м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 3500024.08.2017 Шлях України до незалежності, до створення суверенної держави був довгим. Багато українців пожертвували своїм життям заради цієї прекрасної мети — об’єднати всі етнічні українські землі й створити умови для розвитку його мови, культури, традицій.27.08.2017 Сраведливість є за неї варто боротися. Сьогодення боротьба із владою і урядом, рівненщина завжди особлива. Головна мета: підняти український народ, щоб не допустити розвалу держави. Проти свавілля нинішньої влади, за справжній конституційний суд, гарантом надійного правового зобов'язання. Краще швидше.


Повітряна армійська авіація над містом, навчальні спостережні польоти.

30.08.2017 Несподіванні непопереджені польоти здивували Костопільчан. Здійснення включено управлінням оперативного командування "Захід". Костопільчани відчули тревогу адже велика несподіванка, занепокоєння без попереження громадськості ...03.09.2017

Укргідрометцентр оголосив штормове попередження у Західній Україні. Громадськість дискосує це було пов'язано зі урядовою програмою шквальний вітер. Сюжет зі епіцентра подій містом Костопіль.


Розроблення нового програмного забезпечення в допомогу підприємницької діяльності

13.09.2017 Винаходи програмування модернізації у управліннях електроустановками, ЕОМ, зручності, потужності й швидкості у адмініструванні і діагностиці матеріальних ціностей праці. Розробка П3 "програмного забезпечення" покладено на виконання 2017-2018 р.28.09.2017  

Четвер, 28 вересняКостопіль. На сесії депутати мають затверджувати нові утворення. Зміни на цьому не закінчаться і сільські ради ще матимуть змогу вступити до іншої об’єднаної громади.

 


Заходи для тих хто нечує, позбавили майна прямих спадкоємців!

04.10.2017  

3 ЗМІ Kostopil.net: Історична довідка боротьба громадян проти свавілля посадовців які спричинили великі страждання прямих спадкоємців з дитинства по вул. 1-травня 33/3. Кому залишатись в управлінні, а кому люстрація? На захист порушених конституційних прав громадян...08.10.2017  Дійство в центрі міста Костопіль площа Шевченка. Вмогутній великій і дружній сім'ї приймає участь влада Костопільського району мер міста Денисюк Євгеній Олексійович, Ткачук Сергій Михайлович урочисто привітали зі святом подяки з нагоди відзначення 500-річчя Реформації щиро усіх жителів. Прийняли участь пастори союзу церков євангельських християн-баптистів, громадське телебачення. Варто зазначити, що у 2017 році весь християнський світ відзначає 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Початком Реформації прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день вивісив 95 тез на брамі собору у Віттенберзі. Соціальні явища, породжені Реформацією, є одними з найбільш впливових в історії людства.14.10.2017  Це свято тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українського війська на Покрову Пресвятої Богородиці. 
    Як відомо, це свято знайшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. 


Міжнародний день шкільних бібліотек.

23.10.2017  

До дня української писемності та мови. Відзначили день пам'яті преподобного Нестора Літописця, послідовника творців слов'янської писемності святих Кирила і Мефодія. Найкращі почуття до рідної землі і мови учні та студенти висловили у власних віршованих та прозових творах, взявши участь у конкурсі "Коронація слова". Серце переповнюється радістю, що у місті Костополі навчаються багато талановитих, обдаровані та з великим почуттям патріотизму в душі діти. Усі, хто брав активну участь у свядкуванні висловлюється щира подяка.


Костопільський район – четвертий в обласному рейтингу за соціально-економічнимими показниками

31.10.2017   На підсумковій колегії заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко озвучив обласний рейтинг за підсумками 9 місяців щодо соціально-економічного розвитку районів, міст обласного значення. Костопільський район займає  у цьому рейтингу займає 4 місце, піднявшись у динаміці, у порівнянні із результатами рейтингу станом на 01.07.2017 на одну позицію, завдяки темпам зростання промислової та сільськогосподарської продукції.11.11.2017  

Яскраве відображення часів минулих реформ. Що являє собою реформація яка характерезує відновлення, перетворення або перебудова, поновлення або повернення колишнього, але поліпшеного стану (конституції, суспільства, держави). Посадовцями накопичення досвіду від дієвих минулих і теперішніх реформ начерпання досвіду країн ЕС.


Маштабне зникнення лісових масивів

11.11.2017 Абсурд нинішнього правління гектари вирізків лісів маршрутом дошли до Єврейських могил. Являється це політика правляющого класу? Розрухи міста, менталітет продажних жадібних бариг які створюють псевдо - охоронців які грабують Костопільські землі. Корумпована організована злочинна група.13.11.2017 Демографічна ситуація та соціальний захист

Чисельність наявного населення району, за оцінкою, на 1 вересня 2017р. становила 64,4 тис. осіб. Упродовж січня–серпня 2017р. чисельність населення зменшилася на 3 особи, що в розрахунку на 1000 наявного населення становило 0,1 особи. http://www.rv.ukrstat.gov.ua/


Вимір хвилюючого. Місто і потенціал майбутнього, попереду нових важливих перспектив і звершень.

15.11.2017 Семінар "Єдність":

Захист соціальних, тобто життєво важливих прав і свобод людини метою допомогти кожній людині повірити в себе і реалізувати себе.Дати можливість кожній людині відчути радість від життя.Увагу кожній "дитині війни". Ці люди багато зазнали страждань вони повині жити в достатку і спокої. Повагу, знання, високу християнську культуру кожній дитині, кожній людині. Поєднання розвитку освіти і науки у закладах освіти нашого міста на базі існуючих шкіл і середніх спеціальних закладів. Наукове визначення приорітетних галузів господарства Костопільського району і дар прибуткового розвитку. Доведення життєво-важливих принципів духовної реабілітації, повернення в українські сім'ї люблячих батька і матір вдячних, вихованих на принципах християнської моралі.19.11.2017 Богослужіння з приношенням Всемогутніх! Святих! Дарів! Духовне боже об'єднання... Ініційований Мартіном Лютером, церковно-релігійний рух +R500 теології стали, так звані, Quinque sola («П'ять "тільки"»), а саме, Sola scriptura («тільки Писанням»),Sola gratia ("тільки благодаттю"), Sola fide ("тільки вірою"), Solus Christus («тільки Христос») та Soli Deo gloria («тільки Богу слава»). https://r500.ua/ Тизиси: ЕЛЛЕН УАЙТ Велика боротьба і найбільша надія Київ 2012 джерело життя християнське видавництво. WATCH TOWER BIBLE AND TRACT SOCIETY OF PENNSYLVANIA. THIZ BIBLE IS PUBLISHED FOR THE PEOPLE OF UKRAINE BY FRIENDS OF THE AMI - JERUSALEM CENTER FOR BIBLICAL STUDIES AND RESEARH - OFFICES IN JERUSALEM, SAN DIEGO, BASEL, GRANNA, NIJKERK, TOKYO, GIS-BORNE.21.11.2017 - 25.11.2017 21 листопада 2017 року, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Костополі поблизу Меморіалу «Герої не вмирають» відбувся мітинг присвячений цій події. Так, цього дня, вшанували тих, хто під час двох українських революцій та АТО повстaв на зaхист демокрaтичних цінноcтей, прав і cвобод людини і громадянинa, нaціональних інтереcів нaшої держaви та її єврoпейського вибoру. До патріотичного заходу поблизу меморіалу долучилися представники міської та районної влади, духовенства, учасники АТО, Помаранчевої революції та Революції Гідності, працівники установ та організацій, учні загальноосвітніх шкіл, небайдужі костопільчани.25.11.2017 25 листопада 2017 року у Києві відбулася заключна оглядова зустріч учасників Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ». Місто Костопіль, як учасника Проекту ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ», на даному заході представляв муніципальний координатор Проекту, заступник міського голови Володимир Волос.

Під час заключної зустрічі було підбито підсумки третьої фази проекту МРГ, обговорені результати та майбутні перспективи потенційної допомоги Уряду України та громадам з усіх 24 регіонів. Досягнення міста Костопіль позитивно відзначили на заключній конференції ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ» у Києві.


 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5