м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Автовласники Рівненщини сплатили 353 тисячі гривень транспортного податку


14-05- 2016 За січень - квітень 2016 року від сплати транспортного податку на Рівненщині надійшло майже 353 тисячі гривень зазначають, що сплачений транспортний податок повністю залишається на місцях, тобто зараховується до бюджетів громад.


До кінця поточного року рівненські
дорожники отримали майже 200 мільйонів гривень.


23-05- 2016 На останньому засіданні бюджетної комісії Рівненської обласної ради стало відомо: Як зазначив голова бюджетної комісії Юрій Благодир, це значний ресурс, щоб суттєво покращити стан дорожнього покриття в області.


Юрій Благодир прокоментував поточну ситуацію навколо посади керівника головного представницького органу Рівненщини.


27-05- 2016

За словами Благодира, конфлікта ситуація буде вирішена на наступній сесії Рівненської обласної ради на користь Олександра Корнійчука. 


Посадові особи органів місцевого самоврядування, порахували в обласному управлінні статистики.


28-05- 2016

На державній службі в установах Рівненської області перебуває близько 9 тисяч 800 осіб. З них, зокрема, 7 тисяч 300 — державні службовці, решта, а це орієнтовно 2 з половиною тисячі.


Впливовими місцевими політиками на Рівненщині є:


31-05- 2016 Як повідомляє видання "Рівне вечірнє", посилаючись на рейтинг «Хто управляє країною?» відомого видання «Деловая столица», депутат Рівненської Обласної ради, Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Юрій Благодир став одним з найбільш впливових політиків на Рівненщині.


У Гощі побудують додатковий корпус для дитячого садочка


03-06- 2016 «Минулого тижня був з робочою поїздкою Юрій Благодир в Гощі і зокрема відвідав дитячий садок. Там як раз був останній дзвоник. Нова будівля для садка дійсно необхідна – зараз в приміщенні, розрахованому на 120 дітей, навчається більше 200» - відмітив депутат.


Про важливість реформи децентралізації для розвитку регіонів України. 


09-06- 2016 Голова Бюджетної комісії Юрій Благодир констатує, що адміністративно-територіальна реформа та децентралізація мають безпосередній вплив на економічні успіхи держави, а отже й добробут її громадян, а тому мають бути ключовими в політиці реформування і до них треба підходити з усією відповідальністю. 


Юрій Благодир: «Дії Ковальчука в обраді – це спроба привернути до себе увагу і не більше»


13-06- 2016 Депутат Рівненської обласної ради, голова бюджетної комісії Юрій Благодир назвав дії колеги по депутатському корпусу, радикала Володимира Ковальчука, піаром та спробою привернути до себе увагу.
— Те, що нині відбувається у Рівненській обласній раді — це піар та спроби привернути до себе увагу. Спосіб за допомогою якого це відбувається, схожий на політичне рейдерство — констатував ЮрійБлагодир.
За словами депутата, нині головою залишається Олександр Корнійчук, який, аби не нагнітати ситуацію, до наступної чергової сесії пішов у відпустку.
Голова бюджетної комісії підкреслив, що відповідно до закону «Про місцеве самоврядування», виключно депутати облради можуть приймати рішення щодо того, хто буде обіймати посаду керівника представницького органу, що й буде зроблено на наступному сесійному засіданні, яке відбудеться 17 червня.


Україні бракує стратегічного мислення


13-06- 2016 Депутат Рівненської обласної ради Юрій Благодир розповів у своєму блозі про важливість стратегічного планування при реалізації реформ в Україні.
Україна загалом та її міста та регіони просто зобов'язані впроваджувати стратегічні плани розвитку за прикладом європейських партнерів.


Завдяки співпраці з громадськістю Рівненська ОДА зекономить понад 6 мільйонів гривень


13-06- 2016

Близько місяця тому голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко разом з активістами громадської ініціативи «За чесний тендер» презентували намір запровадити залучення громадськості до проведення тендерів.


Юрій Благодир: Цієї п'ятниці Ковальчука буде знову звільнено


16-06- 2016 Як зазначив депутат, депутат підкреслив. Що у більшості депутатів обласної ради консолідована позиція і вони повністю готові до повторного звільнення Володимира Ковальчука.Юрій Благодир пояснив, що це рішення матиме процедурний характер і депутатам необхідно його прийняти через судову постанову, згідно якої перше звільнення Ковальчука відбулось з порушенням встановленого процесу.
«Цієї п'ятниці Обласна рада пройде стрес-тест і буде проводжувати повноцінно працювати далі» - підкреслив голова Бюджетної комісії в інтерв'ю телепрограмі «Тіньовий сектор».
Депутат підкреслив, що у більшості депутатів обласної ради консолідована позиція і вони повністю готові до звільнення Володимира Ковальчука і продовження роботи під керівництвом Олександра Корнійчука. «Ковальчук, як голова облради, може влаштовувати тільки тих, кого влаштовує цирк. Зараз серед депутатів таких немає» - резюмував Юрій Благодир.логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5