м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Семінар-навчання «Prozorro» проведено в Костополі

21.07.2016 У актовій залі Костопільської міської ради відбувся семінар-навчання «Prozorro» для розпорядників бюджетних коштів м. Костопіль та Костопільського району щодо особливостей застосування Закону України «Про публічні закупівлі».

Основне завдання, яке було поставлене тренерами-викладачами – навчити замовників користуватися електронною системою закупівель “Prozorro” та ефективно витрачати бюджетні кошти. ProZorro: схема роботи. Закупівлі проходять у формі аукціону. Замовник оголошує про закупівлю і виставляє термін, протягом якого потенційні постачальники можуть задавати питання щодо закупівлі. Після періоду уточнень постачальники вносять в систему свої цінові пропозиції, які ніхто не бачить. Після цього проходить три раунди по зниженню ціни між учасниками. При цьому назви компаній-учасниць розкриваються вже після останнього раунду, коли відома найнижча ціна. У самій системі закупівлі поділяються на допорогових і надпорогові. Закупівлі на суму до 200 тисяч гривень для товарів і до 1,5 мільйона гривень для послуг вважаються допорогових. Все, що вище цієї суми, переходить в розряд надпорогових закупівель. При надпороговій закупівлі, крім редукціону у вигляді відкритих торгів, в деяких випадках передбачені переговорна процедура і конкурентний діалог. Між тим, з 1 серпня цього року всі тендерні закупівлі будуть проводитися через електронну систему. До цього вона зарекомендувала себе як дієвий механізм проведення закупівель та економії бюджетних коштів.02.08.2016

Ініціатива жителів селища Мирного Костопільського району. Місцеві жителі протестують проти шкідливого виробництва. Громада категорично проти. Ядучим шкідливим димом люди дихати нехочуть, голосують за збереження лісових масивів.


Місто бодування

 

08.08.2016

Громадяни оцінюють досконало зміни, місто всеж стає все більш Європейськім. Активність населення громадян збільшується. Резюмують і про значне збільшення ваканцій - матеріальні обгрунтовані цінності.


Співпраця Костопільської районної державної адміністрації та представників промисловості району

24.08.2016 Про стан соціального та економічного розвитку поінформував очільник району, зазначивши, що підприємства «Великого кола» (ТОВ «Свиспан Лімітед», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ТзОВ «Костопільський фанерний завод», ДП «Костопільське лісове господарство», АТ «Родина», ПП «Дизайн», ПАТ «Івано-Долинський спецкар’єр», КП «Костопількомуненергія») забезпечують 40,7% від усіх надходжень до зведеного бюджету та 58,4% надходжень району до Державного бюджету України, 27, 6% - до місцевого бюджету.24.08.2016

Костопіль цінує своїх героїв. Великій вклад робить для міста кожний громадянин. Відбувались події у приємній атмосфері залучались співаки з селищ Костопільського району. Проводились турніри по спортивним - іншим змаганням. При завершені поліцейські сирени.28.08.2016 Міська рада нагородила: Лукатчука Валєру (Кращого гравця), Володимира Токара (Кращого гравця). Організований матч ветеранів тих років учасників футболу. Всіх тих які живуть на теренах рівненщини і десь поблизу. Були пресутні: Ткачук Андрій, Олександр Середа, Юрій Кузнюк.


Місто і життя... Все прозоро й зрозуміле. Яке нинішнє відношення до суспільства.

10.09.2016 Клопотання мешканців всеж стає очевидним... Втой час коли громадяни перебувають під тиском, посадові особи дозволяють собі все що завгідно. За такє майбутнє боролися наші ветерани - Українці ? З труднощами настав час боротися. Адміністратор kostopil.net проявивши всі зусилля за для добробуту населення опинився під матеріальним тиском, і нападом військовослужбовців в темну пору доби біля військової частини міста Костопіль. Військослужбовці безпричино скоїли збройний напад з нанесенням тілесних ушкоджень в область голови, вчому порушили права людини. Вагомий тиск один зі прикладів: Витрачаючи чимало часу і зусилля на благо м. Костопіль громадськості, було нещодавно наголошено по необгрунтованій заборгованості за електропостачання в місячній сумі 1300 грн. На разі наша мета контролювання добробуту в м. Костопіль, врегулювання ситуації вмісті - Костопільського району. За для цього ми повинні настояти на результат; оскаржувати. Надіслати сигнал ефективним структурним підрозділам.


Депутат місцевої ради: потреби громади. 

25.09.2016ЗАВДАННЯ КУРСУ  надати учасникам знання щодо реформування місцевого самоврядування та особливостей посади депутата місцевої ради, управлінських інструментів діяльності депутата,  як виразника й представника інтересів територіальної спільноти. Тривалість курсу: 4 тижні. При виникненні питань щодо реєстрації на е-платформі СПІЛЬНОТИ чи зарахуванні на е-курс звертатися за адресою Ofisreformdp@i.ua Контактна інформація: Світлана Сельдіна, тел. 0988611750 http://udl.despro.org.ua/


Щоби пам'ять жила

26.09.2016 Небайдужі до історії краю громадські активісти зібралися в лісовому масиві на південній околиці міста, де закінчується вулиця героїв УПА. Метою даного зібрання було вшанування жертв Другої світової війни, знищених у тому місті німецькими окупантами та їхніми мадярськими приспішниками. Не шанувала це місце пам’яттю радянська влада, лише в часи незалежності, а саме вісім років тому туди вперше ступила нога священика. От і цьогоріч за ініціативи голови РОПП «Громадянська позиція Анатолія Гриценка» Юрія Лисецького та за сприяння та підтримки депутата обласної ради Руслана Потапчука сюди прибули священики УПЦ Київського патріархату: отець Володимир з Петро-Павлівського храму, отець Віктор з Андріївського храму м. Костопіль та благочинний Костопільського благочиння отець Андрій. Вони відправили поминальну службу за загиблими за Україну і всі присутні щирою молитвою вшанували їх пам'ять.


Моє село – батьківська криниця

27.09.2016 Свято з такою милозвучною назвою організували й провели минулої неділі школярі села Космачів для своїх батьків та односельчан. Спочатку ведучі – Ірина Сущик та Владислав Лап’юк запросили до слова сільського голову Юрія Шпоняка, який щиро привітав усіх присутніх з святом, побажавши всіляких гараздів та добробуту. Після цього на імпровізовану сцену вийшов талановитий юний співак Дмитро Кухарчук, який своїм співом розчулив серця присутніх. Пісенну естафету гідно продовжили Юлія Сущик, Ганна Наумець, Іванна Сущик, Діана та Марина Яцики. Не відстали від них і юні декламатори поетичного слова – порадували глядачів змістовними патріотичними віршами. Ведучими вечора було вшановано найповажніші сільські родини: від тих які вже багато десятиліть перебувають у шлюбі до тих які лише нещодавно стали на рушничок щастя. Завуч школи Ірина Іванівна Наумець зробила доречний та цікавий екскурс в історію села починаючи з першої писемної згадки про нього і до сучасності. Продовж всього заходу в залі панувала доброзичлива та приязна атмосфера, всі виступи нагороджувались заслуженими оплесками. На завершення свята його організатори – бібліотекар Наталія Кухарчук та завідуюча клубом Вікторія Яцика подякували підприємцям Тетяні Середі та Олегу Ластовчуку за підтримку в організації заходу та завірили присутніх що такі свята стануть традиційними.


 


Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5