м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


"КіберБеркут" ламає сайти рівненських ЗМІ


 

Протистояння із Майданом перейшло і на теренени мережі Internet. Так звані "КіберБеркути" звернулися із відкритим листом у якому зазначається про оголошення війни "Правому Сектору".

 


по Рівненській області проводять "Антивоєнне Віче"


02/03/2014

Жителів проінформувують про загрозу яка винекла сьогодні. Закликання всіх жителів нейти на провокації, маневри провокаторів. Ми цивілізована країна з Божою волею. Завдання людини — триматися шляху істини і життя, попри всі негаразди, які намагаються її з цього шляху зіштовхнути.


У Рівному вимагають звільнення начальників обласного управління міліції та прокуратури


13/03/2014 - 15/03/2014

Громадські активісти підтримали відкрите звернення до міністра внутрішніх справ та генерального прокурора України, в якому вимагають звільнити з займаних посад начальників обласного управління міліції та прокуратури.


На Рівненщині створили центр Інклюзивної освіти


05/04/2014

Всеукраїнським фонд «Крок за кроком» та управлінням освіти і науки Рівненської ОДА. Ними передбачається створення Інклюзивного ресурсного центру в нашій області, проведення тренінгів для педагогів, батьків та викладачів.

 


Юлія Володимирівна Тимошенко перенесла дату приїзду


01/05/2014

Через загострення антидержавних подій на Сході України, в програму візиту Юлії Тимошенко на Рівненщині внесено зміни..

Юлія Тимошенко: кожна година може стати фатальною для існування суверенної України.


Підприємці Рівненщини хочуть контролювати податки.


 

30/05/2014

Обговорення триває по усій Україні. Підприємці напрацьовують нові поправки до Податкового кодексу. Внесок експертний підприємцями вже здійснений, але тепер постає питання: хто буде працювати в тих чи інших структурах?


Рівнянам доведеться платити за комунальні послуги більше, поширюється сьогодні Інтернетом..


10/06/2014 Загалом борги населення за комунальні послуги області — понад 155 млн. грн. І передбачається, що на осінь борг зросте, то вийде, що кожному громадянину, дефіцит становить 140грн. Підвищення цін прогнозують експерти на осінь 2014 рік.логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5

METRO UA  
METRO UA