м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 3500007.11.2015 По більшості опитаних громад склається незадовільна думка щодо минулої і нинішньої гілки влади. 85% громадян міста, є постраждалими від свавілля влади. Малі зарплати, фальсифікація справ, відібрані землі будинкі в чесних добрих незабезпечених громадян. На що дивиться Київ? Тим злочинцям потрібно завсе понести самі жорсткі межі покарання.08.11.2015 Громадяни під час виборів виявили активність а по результатах голосування, кількість виборців значно менша чим інші періоди голосуванння. Це говорить про недовіру. Тиждень підробок - від фальшивих документів до брехливих оцінок виборів в Україні. При завершені дня виборів громадяни: вже давно обрано без нас,потрібно повне очищення влади.11.11.2015

На другому пленарному засіданні першої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання таємним голосуванням депутати призначили трьох заступників міського голови, секретаря міської ради та керуючого справами виконкому.12.11.2015 Дивлячись на реальний стан виникає враження чому і до чого прийшли. Призначений на посаду голови Костопільської райдержадміністрації Ткачук Сергій "Батьківщина" товариш, співробітник, депутата Кучерука Миколи "Батьківщина". Замісником призначено Юрія Богдановича вчитель. Раніше працюючий головою райдержадміністрації (тривалий термін).


Проведення навчальних заходів, веб-технологій, засобів зв'язку. Вирішення конструктивних елементів в юриспруденції, громадському житті.


12.11.2015 - 25.01.2016 Kostopil.net є непідпорядкованим ресурсом в ЗМІ. В засобах масової інформації є чесними, справедливими. Не ходитимемо на уклін до політиків ... Завдяки вашій підтримці, скоординується робота на благо справедливості та прозорості в нашій країні.


Костопіль.Нет


27.01.2016 Підсумовуючи сказане на колегії, голова райдержадміністрації Ткачук Сергій Михайлович подякував керівникам підприємств та працівникам бюджетних установ за злагоджену роботу та хороші показники у 2015 році.


Костопіль.Нет


07.02.2016

На Костопільщині за останні кілька десятиріч середньодобова температура повітря в зимку знизилась 0,4ºС. Літній квартал збільшення 0,7ºС. Загалом, якщо говорити про зміну температури, то найбільше відбувається зміни в літній період року.


Костопіль.Нет

День спогадів і вшанування.


15.02.2016

15 лютого у центральній районній бібліотеці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Повідомлення kostvlada.org


Костопіль.Нет

День працівників патрульно-постової служби України


28.02.2016 Розкриття злочинів збільшується. Спостереження, патрулювання міста у посиленому режимі. В обов’язки працівників входить - підтримка правопорядку в громадських місцях, припинення протиправних дій, участь у розкритті злочинів та їх профілактика, а також підтримання зв’язку та взаємодія з населенням.


Костопіль.Нет


10.03.2016

Не завжди нові грані, які відкриваються, мають кристально чисті кольори та зразкову геометрію - ради. Ми маємо власну думку про багато речей – владу.  Що за останній час наш район є, мабуть, найбільш пасивним щодо змін, як з боку районної ... що переважна їх більшість навіть не намагалися шукати діалогу з громадою.


Костопіль.Нет


11.03.2016

Зібрані активісти міста переконані у необхідності МРЕВ у Костополі. З громадянами міста вислухано, приймаються міри заходу вирішення, і проведення рослідування щодо даного питання. ......................................................................................Детальніше


 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5