м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 3500008.06.2018

Президент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним.«Це є перемога. Перемога України. Перемога українського народу. Моя перемога, як Президента України. Перемога українського Парламенту на чолі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Перемога українського Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», – зазначив Глава держави. За його словами, це рішення також є перемогою кожного народного депутата з 315, які проголосували за президентський законопроект і відкрили «зелене світло» створенню Вищого антикорупційного суду України. http://www.president.gov.ua/11.06.2018 Заступники міського голови, ( працівники виконавчого підрозділу), закликали до порузуміння, вірності, і готовності до нових звершень облаштування автошляху і прилеглих територій. Влада завжди іде на назустріч громадськості гарний початок здійснений ... Є проблеми з проплатою певних обєктів, але саме основне те що ми повині займатися допомогою і моральною і матеріальною. Міський бютжет виконується на підйомнику 133% зростає. Субвенції виконуються хоть важко, практично неможливо, не скаржитися що щось невиконано. Є проект рішень детальні плани, які будуть виконані блищим часом, видатки які будуть спрямовані у внесок міста на 2018 рік (на економічну діяльність і науку). Експертиза зроблена проіндексування завершальний етап даних необхідних обєктів, операцій, надалі розпорядження.


Патрулювання у активній фазі.

12.06.2018 Увага до повноцінної перевірки транспортних засобів индифікіторів у СУБД ( системи управління базами даних ). Формування у реформувані: Виявлення для заключення нотаріального облікового запису що підтверджує даний автомобіль на виявлення походження повної реєстрації, запис у декларації, про майновий стан громадян. Запобіжний захід доброспрямований на захист прав громадян від шахрайства, за нові реформи які посприяють  спрямовувати зразковий лад у автомобільних орієнтирах повідомляють представники пресслужби.13.06.2018

Учасники «Авто Євро Сили-Рівне» також відвідали Костопільську міську раду та районну адміністрацію, аби привернути увагу чиновників до поганого стану доріг у місті та в районі. З цією ж метою вони обвели білою фарбою вибоїни на дорогах, які необхідно негайно усунути, в тому числі й чималу ділянку на вулиці Степанській біля заїзду на територію підприємства «Свиспан Лімітед», яку неможливо об'їхати, окрім як зустрічною смугою руху, що є небезпечним й змушує водіїв порушувати правила.15.06.2018 Філія "Костопільський райавтодор" на чолі з Майданцем В.І згідно статуту є з дотриманням вимог - правил процесуального права, й наварті закону. Потребує оновлення парку спецтехніки, агрегатів. Відповідальність за стан сучасних автошляхів лежить нелише на філії. Ставиться питання чому нерозумілі !!!


Духовне військо міста за мир в Україні. Справжній мир настане після покаяння Українського народу, релігійний закон пожатого.

17.06.2018

Хай бог дасть мудрості плоду Господнього і я прославлюсь у ньому у віки... Богослужіння благодаті - благословіння вирощеного слова. Молитви за мир в Україні, прощення й прийннятя духа святого во святій крові господа, хай прийде дух миру, дух христа, во ім'я Ісуса Христа.


День молоді зустріли Костопільчани.

24.06.2018 Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати своє життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу.  За сприяння Костопільської райдержадміністрації відбувся загальноміський пробіг за участі представників 14 трудових колективів, підприємств, установ, організацій, студентсько-учнівської молоді під гаслом «Здорова молодь – надія України», присвячений до Дня молоді – свята краси, бадьорості та завзяття. Учасники пробігу стартували від адмінприміщення Костопільської райдержадміністрації та районної ради до майдану Т. Г. Шевченка, де проходила основна частина святкового дійства. 


День Конституції.

28.06.2018 Комітет Палати представників Конгресу США з закордонних справ по ухвалі проекту резолюції Палати представників Конгресу «Про підтримку країн Східної Європи та НАТО».Проект резолюції засвідчує підтримку США для країн Центральної та Східної Європи в сфері політики, економіки та безпеки. День конституції Костопільчани зустріли у домашньому, і сімейному колі.03.07.2018 Майбутнє настає вже сьогодні. Через ситему прозоро, відбуваються зміни і у суспільстві. Ручій залучення інвестицій, приз Української Державної власності економічного зростання. Оновлені люди, нові справи, новий світ, кажемо те що знаємо, молимося. "НАБУ" повний контроль будівництва, розслідування, витрачання державних коштів, діяльності. Скерування все так, без популізму, відповідно до чесної перемоги - перемоги Українського народу.

Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню.

Свобода - це коли добре озброєне ягня оспорює результат такого голосування. Бенджамін Франклін.08.07.2018 Holy Spirit Night - це рух в Європі, який складається з церков, які мають бажання бачити дії Бога в їхніх містах. Мета руху - створення платформи єдності, де через Слово і глибоке поклоніння тисячі молодих людей, примиряються з Богом і переживають дотик Святого Духа. Більше 20 років конференція проводиться в країнах Європи, збираючи стадіони для прославлення Бога і молитви.12.07.2018 3а традицією День народження міста відзначають у велике християнське свято - Апостолів Петра й Павла. То ж святкування розпочалося із богослужінь у місцевих храмах. День міста незабутній день по вул. Грушевського в центральній частині міста, на протязі дня час серед чисельних рядів виставок - продажів від народних умільців ( декоративні вироби з дерева, металу та глини ); очікував традиційний Костопільський свядковий ярмарок, на який щороку на день міста поспішають підприємці й кухарі зі всієї України; До 23,30 звучали хіти Романа Скорпіона. Костопільчан вітали депутати районної і обласної ради, гурти "Дуліби", "Swiateczna kapella" (гості з Польщі), "Mentions", дует "Співаки" а також співачка Лама! Церемонія нагородження за внесок і плід доброспрямування керівництва району - області.18.07.2018 "Головні правила безвізового режиму з ЄС". Ціль кампанії – роз'яснити громадянам України, які мандрують до ЄС, правила перетину кордону і перебування у ЄС. На сайті створено розділи: "Що таке безвізовий режим з ЄС", "Як підготуватися до поїздки до ЄС", "Що важливо знати про правила перебування в ЄС", "Як підготуватися до поїздки до ЄС з дітьми", "Що важливо знати тим, хто планує навчатися в ЄС", "Що важливо знати тим, хто планує працювати в ЄС", а також для жителів анексованого Криму та непідконтрольних уряду територій Донбасу та ін.19.07.2018

Показники: Населення; Зайнятість та безробіття; Соціальний захист;

Правосуддя та злочинність; Сільське господарство; Промисловість;Будівництво; Транспорт; Зовнішньоекономічна діяльність; Головне управління статистики у Рівненській області. http://www.rv.ukrstat.gov.ua/20.07.2018 Пам'ятаємо... Любимо... Скорбимо... Вічна пам'ять. Відеосюжет: Церемонія прощання з журналістом Павлом Шереметом проходить в Мінську в храмі Всіх Святих. Нагадаємо, що вранці в результаті вибуху автомобіля загинув журналіст Павло Шеремет. За даними МВС, спрацював дистанційно керований вибуховий пристрій потужністю до 600 г у тротиловому еквіваленті.27.07.2018

Про головне те що торбує кожного громадянина статистичні дані: населення, ринок праці райони, транспорт, субсидії, будівництво, реаліз та станСГ, прийняття в експлуатацію, навколишнє середовище, демографія, зарплата костопіль, ціни, промисловість.


Місяць 3лив і гроз, сонця дощу і райдуги.

30.07.2018

У липні зафіксовано 118 температурних рекордів по всьому світу. Місяць благосприятливий що подарував Костопільчанам ручій любові радості, смутку, наснаги до нових звершень й перемог. Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава І воля святая! Т.Г. Шевченко


У Костополі відбулися навчальні збори із військовозобов'язаними стрілецької роти.

02.08.2018 Не зважаючи на свій суспільний статус, професію чи вік, і робітники, і депутати, і навіть голови районних адміністрацій показали готовність стати на захист своєї землі та бути прикладом для наслідування. Впродовж цього тижня бійці покращуватимуть власну стрілецьку майстерність, здобудуть знання зі штатної зброї та озброєння, удосконалять практичні навички в її застосуванні та використанні, пройдуть інженерну підготовку, працюватимуть над підвищенням рівня знань та вмінь із тактичної медицини, військово-медичної підготовки, тощо.


Школяр отримав стипендію «Союзу Українок Америки».


03.08.2018 Під час презентації вірші молодого поета декламували учасники міського клубу та “Союзу Українок”. Твори у новій збірці хлопця написані на різну тематику, проте здебільшого переважає патріотична лірика. Також на презентації книги Максим відповідав на різноманітні питання гостей заходу та розповів про свій творчий шлях. На закінчення заходу Галина Царук (голова осередку “Союз Українок”) подарувала хлопцеві сертифікат, за яким Максим буде отримувати щорічну стипендію “Союзу Українок Америки”. Цю нагороду можуть отримати лише найбільш талановиті, за рішенням комісії, молоді мешканці терену. 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5