м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 3500026.05.2016

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) Медіа - день зі сталого місцевого розвитку для представників обласних та міських ЗМІ Рівненської та Львівської областей.

                                                            Детальніше26.05.2016 Відбулося пленарне засідання 5-ї сесії Костопільської міської ради 7-го скликання. В роботі сесії взяли участь народний депутат України Сергій Євтушок, голова районної ради Сергій Ткачук, депутат Рівненської обласної ради Анатолій Алексійчук. Народні обранці підтримали депутатські запити Павла Юхневича.


На контролі у громади

31.05.2016 на підприємстві «Свиспан Лімітед» у присутності громадськості мала відбутися екологічна експертиза. Заміри планували проводитись двома державними лабораторіями з Рівного, підприємств «Волиньцемент» та «Рівнеазот» та власною лабораторією. У зв'язку з несприятливими погодними умовами що не дозволяють здійснити всебічний міжлабораторний контроль, представники громади міста та керівники підприємства домовились провести експертизу у інші терміни.03.06.2016 Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук оперативні дані щотижневого моніторингу Урядової програми з енергоефективності. За останній тиждень, з 30 травня по 6 червня 2016 року, оформлено 5836 кредитів на суму 98,2 млн гривень.08.06.2016 Присутні: Світлана Богатирчук-Кривко, Олександр Середа,  Євгеній Денисюк, Олександр Коваль, Оксана Кіптель, Юрій Кузнюк, Микола Кучерук, Руслан Потапчук, Василь Кльоп та Юрій Шарманський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. 09.06.2016 По результататам  лабораторної експертизи. На час проведення досліджень вміст виявлених концентрацій: пилу, формальдегіду в атмосферу повітря в точках відбору проб не перевищує гранично допустимі концентрації відповідно до вимог «Гранично допустимих концентрацій хімічних і біологічних чинників в атмосферному повітрі населених місць».


Ремонтні роботи пішохідного мосту

13.06.2016"Костопількомунсервіс" продовжує ремонтні роботи пішохідного мосту через річку Замчисько у мікрорайоні Заріччя.

Працівники комунального підприємства вирівнюють поверхню мосту, роблять нові сходи та конструюють пандус для пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями.


Поїздка членів обласної постійної комісії з питань  бюджету, фінансів та податків до Костопільського району

оновлено: 13.06.2016 Відбулася робоча поїздка членів обласної постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків до Костопільського району. Участь у якій взяли голова райдержадміністрації Олександр Середа, заступник голови районної ради Юрій Кузнюк, перший заступник міського голови Андрій Ткачук,  керівники структурних підрозділів. Результатом виїзного засідання стало акцентування райдержадміністрації,  уваги на об'єктах району,  що потребують додаткого залучення коштів із обласного бюджету.


Мешканці про створення ОСББ

15.06.2016 Мешканці будинку на Незалежності, 26: Основне питання, яке виносилося на обговорення, стосувалося створення ОСББ. На збори було запрошено заступника міського голови Володимира Волоса. Володимир Григорович відповів на чисельні запитання присутніх та розповів про переваги, які отримають мешканці будинку в результаті об’єднання співвласників. Більшість учасників обговорення підтримала ідею створення ОСББ.26.06.2016 - 30.06.2016 Адміністратор kostopil.net ознайомився зі страшними речами які відбуваються вмісті Костопіль. По факту:  Відчуваю небезпеку до власного життя. 28.06.2016 р. потрапляю на лікування. Дивний збіг обставин про попередження недобросовісного надання медичних послуг.31.06.2016 Громадська активність. Про що замовчується вмісті Костопіль? Почне вжеж влада допомагати громаді відстоювати справедливість чи стане на перекор? Які страшні речі приховують посадовці в держ установах? Всеж таки тайне буде явним!12.07.2016 Оновлення міста в оновленій країні. Громадяни проаналізували зміни, довіра до гілкі влади миттєво зростає. Ті хто при владі невідриваються від людей. Що бентежить суспільство - це матеріальний достаток, право на правду. По підготовці до дня міста, незабутня атмосфера організація зразкова. Детальніше...


Голови костопільських ОСББ відвідали навчальний семінар у Рівному

15.07.2016 Прийняли рішення про припинення обслуговування їх будинків житлово-комунальними організаціями, взяли участь у практичному семінарі, що проводився у місті Рівне.

Основною темою семінару було вивчення методики розрахунку тарифів по утриманню багатоквартирних житлових будинків.

Галина Похильчук, голова правління ОСББ «Галицького-4» (м. Рівне), відповіла на чисельну кількість запитань від голів ОСББ Костополя, детально розповіла для учасників навчального семінару про те, як формуються ціни на послуги, про основи ведення бухгалтерії, фінансової і податкової звітності та ін.

На завершення зустрічі всі учасники отримали посібники та інші наочні матеріали, які завжди стануть у нагоді для голів ОСББ.Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5