м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк переконує, що більшість українців – 43% – виступають за повернення Україні статусу ядерної держави.


Про це, на його думку, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова та фондом «Демократичні ініціативи».


 

У Рівному підприємці мали борг по заробітній платі на суму понад 1,5 мільйони гривень


2014-07-22

Податківці Рівного разом з органами місцевої влади постійно проводять комплекс спільних заходів, по кожному боржнику здійснюється аналіз причин виникнення заборгованості та визначаються шляхи її погашення.


Про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.


03-09

61 сім'я військовослужбовців – учасників АТО отримали дозволи на розробку документації із землеустрою, а троє захисників Вітчизни вже оформили земельні ділянки у власність. Решта заяв знаходяться на розгляді фахівців.


РІВНЕНСЬКУ ПОДАТКОВУ ПІКЕТУЮТЬ Й ВИМАГАЮТЬ ЗАРПЛАТИ


12-11- 2014

Працівники підприємства «Морган Феніче» пікетують рівненську податкову. Люди протестують проти того,  що їм податкова служба не повертає ПДВ.


Мер Рівного: "Новій міській раді треба 26 депутатів"


 

03-01- 2015

Залишився позаду чи не найважчий рік в історії незалежної України. Майдан, війна, двоє позачергових виборів, які дали Україні нову владу, але не нове життя.


Рівненські депутати відчувають сумнів щодо об`єднання громад?


 

06-06- 2015

І хоч депутати здебільшого підтримують проект рішення, втім також мають чимало сумнівів щодо об’єднаних громад.


У Рівному обговорили нову пенсійну систему


 

19-06- 2015

 

Заступник начальника головного управління пенсійного фонду України у Рівненській області Тетяна Панащуклоготип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5