м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


У РІВНОМУ ПРЕДСТАВЛЯТЬ КЕРІВНИКА СБУ


 

10-08- 2015

На місце люстрованого керівника Служби безпеки України у Рівненській області Валерія Мечкала був призначений Бедрій Василь Васильович, - поки що з приставкою т.в.о.


У РІВНОМУ ЖУРНАЛІСТІВ ПЕРЕВОЗИЛИ ЧЕРЕЗ УМОВНИЙ БЛОКПОСТ «ДНР»


21-08- 2015

 Впродовж двох днів (21 та 22 серпня) у Рівному журналісти удосконалювати навички у своїй повсякденній роботі, а також навчалися тому, як уберегти своє життя в небезпечних районах.


Рівне відсвяткувало свій День народження


 

31-08- 2015

Самим же рівнянам святкування Дня міста дуже сподобалось. Кажуть, що і надмірних веселощів не було, враховуючи ситуацію в державі, в той же час було приємно та цікаво провести з родиною вихідний день.


На Рівненщину приїдуть представники світового банку


13-09- 2015

Світовий банк дає області 25 мільйонів доларів США. Проте область повинна забезпечити 10-відсоткове співфінансування. За ці гроші, в першу чергу, модернізують медзаклади, які надають первинну та вторинну медичну допомогу.


ОЧІЛЬНИК ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ РІВНЕНЩИНИ РОЗПОВІВ ПРО СВОЮ ДЕКЛАРАЦІЮ


18-09- 2015

Нагадаємо, ряд видань оприлюднили інформацію стосовно доходів та власності Ігоря Бородавка. Втім, силовик дивується, чому це зробили саме зараз. Очільник податкової міліції області – сам родом з міста Сарни. Тому, запевняє, незважаючи на інші пропозиції вирішив їхати на Рівненщину.


У бурштиновому краї на Рівненщині “повстання” браконьєрів, є постраждалі (ФОТО)


05-10- 2015

Нагадаємо, ряд видань оприлюднили інформацію стосовно доходів та власності Ігоря Бородавка. Втім, силовик дивується, чому це зробили саме зараз. Очільник податкової міліції області – сам родом з міста Сарни. Тому, запевняє, незважаючи на інші пропозиції вирішив їхати на Рівненщину.


На Рівненщині вшанували захисників України


 

14-10- 2015

Керівництво області, міста, військові та громадськість вшанували пам’ять усіх захисників України – воїнів, які полягли на Сході держави, а також тих, хто впродовж століть боровся за свою землю.


День виборів - День змін. КОСТОПІЛЬ ТА КОРЕЦЬ - "ГАРЯЧІ ТОЧКИ" НА ЦИХ ВИБОРАХ, - ЕКСПЕРТ


 

25-10- 2015

Збільшилася кількість випадків «виборчої благодійності» та різних видів підкупу виборців.; більшість політичних сил та кандидатів. 


Рівненський центр профтехосвіти запрошує учасників АТО на безкоштовне навчання


 

01-11- 2015

Учасники АТО можуть безкоштовно отримати додаткову професію у Рівненському центрі профтехосвіти державної служби зайнятості.


Які політичні партії пройшли до місцевих рад на Рівненщині


06-11- 2015 Найбільшу кількість мандатів в місцевих радах Рівненщини здобули «Блок Петра Порошенка» та «Батьківщина». Також практично в усіх місцевих радах представництво отримали ВО «Свобода» та «Радикальна партія Олега Ляшка».


Родичам Героїв «Небесної Сотні» презентували фільм про Майдан


20-11- 2015 Світова прем’єра «Зими у вогні» відбулася у вересні на Венеційському фестивалі. Також стрічку показували на головному фестивалю «Телларайді 2015». На Міжнародному кінофестивалі у Торонто–2015 фільм отримав приз глядацької аудиторії за найкращий документальний фільм.


 


логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5