м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


На День закоханих у Рівному


 

Небо в повітряних ліхтариків. Назва акції – «Рівне
разом». На знак того, щоб в центрі зібрались всі, хто не чекає подарунків від влади. В святковий настрій проведено різні конкурси, подарункові фото, фотосесії, романтична атмосфера.


Залізничний рух поїздів з Рівненщини до столиці тимчасово ускладнено


20/02/2014 

Як мінімум три потяги, що курсують Рівненщиною в напрямку Києва, затримуватимуться або змінюватимуть маршрут. Про це повідомляє Укрзалізниця. Детальніше


Будинок голови Рівненської ОДА Василя Берташа


 

20/02/2014 Інформація про підпал маєтку народного депутата від Партії Регіонів, голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа  поширилась сьогодні Інтернетом.

Детальніше


Події Рівне


 

20/02/2014 Усі силові структури Рівненщини об'єдналися, щоб допомогти народу (ВІДЕО)

 

Детальніше


У Рівному поранили громадянина Білорусі


 

21/02/2014 У ночі відбулася стрілянина, внаслідок якої постраждав громадянин Республіки Білорусь. Був проїздом що контролюється активістами.

Детальніше

 


м. Рівне голова районної ради подав у відставку


 

23/02/2014 Від голови Рівненської районної вимагали мирного звільнення. До слова, нового голову отримала Корецька районна рада.

 

ДетальнішеРівненська область зміни посадовців увага до громади


 

25/02/2014  Поширюється сьогодні Інтернетом що найближчим часом буде розроблено нові зміни "Час справедливості". Районним радам рекомендовано запровадити аналогічну практику і в себе. Нові можливості для мешканців: самоорганізації населення перспективи й розвитку.логотип рада Події Рівненської області
інформаційний ресурс чесний осередок.

Категорії

5

METRO UA