м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Юрій Благодир констатував, що на Рівненську обласну раду знову чинився тиск зі сторони третьої сили в
особі народних депутатів.


21-06- 2016 «Ми в черговий раз побачили, як «київський десант» намагався
досягти власних цілей, за рахунок інтересів області. Деякі персони досі переконані, що наша область – це іграшка, яку можна забрати собі шляхом кулуарних переговорів у Києві» - підкреслив голова Бюджетної комісії. Юрій Благодир відмітив, що роботу облради вдалося перевести в конструктивне русло виключно завдяки позиції Олександра Корнійчука та фракції «Солідарності»: «Корнійчук відмовився від амбіцій та добровільно склав повноваження голови облради, хоч міг цього і не робити. Такі дії для старту конструктивної роботи, заслуговують на повагу. За той час, поки Олександр Корнійчук перебував на посаді, він показав свій професійний рівень, щоб претендувати на
головування». «Вже варто зрозуміти, що питання, які стосуються Рівненської області, будуть вирішуватись безпосередньо в ній, а не у Києві, чи ще десь, і тільки депутатами обласної ради, а не нардепами чи партійними боссами»


28 та 29 червня депутати Рівненської обласної ради відвідали Польщу, побували на засіданні Сеймику воєводства та спробували перейняти передовий досвід у польських колег.


01-07- 2016 Юрій Благодир, ключовим завданням поїздки був аналіз та запозичення досвіду польських колег в бюджетному процесі. 


Молодь з Рівненщини безкоштовно відвідала концерт Джамали у Львові


14-07- 2016 Минулого тижня молодь з усіх кутків Рівненської області побувала на одному з найкращих джазових фестивалів східної Європи – AlfaJazzFest, який пройшов у Львові. Організатори фестивалю завчасно забронювали частину квитків для молодих людей з усієї України і безкоштовно їх подарували. Музикальну програму AlfaJazzFest можна назвати найкращою в Україні і однією з кращих у Європі. На фестиваль кожного року приїжджають знані світові виконавці джазу та молоді талановиті музиканти, зокрема, з України.
Прикрасою цьогорічного концерту став виступ української співачки Джамали, яка цього року перемогла на Євробаченні. Рівненська молодь після концерту мали можливість поспілкуватися з Джамалою,задати їй свої питання та зробити спільне фото. «Скажу чесно, шанувальників джазу серед нас не було, але після концерту Джамали ніхто не залишився байдужим. Нам дуже сподобалось» - відмітила Світлана Нездюр, яка побувала у Львові.
На концерті були присутні діти та молодь з Гощанського району. Їхню поїздку до Львова організував депутат Рівненської облради Юрій Благодир. «Найменше, що може зробити кожен з нас – спробувати допомогти молоді та дітям у їхньому всебічному розвитку. Зокрема, крім концерту, діти ще сьогодні побували на оглядовій екскурсії по Львову» - повідомив депутат. AlfaJazzFest – це міжнародний джазовий фестиваль, який щороку у червні проходить у Львові починаючи з 2011 року. Цього року на фестивалі виступили музиканти з України, Польщі, Великої Британії, Італії, Нідерландів, Німеччини та США.


Децентралізаційний марафон" на Рівненщині


21-07- 2016

На думку директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтина Мокляка, завдяки роботі «Децентралізаційного марафону» ще 10 громад виявили бажання об’єднатися. Наразі до "фінішу" об’єднання прийшло 14 громад Рівненщини.


«Всіх причетних до знищення лісу потрібно ізолювати від суспільства, а не повертати на посади»


07-08- 2016 Не встигла правоохоронна система завдати рішучого удару по рівненському угрупованню «бурштинової мафії», як із тіні на кримінальний олімп області вирішила повернутися інша, не менш потужна, кланово-кримінальна група «лісової мафії».


У Рівному розповіли про опір чиновників системі електронного декларування


12-08- 2016 В рамках Спільної регіональної інформаційно-просвітницької кампанії Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та Програми розвитку ООН (ПРООН) «Онлайн проти корупції» в Рівному відбувається презентація реформи системи декларування майна осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування, що стартувала в Україні. 


Чи є майбутнє в української держслужби


13-08- 2016 Депутат Рівненської обласної ради та голова Постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Юрій Благодир прокоментував ситуацію зі сферою державного управління. Депутат констатував глибоку кризу української державної служби, як у регіонах, так і на центральному рівні. Вирішенням цієї проблеми стало б створення комплексної системи підготовки кадрів для державного управління. Яскравим прикладом вирішення цієї проблеми та створення такої системи є Польща.


Питання інфраструктури потребує особливої та постійної уваги


15-08- 2016 Питання транспортної інфраструктури було, є і залишається одним з
найважливіших для мешканців області. Тому, як наголосив депутат,
вирішення цієї проблеми особливо турбує кожного рівнянина, тому потребує постійної уваги та професійних дій з боку влади. Проте, як наголошує депутат, Юрій Благодир, на разі єдине питання, – це поява у місцевих бюджетів населених пунктів, де є платники акцизів, можливості виділяти фінансування на ремонт та реконструкцію доріг внутрішнього значення.


Рівненщина має бронзу на Олімпіаді у Ріо


21-08- 2016 Напередодні на Олімпіаді в Ріо український веслувальник, дубенчанин Тарас Міщук став бронзовим призером змагань. Щоправда нині Тарас мешкає на Львівщині, тож і на Олімпіаду вирушав у складі львівської делегації, яка значно чисельніша за рівненську - їх спорстменів на Олімпіаді у Ріо було більше 60. 


Депутат Рівненської обласної ради та голова Постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Юрій Благодир прокоментував ситуацію, яка склалася у вітчизняному аграрному секторі.


22-08- 2016 Як зазначає депутат, ситуація, яка склалась в державі, не сприяє не лише розвиткові, а й загалом діяльності сільгосппідприємств.
логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5