м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Влада хоче заборонити вільний продаж SIM-карт.

05.09.2019 Депутати від партії "Слуга народу" подали у Верховну Раду законопроект, який передбачає з 2024 року нововведення – щоб українці при купівлі SIM-карти обов’язково укладали договір з оператором і реєстрували телефон. "Постачальник електронних комунікаційних послуг з 1 січня 2024 року призупиняє надання електронних комунікаційних послуг абонентам, які отримують послуги без укладання договору у письмовій формі та без реєстрації", - йдеться в проекті. Зокрема, нові нардепи і міністр пропонують блокувати телефони, IMEI-код яких не внесено до реєстру."Відсутність в Системі контролю кодів ІМЕІ оригінального (такого, що не повторюється) коду ІМЕІ термінального обладнання є підставою для блокування постачальником електронних комунікаційних послуг доступу до електронної комунікаційної мережі такого термінального обладнання", - зазначається в документі.У пояснювальній записці до законопроекту його ініціатори обгрунтовують нову норму вимогами часу та євроінтеграцією. "Цілями та завданнями (закону) є встановлення засад державного управління та регулювання у сфері електронних комунікацій, що відповідатимуть вимогам часу та євроінтеграційним процесам, для розвитку сфери електронних комунікацій в Україні", - пишуть вони.Якщо закон ухвалять, він набуде чинності 1 січня 2020 року.


Повна відеофіксація міста Костопіль.

15.09.2019

Комп'ютеризована система відеонагляду прожиткових територій, усіх головних автошляхів вїзду - виїзду.
ЯК ПРАЦЮЄ СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ "БЕЗПЕЧНЕ МІСТО". За робочим столом сидить один оператор. Він приймає дзвінки від громадян і слідкує за містом. На екрані монітора — карта з позначками відеокамер, які мають іконки трьох кольорів. Камери можуть розпізнавати автомобільні номери й обличчя людей, їх можна рухати дистанційно. Але у відділі оперативного реагування програмне забезпечення позбавлене таких функцій. Усі ці можливості у майбутньому будуть в поліції. Надзвичайні ситуації — Керівництво запитує, що саме сталося, а ми можемо оперативно це побачити. Зараз проблема по транспорту. Ми можемо дивитися, що відбувається на зупинках. Або питання щодо відключення електроенергії. Ми тоді бачимо, що камери стають синіми, значить, немає світла в районі й оперативно вирішуємо проблему. Можемо побачити прорив каналізації чи водопроводу. Або мешканці телефонують і говорять, що немає води. Ми бачимо, що аварійна бригада працює на певному перехресті. Ми тоді оперативно відповідаємо, коли орієнтовано завершаться роботи. Камери також охоплюють основі перехрестя, де трапляються ДТП. Можемо контролювати й бачити, яка склалася ситуація.


Зазначається, що до вищого. Прогнозовані темпи зростання споживчого попиту.

19.09.2019 Стрімке зростання спостерігалося в секторі фінансової та страхової діяльності завдяки рекордним обсягам чистих прибутків банків. Прискорилося зростання в торгівлі та транспорті. Водночас, у будівництві зростання сповільнилося через послаблення інвестиційного попиту. Нагадаємо, президент Володимир Зеленський видав указ про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції.


Діяльність підприємств сфери послуг
Костопільського району.


25.09.2019

У січні–червні 2019р. обсяг реалізованих споживачам району послуг становив 17,8 млн.грн та в розрахунку на одну особу населення склав 278,5 грн. Населенню реалізовано послуг на 8,8 млн.грн, або 49,6% загального обсягу. Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 серпня 2019р. становила 1154,9 тис. осіб.


Хай світить божим сяйвом історична пам'ятка. З 30-ти річчям - створення Народного Руху України за перебудову.


30.09.2019 Учасники ділилися спогадами про нелегку, багаторічну боротьбу за суверенітет нашої держави та її незалежність. В дійстві, на заході також звучали пісні у виконання народних аматорських квартету та ансамблю «Тризуб» і «Нивка» Костопільського районного будинку культури. Тим часом відбулася хода до пам’ятної дошки В’ячеслава Чорновола – лідера Народного Руху України. Урочистості відбулись 27.09.2019 на заході дня, вшанування поминання і поховання.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5