м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


WI-FI у центрі Рівного


 

19-06- 2015

Безкоштовний безпровідний інтернет в найближчі тижні з’явиться у парку Шевченка, парку Молоді  та на так званому «Бродвеї» за кіно палацом «Україна». Депутати дали на це з бюджету 60 тисяч.


Замість реклами у центрі Рівного буде меморіальний комплекс


 

25-06- 2015 Міський голова Рівного Володимир Хомко разом із родинами наших героїв узгодили. Під склом будуть розміщені фотографії загиблих рівненських революціонерів і воїнів, з інформацією про їхні подвиги.


Одержання хабара в особливо великому розмірі


 

03- 07- 2015

3 липня правоохоронці Рівного затримали прокурора Андрія Таргонія на отриманні хабара в розмірі 50 тисяч гривень. Затримання проходило на робочому місці в Рівненській районній прокуратурі.


Під заставу у 97,44 тис. грн. прокурора Таргонія випустили на волю


07- 07- 2015

Депутат обласної ради Степан Молчан, який був у Рівненському міському суді, повідомив «РВ», що затриманий прокурор Рівненського району Андрій Таргоній заявив, що у нього немає грошей на заставу.


Молодь Рівненського району створила соціальний ролик


 

09- 07- 2015

Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації спільно з обласною молодіжною громадською організацією продюсерський центр «Музична сила».


Начальник розвідки управління ракетних військ і артилерій


14- 07- 2015

Військовослужбовці оперативного командування "Захід" попрощалися з полковником Юрієм Цісаруком. Управління оперативного командування "Захід" загинув на Луганщині.


ГАЛИНА КУЛЬЧИНСЬКА: САЛЮТИ НА ДЕНЬ МІСТА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НЕ НА ЧАСІ


21- 07- 2015

Конкретні заходи на День міста та День Незалежності міська влада Рівного ще не обговорювала. Утім, заступниця мера Галина Кульчинська впевнена, що свято, незважаючи на сумні події в країні, слід проводити.


Рівненська область отримала від Києва 144 мільйони, замахнулася ще на 150


28- 07- 2015

Рівненська область цього року змогла залучити чималі державні кошти на фонд розвитку. Очільник Рівненщини Віталій Чугунніков попросив голів районів використовувати їх розумно і за призначенням. 


Рівненська область "бурштин - вилучення".


 

04- 08- 2015

Рекордну партію бурштину вилучили у Рівненській області. Бурштин у такій кількості в МВС ще не бачили. А також ЦЕХ З ОБРОБКИ БУРШТИНУ В РІВНОМУ.логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії


5

METRO UA

METRO UA

METRO UA