир. Голова бюджетної комісії підкреслив, що нарешті обласні депутати змогли поступитися власними амбіціями та прийняти рішення для початку активної роботи головного представницького органу Рівненщини. Депутат повідомив, що більшість фактично сформована і головною її метою є вирішення проблем та розвиток Рівненщини. «Сподіваюсь, що з сьогоднішнього дня у нас почнеться конструктивна нормальна робота» - резюмував Юрій Благодир.


Прилетіли. Чи побачить ще Рівненський аеропорт регулярні пасажирські рейси? [ВІДЕО] 


25-09- 2016

http://aeroport.rv.ua/ Обласне комунальне підприємство “міжнародний аеропорт Рівне”
Regional municipal enterprise “Rivne international airport”.


Заступника голови Рівненської ОДА та начальника управління охорони здоров'я перевірить НАБУ


26-09- 2016

Мова йде про першого заступника голови Рівненської облдержадміністрації Юрія Приварського та начальника управління охорони здоров'я Юрія Осіпчука.

 


Генпрокурор Юрій Луценко відвідав Рівненщину


15-10- 2016 Генпрокурор України Юрій Луценко на Покрову молився разом із рівнянами. Окрім, нього на престольне свято до Покровського собору Рівного прийшли голова ОДА Олексій Муляренко, мер міста Володимир Хомко, начальник управління СБУ області Василь Бедрій, прокурор Рівненщини Олег Соболь, а також приїхали народні депутати.


Реформи Служби Зайнятості


27-10- 2016 Реформування служби зайнятості дозволить покращити якість послуг, які вона надає населенню та роботодавцям. В першу чергу ми намагаємося скоротити адміністративний персонал. Усі вивільнені працівники пройдуть перенавчання та в подальшому вони надаватимуть послуги населенню. У результаті ми очікуємо покращення наших сервісів, що впливає на ринок праці», - розповів Валерій Ярошенко.


Про реформування спортивної галузі Рівненщини йшлося під час колегії управління у справах молоді і спорту ОДА


30-11- 2016

Участь у засіданні взяли заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, районі керівники, а також спортсмени, тренери, представники громадських організацій. Про ситуацію щодо дитячо-юнацьких спортивних шкіл доповів начальник управління молоді і спорту ОДА Віталій Ліпський.


Підсумовано роботу ДСА України у 2016 році


30-12- 2016

27 грудня 2016 року відбулася нарада за підсумками роботи Державної судової адміністрації України в поточному році. Голова Вищої ради юстиції відзначив, що з прийняттям нового Закону України "Про Вищу раду правосуддя", у 2017 році головним завданням для судової системи України буде забезпечення безперервності здійснення правосуддя.


Той, хто творить інформаційне майбутнє


11-05- 2017

ФАХІВЕЦЬ З ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ: Ця посада виникла на стику двох напрямів інформаційних технологій і технологій забезпечення безпеки. Без співробітників по інформаційній безпеці сьогодні не можуть обійтися ні комерційні структури, ні відомчі організації, такі як СБУ.


Як рівняни зустрічали Святослава Вакарчука


21-05- 2017

 

Цілй день у Рівному дощило, тож фанати Вакарчука, «озброївшись» дощовиками та парасолями, прийшли на місцевий стадіон.


У Рівному невдовзі з'явиться історико-архітектурний план


30-05- 2017 Втім створення історико-архітектурного плану - це питання на межі культури, землі, екології і не тільки. Тому на робочій нараді вирішили створити спеціальну комісію. Вона ж і врегульовуватиме всі спірні питання. До неї увійдуть начальники декількох управлінь (культури, комунального та інших), а також охочі активісти, діячі культури та необхідні фахівці. 


Рівненські депутати викличуть “на коврик” начальників комунальних підприємств.


14-06- 2017 Відтак, на наступне пленарне засідання сесії міськради депутати хочуть заслухати звіт керівника підприємства за 2016 рік і перший квартал 2017 року. Нагадаємо, щороку на озеленення Рівного виділяються чималі кошти з міського бюджету. Втім, рівняни нарікають, що зеленішим місто так і не стало.

Також хочуть заслухати звіт керівника “Міськсвітло”.


МЕР ПРОПОНУЄ НАВКОЛИШНІМ СЕЛАМ ОБ`ЄДНАТИСЬ ІЗ М.РІВНЕ


17-06- 2017 "Ми готові без будь-яких умов об`єднатись із усіма громадами, що навколо міста. На зустрічі з селищними головами я звертався з такою пропозицією. Але це добровільне об`єднання, ми не можемо когось примушувати. Нам треба розробити один спільний проект і на користь міста, і на користь села." - розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.


У Рівному на Дні молоді знайомили із професіями, вишивали серветки, робили зачіски та пригощали козацьким кулішем


25-06- 2017

На майдані Незалежності у Рівному виросло наметове містечко Рівненської обласної служби зайнятості. Під гаслом «Обирай майбутнє разом з нами!» для рівнян та гостей міста пройшла масштабна акція, під час якої працювали різноманітні наметові офіси служби зайнятості: інформаційний, навчальний, праці, кар’єри, майстерності та тест-офіс.


 

 логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5