м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Влада хоче заборонити вільний продаж SIM-карт.

05.09.2019 Депутати від партії "Слуга народу" подали у Верховну Раду законопроект, який передбачає з 2024 року нововведення – щоб українці при купівлі SIM-карти обов’язково укладали договір з оператором і реєстрували телефон. "Постачальник електронних комунікаційних послуг з 1 січня 2024 року призупиняє надання електронних комунікаційних послуг абонентам, які отримують послуги без укладання договору у письмовій формі та без реєстрації", - йдеться в проекті. Зокрема, нові нардепи і міністр пропонують блокувати телефони, IMEI-код яких не внесено до реєстру."Відсутність в Системі контролю кодів ІМЕІ оригінального (такого, що не повторюється) коду ІМЕІ термінального обладнання є підставою для блокування постачальником електронних комунікаційних послуг доступу до електронної комунікаційної мережі такого термінального обладнання", - зазначається в документі.У пояснювальній записці до законопроекту його ініціатори обгрунтовують нову норму вимогами часу та євроінтеграцією. "Цілями та завданнями (закону) є встановлення засад державного управління та регулювання у сфері електронних комунікацій, що відповідатимуть вимогам часу та євроінтеграційним процесам, для розвитку сфери електронних комунікацій в Україні", - пишуть вони.Якщо закон ухвалять, він набуде чинності 1 січня 2020 року.


Повна відеофіксація міста Костопіль.

15.09.2019

Комп'ютеризована система відеонагляду прожиткових територій, усіх головних автошляхів вїзду - виїзду.
ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ "БЕЗПЕЧНЕ МІСТО". За робочим столом сидить один оператор. Він приймає дзвінки від громадян і слідкує за містом. На екрані монітора — карта з позначками відеокамер, які мають іконки трьох кольорів. Камери можуть розпізнавати автомобільні номери й обличчя людей, їх можна рухати дистанційно. Але у відділі оперативного реагування програмне забезпечення позбавлене таких функцій. Усі ці можливості у майбутньому будуть в поліції. Надзвичайні ситуації — Керівництво запитує, що саме сталося, а ми можемо оперативно це побачити. Зараз проблема по транспорту. Ми можемо дивитися, що відбувається на зупинках. Або питання щодо відключення електроенергії. Ми тоді бачимо, що камери стають синіми, значить, немає світла в районі й оперативно вирішуємо проблему. Можемо побачити прорив каналізації чи водопроводу. Або мешканці телефонують і говорять, що немає води. Ми бачимо, що аварійна бригада працює на певному перехресті. Ми тоді оперативно відповідаємо, коли орієнтовано завершаться роботи. Камери також охоплюють основі перехрестя, де трапляються ДТП. Можемо контролювати й бачити, яка склалася ситуація.


Зазначається, що до вищого. Прогнозовані темпи зростання споживчого попиту.

19.09.2019 Стрімке зростання спостерігалося в секторі фінансової та страхової діяльності завдяки рекордним обсягам чистих прибутків банків. Прискорилося зростання в торгівлі та транспорті. Водночас, у будівництві зростання сповільнилося через послаблення інвестиційного попиту. Нагадаємо, президент Володимир Зеленський видав указ про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції.


Діяльність підприємств сфери послуг
Костопільського району.


25.09.2019

У січні–червні 2019р. обсяг реалізованих споживачам району послуг становив 17,8 млн.грн та в розрахунку на одну особу населення склав 278,5 грн. Населенню реалізовано послуг на 8,8 млн.грн, або 49,6% загального обсягу. Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 серпня 2019р. становила 1154,9 тис. осіб.


Хай світить божим сяйвом історична пам'ятка. З 30-ти річчям - створення Народного Руху України за перебудову.


30.09.2019 Учасники ділилися спогадами про нелегку, багаторічну боротьбу за суверенітет нашої держави та її незалежність. В дійстві, на заході також звучали пісні у виконання народних аматорських квартету та ансамблю «Тризуб» і «Нивка» Костопільського районного будинку культури. Тим часом відбулася хода до пам’ятної дошки В’ячеслава Чорновола – лідера Народного Руху України. Урочистості відбулись 27.09.2019 на заході дня, вшанування поминання і поховання.


Відбувся футбольний поєдинок. Приняли участь ветерани міст: Дубно, Сарни, Костопіль, Березне.


18.01.2020

Костопільська збірна ветеранів, відреагувала за третє місце і додала свій історичний внесок в розвиток футболу Костопільського району цьогоріч. Участь у змаганнях брали ветеранські команди із Костополя, Сарн, Дубно, Березне. Перше місце вибороли ветерани 1- "дубно". 2- Сарне. 3 Костопіль 4. Случ" (Березне). Участь  духовий оркестр школи мистецтв під керівництом Тараса Максимчука.


Пенсія, вчому рівність? Знедолені матеріально ошукані пенсіонери мають сплачувать з ПДВ, з фактичного нарахування пенсії за комунальні послуги.


22.01.2020

Одинокі громадяни похилого віку з мінімальною пенсією неспроможні сплачувати вражаючі рахунки. Керівництво залишає і без субсідії пенсіонерів з онаками заборгованості. Чому досі матеріальна криза нищого класу верства населення? Кроки для майбутніх поколінь: партії які пройшли 18 мільйонів виборців, поділ мандатів. Соціальна справедливість: зважена соціальна політика першочергово, добробут пенсіонерів - це справедливий мандат довіри громадян! Законотворча робота етапи поправок в дійсності праця на покращення в суспільстві матеріальної фази, увага насамперед. Скільки законопроектів президента стають законими? Знаємо що без кабінету міністрів непройде неодин законопроект, кабінету міністерства - фінансування. Судова система "вдосконалення системи "Безоплатна правова допомога - Міністерство юстиції України" на поліпшення. Макроекономіка наказ чіткий балансовий курс, платіжний впорядкований баланс виправленням на сьогодення інвестиційних державних і недержавних організацій доходи, видатки.


Духовними піснеспівами на Костопільщині лунає молитва і дяка творцю неба і землі.


26.01.2020 Слава Тобі, Царю землі і неба богослужіння, проповідь, прославлення. Зі спільною молитвою релігійна громада відає шану небесному творцю. Були запрошені усі бажаючі жителі славного міста Костопіль. Духовними піснеспівами урочистий захід в єднальній молитві за мир та злагоду в нашій країні зібрав чисельну громаду, священнослужителів та прихожан християнських конфесій міста. Світло відкриє душі кожного з нас у великій вірі до нашого Спасителя, любові до ближнього, піднесе наш Дух, додасть здоров’я на мирні і щасливі роки.


На часі епідемія Коронавіру COVID-19.


20.03.2020

Боротьба з епідемією: вжиті всі необхідні заходи дотримання правил екологічної - стерильної безпеки, гігієна. Громадяни міста за вимогою отримують всю необхідну допомогу. А саме безкоштовне харчування, автоперевезення, надання житла на часі перебування громадян з інших міст. Патрулювання, перевірка на дотримання заходів, закону України. Вжиті заходи проведення дезінфекції ділянками міста великого скупчення людей. В цей тяжкий час для країни, громадяни у вірі, надії, і любові мають велику надію що з 3 квітня, ВР України повноціно запрацює в напрямку щодо рішення індексації пенсій знаходиться в процесі розробки, термінового підготовчого реформування, пропозиції щодо шляхів підвищення соціального захисту людей. Очікування повної заміни місцевої влади. Розглянуть законопроекти на поліпшення умов створення бізнесу в Україні, залучення інвестицій, привабливий економічний клімат, податковий рай. Бажання громади, з 9 квітня стартап рішучих дій на добробут і стабільність всього суспільства України. З вірою в небесного творця спасителя світу, ми віримо у Вас віримо в свої сили ....


Рівненська обласна рада затвердила програму озелення Рівненщини як це відбувається у місті Костопіль.


28.03.2020 Вирубка лісів це ще не єдине лихо в часі з коронавірусом. Деградація в суспільстві переходить усі перевищені рамки. Вцім тяжким часі коли громада залишається дома на вимогу призедента України, Костопільський лісовий масив зрізається. В ЗМІ тільки розмови на покращення про роботу влади але можна запевнити що це зовсім нетак, тільки піар, і відвідування цвинтерів. Непрацює в області так і в районі те щов дійсності має слугувати для доброботу громадян. Швидкість та виконання поставлених завдань і доручення щодо стабілізації, реалізацій проектних рішень в усіх сверах в короткий час. Оборотні привладдя набивають кармани стрімкими темпами збагачуються і в цьому часі коли прості громадяни пожинають плоди заборон коронавірусу, невзмозі прохарчуватися неговорячи й про інше. Відеосюжет виробка лісів тривають до вул. Гетьманська і в глибині лісових нетрів. Існує псевдо лісова охорона оборотні бандитизму які збагачується з лісових масивів які теж підтримують масову вирубку лісів, керуючись під чиновницькою родословною. Тільки створення вмісті наглядової ради від НАБУ є популяризація контролю і розбудови Костопільського району так і всієї України. Виявлено в працівників апарата райдерадміністрації нові дороговартістні автомобілі, а виконання робіт? Уряд повинен звернути увагу на подолання бідності, і в плані перспективного розвитку повну розбудову міст України і контролю за дотриманням виконання службових завдань і використання коштів. Реформування: 03 - медецина, 02 - правоохороні органи, 01 - МЧС. Що залишимо нащадкам? Змінимо країну разом.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5