м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 3500010.10.2016

Повідомлення: Звернення президента України висловлюваючи успішність реформ. Детальніше

 

 


Церемонія вручення нагородження

14.10.2016 Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадуємо історичні події далекої Візантійської епохи, з якої походить коріння національного українського свята" Покрови Пресвятої Богородиці в народі його ще називають Третя пречиста, Дня Українського козацтва, Дня утворення Української Повстанської Армії та Дня Захисника України". На Майдані Т. Г. Шевченка у м. Костопіль «Костопільського району» відбувся урочистий захід саме під гаслом  «сила нескорених».30.11.2016 До фінального свистка останнього туру чемпіонату тривала інтрига в цьогорічній першості Березнівщини з футболу. Та в підсумку чемпіоном стала команда, яка лідирувала протягом чемпіонату, а саме ФК «Мирне» з Костопільщини, що повернувся в цивілізований турнір після дворічної перерви.


З наступаючим Новим роком 2017 !

30.12.2016 Редакція від щирого серця вітає читачів з наступаючим Новим роком і усіма зимовими святами! Ми бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя та успіхів у всіх починаннях. Нехай в новому році вас обходять стороною негаразди і невдачі, а на життєвому шляху зустрічаються тільки позитивні люди і вірні друзі. Тож, нехай Новий 2017 рік  стане роком стабільності, добрих змін, гарних звершень у нових справах. Під час зустрічі нового року, завдяки сприянню активній участі Костопільчан отримано «море» позитивних емоцій, незабутньої атмосфери та святкового настрою.02.01.2017 З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи Указ Президента України №547/2011 від 05.05.2011р. «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»09.05.2017 - 10.05.2017 Відповідь щодо роботи запитання http://kostopil.net/ необслуговувався, у звязку з підвищенням кваліфікації навчального процесу. Приймаються запитання завдання, ідеї зауваження. https://www.facebook.com/profile.php?id=100002258565875 День перемоги в місті Костопіль подорож до Історичних меморіалів.14.05.2017 - 15.05.2017 У неділю, 14 травня, на Шевченковській площі відбулось урочисте відкриття Дня Європи. В День-матері, дня захисту клімату, міжнародний день сім'ї. Міжнародне товариство. 500-річчя Реформації http://r500.ua/. Цей день в історії https://uk.wikipedia.org http://ecoenergy.dilovamova.com/ Google https://twitter.com/UkrainavRB.


Всесвітній день інформаційної спільноти

17.05.2017 Наголос до судової реформи органів юстиції. Враження до системи амбіції власного збагачення. Матеріально незабезпечені громадяни що знаходяться у фінансово скрутному становищи обмануті. Держ -нотаріат непонесе відповідальність за захист втраченого майна (спадкодавця - спадкоємців), витяг спадкової справи тількі за уповноваженням суду. В органах влади бездіяльність, безініціативність, щодо вірішиння проблем сучасності громадськості, володіївши всією інформацією! Судова система ненесе відповідальність за недбалість судової справи вирішенної зі ж власних амбіцій на свій розсуд! Ненесуть й відповідальність органи щодо рослідування яке невиконувалось по причині вчасного громадського ненаголошування!. Під посадовими особами громадськість знищується, документи приватними нотаріусами узаконюються, матеріальні ціності привласнюються, злом збагачуються. Аргументи і факти втрачений будинок прямих спадкоємців в інтересах неповнолітнього сина у м. Костопіль вул. 1-травня 33,3 сполучення Прокуратура, СБУ, Міська Рада. "SEND LIST. Скільки потрібно терпіння і стримання! ServiceKostopil Kostopilnet2012@ukr.net"


День Біблії - День Святої Трійці. Релігійне відомство. (велика боротьба і найбільша надія)

28.05.2017-31.05.2017

Костопіль - Семінарій. Розроблено відповідно до навчального плану та авторської робочої програми дисципліни "Реформація України". Приняли участь партійні організації, товариства, структурні підрозділи.14.06.2017 (23.33) Комунальне підприємство «Костопільське будинкоуправління» розпочало реконструкцію прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул. Стуса, 33. Згідно з проектною документацією, поблизу будинку буде прокладено нове асфальтобетонне покриття, бруківку, облаштують бетонні відливи для відведення води з прибудинкової території, буде встановлено парапет та бордюри. Також, комунальники  облаштують газон з квітниками.17.06.2017 Протистояння громади селища Мирного та жменьки владних пройдисвітів досягло апогею. Минулої суботи, не злякавшись негоди, влади та силовиків, мирненчани провели грандіозну акцію протесту, перекривши дорогу "Городище - Старокостантинівка".

Показали цим, що не бажають вдягати Малолюбашанське ярмо на Мирненську шию. Якщо його бажає нап'ялити голова, то хай сам з ним і носиться.25.06.2017 Молодь вітають високопоставлені чиновники, в тому числі і президент України. http://www.president.gov.ua/. Відбулись положення щодо молодіжної ради: Культури та дозвілля; Розвитку студентського самоврядування; Фізичної культури та спорту; Охорони здоров’я та екології; Волонтерського руху; Інформації та зв’язків з громадськістю.


День Конституції України


27.06.2017 Cигнал кіберполіція. Враження комп'юторних систем win32 decoder "petya a". Фахівці ІТ галузі міста Костопіль перейшли до більш детального вивчення комп'юторних технологій. Громадськість вирішувала болючі моменти сучасності. Ініційовано засоби захисту від нещасних випадків. Місто провело цей день у великій дружелюбній, і мирній сім'ї.


Івана Купала


06.07.2017 - 07.07.2017 № 1" показали уривок фольклорного свята "Ніч на Івана Купала". В основу підтримали Швидка медична допомога, поліція м. Костопіль близько часу призупинено дійство для запобіжного заходу запобігання нещасних випадків. Декілька госпітализовано, поранення. Міська влада винесла попередження щодо відповідних дозволів.15.07.2017 Творіння історії разом зі біблійними ціностями; Відбулась зустріч гармонійного, незабутнього свята Костопільчан, дня народження славного міста Костопіль. Молоде покоління отримало наукову ступінь на сьогодні док - ...ого законодавства в контексті висвітлення пропозицій щодо ...... нього цінного, такого, що притягує.У минулі вихідні на стадіоні “Арена Львів” зібралось близько 20 000 людей на конгрес Свідків Єгови за назвою «Не здавайтеся». На цю подію було запрошено і Костопільчан. Близько ста п'ятидесяти осіб з Костопільщини побувало на конгресі. Програма проходила чотирьма мовами: ураїнською, російською, англійською і мовою жестів для тих, хто не чує.28.07.2017

Масові заходи з нагоди річниці хрещення Київської Русі 28 липня анонсували церкви м. Костопіль. Християнство створило духовну основу для єдності у об'єднанні князівств у єдиній державі та її зміцненні, у закріпленні й розширенні зв'язків з багатьма європейськими державами.07.08.2017

Фонд Східна Європа (ФСЄ), програма EGAP спільно з Центром розвитку інновацій НаУКМА та Асоціацією Відкритих Міст проводять дослідження стану використання інструментів е-демократії в містах з метою налагодження регулярного зворотнього зв’язку. 

13.08.2017

Хрещення в церкві "Слово Життя" м.Костопіль, на річці Замчисько.

  

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5