м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

Юрій Благодир: «Хто буде головою Облради буде вирішено на наступній сесії і тільки на ній»

Депутат Рівненської Обласної ради, Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Юрій Благодир прокоментував поточну ситуацію навколо посади керівника головного представницького органу Рівненщини.

«На сьогодні діючій голова Олександр Корнійчук свідомо пішов у відпустку, щоб зняти зайву напругу. 17 червня відбудеться чергова сесія Облради, на якій і буде остаточно зняте питання, хто очолює представницький орган» - повідомив Юрій Благодир журналісту нашого видання.

За словами голови Бюджетної комісії, депутати Облради діють виключно в рамках Закону України «Про місцеве самоврядування» та в інтересах виборців Рівненщини. «Ні для кого не секрет, що Володимир Ковальчук був нав'язаний області «партійними боссами» з Києва. Це було суто політичне рішення, яке частина депутатів прийняла під безпосереднім тиском. Більше такого не повториться. Ані суд, ані політики з Києва не будуть диктувати Рівненщині свою волю. Ми діємо виключно в рамках Закону «Про місцеве самоврядування» - голова Обласної ради призначається депутатами» - підкреслив Юрій Благодир.

«Переконаний, що 17 червня більшість депутатів ще раз підтвердять своє бажання бачити на місці керівника Облради Олександра Корнійчука» - підсумував Юрій Благодир.

Нагадаємо, 11 березня більшість депутатів Рівненської обласної радивисловили недовірутодішньому голові Володимиру Ковальчуку.

На його місце обрали керівника апарату Рівненської ОДА Олександра Корнійчука. З того часу триває судова суперечка.Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5