м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Залізничники полегшили життя військовим на передовій


23-03- 2016

Пральний комплекс працівники Рівненської дирекції Львівської залізниці створили для військових, які зараз перебувають на передовій у Луганській області.

 


Реконструкція інфекційного відділення обласної лікарні


23-03- 2016

Шановні колеги, доброго дня! Сьогодні бюджетна комісія Рівненської облради погодилася відшукати гроші на реконструкцію приміщення інфекційного відділення обласної лікарні. Попередньо мова йде про півмільйона гривень. Просимо Вас звернути увагу на новину.


Аеропорт Рівного слід зробити привабливим для
міжнародних перевізників


24-03- 2016

Новий підхід до розвитку міжнародного аеропорту Рівного в наступному
році розробить обласна рада. Про це під час відеоконференції зазначив
голова бюджетної комісії Рівненської обласної ради Юрій Благодир.


Володимир Ковальчук почав судитися з Олександром Корнійчуком


30-03- 2016

Нагадаємо, пана Олександра нещодавно було обрано головою обласної ради. Тож попередник, пан Володимир, звернувся до суду з позовною заявою.


У Рівненській області активно налагоджується якісне водопостачання.


 

31-03- 2016 За словами голови бюджетної комісії облради, зокрема на будівництво станції знезалізнення води в  райцентрі Корець виділили мільйон гривень.


Депутат та Голова Постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Рівненської обласної ради


07-04- 2016 Юрій Благодир упевнений, що за короткий період роботи в обласній раді йому вдалося зрушити з мертвої точки чимало проблем. «Коли дивлюся перелік стратегічних завдань перед виборцями, розумію, що попереду ще багато роботи», напрями розвитку освіти в області, а також окреслив головні перспективи на майбутнє, — прокоментував депутат.


Депутат Рівнеради у Києві разом з в.о генпрокурора взяв участь у круглому столі щодо правоохоронної реформи


09-04- 2016 Депутат Рівненської міської ради від партії "Самопоміч"Назарій Поліщук взяв участь в круглому столі "Правоохоронна реформа  - зрада чи перемога", що відбувся у Києві в приміщенні ІА "УКРІНФОРМ". 


Тим не менш, поточна реформа в Україні не є найбільш вдалим варіантом. 


13-04- 2016 Юрій Благодир в своєму блозі на сайті "Новое время" проаналізував перспективи реалізації реформи децентралізації в Україні, а також детально розглянув етапи та кроки проведення децентралізації та адміністративно-територіальної реформи.


Голова бюджетної комісії Рівненської облради Юрій Благодир прокоментував ситуацію навколо посади голови виборчого органу.


18-04- 2016 Депутати облради відкрито констатують свою позицію: бачити головою Олександра Корнійчука. Він — значно досвідченіший, краще підготовлений та користується більшою повагою та довірою.


Юрій Благодир не розглядає можливості очолити Рівненщину


27-04- 2016 Голова бюджетної комісії Рівненської облради Юрій Благодир констатував відсутність бажання обіймати посаду голови Рівненської ОДА. За словами Юрія Благодира, йому дуже приємно, що в експертному середовищі його розглядають як потенційного керівника Рівненщини, але керувати областю не бажає в силу власних переконань.


Міський голова Рівного не виключає переговорів та торгів за посаду секретаря


31-04- 2016

Міський голова зазначив що є варіанти, але відмовився їх озвучувати. "Продовжуючи розмову Володимир Хомко сказав, – "Тому зараз будуть переговори,торги та таке інше…


Рівненські патрульні щодня відстежують стан доріг


10-05- 2016

Регулярні рейди виявляють суттєві недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі міста. Патрульна поліція Рівного робить усе, щоб підвищити комфорт усім учасникам дорожнього руху.


 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5