м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 3500023.03.2016 То де ж лад, коли вони вже сьогодні готові на все, аби займатися врегулюванням власних «амбіцій». Для більшості стало очевидним тестом на дотримання міжнародних і національних стандартів виборчої кампанії та забезпечення сталості позитивних досягнень після Революції гідності - "Старі граблі в оновленій країні" .............Детальніше26.03.2016 Виготовлення деревного вугілля відбувається врамках правового полю зазначає перевірка по деяких частинах Костопільського району. Авжеж цілісність наших природних ресурсів втрачається, ми звами повині збільшувати щорічний приріст лісових насаджень – реформування (відтворення лісів), системи управління.     Детальніше02.04.2016 Обласні депутати підтримали ініціативу районної влади та своїх районних колег і добилися виділення коштів для будівництва і ремонту багатьох об'єктів.


Міська влада м. Костопіль пропонує співфінансування утеплення фасадів багатоповерхових будинків

07.04.2016 В умовах економічної кризи і постійного зростання вартості енергоносіїв, економія ресурсів стала нагальною потребою, яка частково може бути розв’язана шляхом заходів енергозбереження. Зокрема, одним з таких заходів є утеплення фасадів житлових будинків.08.04.2016 По місцевому опитуванні громад щодо керівництва міста влади довіра зростає щодо окремих посадовців. Костопіль всеж таки зрушив з мертвої точки. Бентежить суспільство в якому більшість - перебування в матеріальному скрутному становищі.08.04.2016 Річка, у якій не можна плавати: коли обіцяють очистити водойму в Костополі? Розроблюється проектна документація, залучення інвесторів, аукціон - оцінка. Реконструкція міста буде мати добрі показники.

Датальніше про очистку водойми в м. Костопіль.

                                            Детальніше по ремонту дитячої поліклініки.


Реконструкція поліклініки

 

19.04.2016

Позитивним є той аспект, що її розміщення дуже вигідне та зручне. Люди можуть легко дістатися до медичної установи, оскільки вона розташована в центрі міста, - закцентував увагу присутніх очільник району. 

27.04.2016 Міста заохочуються подавати свої пропозиції для розвитку «розумних міст». В Україні спрямовані на прозорість та підзвітність в місцевих державних органах і надання послуг за принципами електронного врядування. Спільний проект Європейського Союзу та програми розвитку ООН. 08.05.2016 - 09.05.2016 Подорож містом.


Відбуваються заходи нагородження воїнам-героям, які на фронтах боролись з нацизмом.

09.05.2016 - Розпочато: відзнаки Президента України, щодо присвоюється громадянам з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. Дні пам'яті жертв політичних репресій, вшанування пам'яті загиблих. ЛюбимоПам'ятаємоСкорбимо


День вишиванки зустріли Костопільчани

19.05.2016  — В день національної єдності на Костопільщині відбувавались ділові зустрічі " окреслено проблемні питання і шляхи їх вирішення". На заході панувала незабутня атмосфера свята народної культури. Такі заходи – яскрава демонстрація тогощо українська національна традиційна культура жива й активно розвивається. 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5