м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 3500008.06.2018

Президент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним.«Це є перемога. Перемога України. Перемога українського народу. Моя перемога, як Президента України. Перемога українського Парламенту на чолі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Перемога українського Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», – зазначив Глава держави. За його словами, це рішення також є перемогою кожного народного депутата з 315, які проголосували за президентський законопроект і відкрили «зелене світло» створенню Вищого антикорупційного суду України. http://www.president.gov.ua/11.06.2018 Заступники міського голови, ( працівники виконавчого підрозділу), закликали до порузуміння, вірності, і готовності до нових звершень облаштування автошляху і прилеглих територій. Влада завжди іде на назустріч громадськості гарний початок здійснений ... Є проблеми з проплатою певних обєктів, але саме основне те що ми повині займатися допомогою і моральною і матеріальною. Міський бютжет виконується на підйомнику 133% зростає. Субвенції виконуються хоть важко, практично неможливо, не скаржитися що щось невиконано. Є проект рішень детальні плани, які будуть виконані блищим часом, видатки які будуть спрямовані у внесок міста на 2018 рік (на економічну діяльність і науку). Експертиза зроблена проіндексування завершальний етап даних необхідних обєктів, операцій, надалі розпорядження.


Патрулювання у активній фазі.

12.06.2018 Увага до повноцінної перевірки транспортних засобів индифікіторів у СУБД ( системи управління базами даних ). Формування у реформувані: Виявлення для заключення нотаріального облікового запису що підтверджує даний автомобіль на виявлення походження повної реєстрації, запис у декларації, про майновий стан громадян. Запобіжний захід доброспрямований на захист прав громадян від шахрайства, за нові реформи які посприяють  спрямовувати зразковий лад у автомобільних орієнтирах повідомляють представники пресслужби.13.06.2018

Учасники «Авто Євро Сили-Рівне» також відвідали Костопільську міську раду та районну адміністрацію, аби привернути увагу чиновників до поганого стану доріг у місті та в районі. З цією ж метою вони обвели білою фарбою вибоїни на дорогах, які необхідно негайно усунути, в тому числі й чималу ділянку на вулиці Степанській біля заїзду на територію підприємства «Свиспан Лімітед», яку неможливо об'їхати, окрім як зустрічною смугою руху, що є небезпечним й змушує водіїв порушувати правила.15.06.2018 Філія "Костопільський райавтодор" на чолі з Майданцем В.І згідно статуту є з дотриманням вимог - правил процесуального права, й наварті закону. Потребує оновлення парку спецтехніки, агрегатів. Відповідальність за стан сучасних автошляхів лежить нелише на філії. Ставиться питання чому нерозумілі !!!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5