м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Парку відпочинку бути! Реконструкція парку відпочинку по вулиці Незалежності невдовзі розпочнеться.

03.03.2019 Відтак, до уваги громадськості, в планах – реалізувати проект до грудня 2021 року, що дасть змогу у близькій перспективі покращити умови проведення заходів, конкурсів, змагань районного рівня, залучити дітей та дорослих до активного життя, поліпшити дозвілля мешканців, створити належну інфраструктуру.

Особливу затишну атмосферу створює сучасне садово-паркове освітлення, що після реалізації стане однією із візитівок нашого міста. Відокремлені місця для тихого відпочинку. Детальніше на джерело:


www.Kostopil.net у проходжені судових інстанцій. Підготовка листа до головнокомандувача.

09.03.2019 Наша повсякдена мета : Сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення повноти державного будівництва, напрацювання новітніх підходів економічних чинників. Ця аналітична записка спрямована на вивченні позитивних практик деяких інших країн у цьому питанні та можливостей підвищення ефективності та прозорості роботи помічників депутатів, організаційного, матеріального та соціально-побутового забезпечення зв'язку діяльності помічника-консультанта народного депутата України, заключних положень.15.03.2019 З нагоди відзначення професійного свята людей, які забезпечують належну життєдіяльність нашого міста, роблять життя його мешканців комфортним, сьогодні, 15 березня 2019 року, в Костопільській міській раді відбувся урочистий захід. З нагоди професійного свята, Почесними грамотами Рівненської обласної ради, Костопільської міської ради, Костопільської райдержадміністрації та районної ради, було відзначено тих, хто своєю плідною працею та високим професіоналізмом здійснив вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального сектора. Напередодні Вашого професійного свята, від міського голови Євгенія Денисюка, депутатського корпусу та виконавчого комітету Костопільської міської ради, прийміть слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю.
Миру, здоров'я та процвітання Вам і Вашим родинам, Подяки та поваги від людей та нових звершень на благо розвитку нашого міста! Зі святом!


Автоэвросила: збір кільце кругового руху, відкритий діалог з представниками міської ради відносно стану.

17.03.2019 ГО "АвтоЄвроСила" в Рівненській області : Озвучили використані суми витрачені на ремонт доріг Костопільськими посадовцями у місті Костопіль про що заявили на мирному мітинзі. Костопільщина потребує мілярди на відновлення інфраструктури міста, будівництва пятиповерхівок. За для цього планується залучення інвестицій у більших обсягах для капітального ремонту і досконалості якості робіт напрацювання підходів у єдності. За результатами громадська організація ГО "АвтоЄвроСила" підтримує інтереси розмитнення автомобілів, автомобіль для кожного Українця, пригон по помірних цінах. Протестувальники у стінах міської ради Костопільщини назвали відповідну оцінку якості автодоріг у місті Костопіль, Костопільському районі - обсягу матеріальних ціностей. За сучасною технологією дорога сходить разом зі снігом на що відходять наші золотовалютні резерви. 21 -століття інжинерія крокує стрибком у новітні технології, цьогоріч очікуються поетапні зміни.19.03.2019

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму здійснюється перерахунок складових пенсійної виплати, які визначаються від цієї величини. Зокрема, перерахунку підлягають мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормовий стаж. Потрібний рішучий наступ проти бідності захист необізнаних одиноких верств населення захист прав і інтересів громадян що має стати першочерговим завданням уряду. Розходи перебільшують доходи громадян соціального гарантування що є запорукою матеріального кризового стану громадян. Недостача а саме (28 - повних років трудового стажу) вимірюється ставка по мінімальному прожитковому мінімумі абсурд. Чому громадяни отримують одну негативність від правління хто в дійсності буде відстоювати права і інтереси громадян чому нема довіри до уряду до влади робіть висновки й правельні рішення. Світ бачить є стимул потрібно справлятися з тягарем втягнути повітря в повноту і йти до перемоги.22.03.2019 : Населення; Зайнятість та безробіття; Соціальний захист; Правосуддя та злочинність; Сільське господарство; Промисловість; Будівництво, Транспорт, Зовнішньоекономічна діяльність, Демографічна ситуація в Рівненській області у 2018 році, Демографічна ситуація у Костопільському районі, Капітальні інвестиції в економіку області у січні–грудні 2018 року; Реалізація промислової продукції підприємствами Костопільського району у 2018 році; Цінова ситуація на споживчому ринку області; Ринок праці Костопільського району; Ринок праці Рівненщини; Заробітна плата працівників Рівненщини; Стан оплати населенням області житлово-комунальних послуг; Промисловість Костопільщини;


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5