м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Парку відпочинку бути! Реконструкція парку відпочинку по вулиці Незалежності невдовзі розпочнеться.

03.03.2019 Відтак, до уваги громадськості, в планах – реалізувати проект до грудня 2021 року, що дасть змогу у близькій перспективі покращити умови проведення заходів, конкурсів, змагань районного рівня, залучити дітей та дорослих до активного життя, поліпшити дозвілля мешканців, створити належну інфраструктуру.

Особливу затишну атмосферу створює сучасне садово-паркове освітлення, що після реалізації стане однією із візитівок нашого міста. Відокремлені місця для тихого відпочинку. Детальніше на джерело:


www.Kostopil.net у проходжені судових інстанцій. Підготовка листа до головнокомандувача.

09.03.2019 Наша повсякдена мета : Сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення повноти державного будівництва, напрацювання новітніх підходів економічних чинників. Ця аналітична записка спрямована на вивченні позитивних практик деяких інших країн у цьому питанні та можливостей підвищення ефективності та прозорості роботи помічників депутатів, організаційного, матеріального та соціально-побутового забезпечення зв'язку діяльності помічника-консультанта народного депутата України, заключних положень.15.03.2019 З нагоди відзначення професійного свята людей, які забезпечують належну життєдіяльність нашого міста, роблять життя його мешканців комфортним, сьогодні, 15 березня 2019 року, в Костопільській міській раді відбувся урочистий захід. З нагоди професійного свята, Почесними грамотами Рівненської обласної ради, Костопільської міської ради, Костопільської райдержадміністрації та районної ради, було відзначено тих, хто своєю плідною працею та високим професіоналізмом здійснив вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального сектора. Напередодні Вашого професійного свята, від міського голови Євгенія Денисюка, депутатського корпусу та виконавчого комітету Костопільської міської ради, прийміть слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю.
Миру, здоров'я та процвітання Вам і Вашим родинам, Подяки та поваги від людей та нових звершень на благо розвитку нашого міста! Зі святом!


Автоэвросила: збір кільце кругового руху, відкритий діалог з представниками міської ради відносно стану.

17.03.2019 ГО "АвтоЄвроСила" в Рівненській області : Озвучили використані суми витрачені на ремонт доріг Костопільськими посадовцями у місті Костопіль про що заявили на мирному мітинзі. Костопільщина потребує мілярди на відновлення інфраструктури міста, будівництва пятиповерхівок. За для цього планується залучення інвестицій у більших обсягах для капітального ремонту і досконалості якості робіт напрацювання підходів у єдності. За результатами громадська організація ГО "АвтоЄвроСила" підтримує інтереси розмитнення автомобілів, автомобіль для кожного Українця, пригон по помірних цінах. Протестувальники у стінах міської ради Костопільщини назвали відповідну оцінку якості автодоріг у місті Костопіль, Костопільському районі - обсягу матеріальних ціностей. За сучасною технологією дорога сходить разом зі снігом на що відходять наші золотовалютні резерви. 21 -століття інжинерія крокує стрибком у новітні технології, цьогоріч очікуються поетапні зміни.19.03.2019

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму здійснюється перерахунок складових пенсійної виплати, які визначаються від цієї величини. Зокрема, перерахунку підлягають мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормовий стаж. Потрібний рішучий наступ проти бідності захист необізнаних одиноких верств населення захист прав і інтересів громадян що має стати першочерговим завданням уряду. Розходи перебільшують доходи громадян соціального гарантування що є запорукою матеріального кризового стану громадян. Недостача а саме (28 - повних років трудового стажу) вимірюється ставка по мінімальному прожитковому мінімумі абсурд. Чому громадяни отримують одну негативність від правління хто в дійсності буде відстоювати права і інтереси громадян чому нема довіри до уряду до влади робіть висновки й правельні рішення. Світ бачить є стимул потрібно справлятися з тягарем втягнути повітря в повноту і йти до перемоги.22.03.2019 : Населення; Зайнятість та безробіття; Соціальний захист; Правосуддя та злочинність; Сільське господарство; Промисловість; Будівництво, Транспорт, Зовнішньоекономічна діяльність, Демографічна ситуація в Рівненській області у 2018 році, Демографічна ситуація у Костопільському районі, Капітальні інвестиції в економіку області у січні–грудні 2018 року; Реалізація промислової продукції підприємствами Костопільського району у 2018 році; Цінова ситуація на споживчому ринку області; Ринок праці Костопільського району; Ринок праці Рівненщини; Заробітна плата працівників Рівненщини; Стан оплати населенням області житлово-комунальних послуг; Промисловість Костопільщини;28.03.2019 : Зайнятість та безробіття
Кількість зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку в Державній службі зайнятості району, на кінець січня 2019р. становила 700 осіб. У загальній кількості безробітних 63,7% – жінки, 53,3% – особи, які проживають у сільській місцевості, 31,7% – молодь у віці до 35 років. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, на кінець січня 2019р. становила 128. При цьому навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію складало 5 осіб.
Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного у січні 2019р. становив 2427 грн, що дорівнює 58,2% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (у січні 2019р. – 4173 грн).29.03.2019 : 29 березня 2019 року в актовій залі Костопільської міської ради відбувся звіт очільника міста Євгенія Денисюка перед громадою за підсумками роботи проведеної протягом 2018 року.. Зустріч було проведено у форматі круглого столу. На ній були присутні заступники голови, керівники комунальних підприємств Костополя, представники громадських організацій, політичних партій, депутати районної та міської рад різних скликань, пересічні громадяни міста. Євгенію Денисюку було задано багато запитань стосовно об’єднання териториальних громад, покращення екологічної ситуації, якості питної води, стану доріг та їх ремонту, транспортного навантаження у центрі міста, будівництва сучасної багаторівневої парковки, громадських вбиралень, та інших. Під час спілкування, яке тривало більше двох годин, присутні отримали змістовні відповіді на свої запитання.06.04.2019

Людська комунікація певні особливості плану перспективного розвитку міста, Костопільського району 2019-2021: розгянуті питання дотримання справедливості, об'єднання еліти миру якій не байдуже. Про те шляхи подолання проблеми напруги високих тарифів повної амністії для корупціонерів. Ключові моменти досягнути діалогу з судовим апаратом для збільшення довіри. В якості перших кроків в комлексі роглянуто виконання реконструкція систем водопостачання, виведення бізнес-центрів в окремі квартали загальноєвропейська тенденція: ліквідація втрат тепла, програма ліквідації старого житла,  реконструкція вулиць для підвищення безпеки, будівництво міні-котелень, сонячні панелі на даху зупинок, туристичні інфоцентри. Передати старі заводи і приміщення під коворкінги і креативні центри. Нові громадські простори.впорядкувати ринки, обмежити використання мафів, мотивація до виробництва, виготовлення матеріалів праці - інтерактивних скульптур. Єдиний онлайн-центр для звернень громадян, проблема широкого ключового впровадження подолання бідності. Наявність прямих результатів процес дій - меседж предметів дисципліни навчальних програм, за цільові субвенції.


Верховна рада розглядає Рівненську область як важливість розвитку освіти необхідність створень реконструвань шкіл дитячих садочків.

12.04.2019

250 мілярдів планується направлення на підтримку проектів освіти садочків і шкіл інвестиції на Рівненщину. Година запитань до уряду. Під час зачитування запитів задали запитання й до депутата Сергія Євтушка уповноваженого від трьох округів Костопіль Сарни Березне, щодо виконання формування урядового плану а саме школа у Костопільському районі смт, Яполоть. Розцінити роботу дотримання демократичних принципів плідно безпосередньо працюють дійсно це так. Тим часом за даними суспільних відомств громадянам стало жити гірше малозабезпеченим захистити - відстояти право у суді неможливо. Недовіра приводить до ненависті, в той час з точки зору іде річ про захист інтересів громадян що породила в національному питані тяжкі наслідкі для України. Ці тяжжкі рішення коли позбавляючи сирот спадкоємців спадщини - судовий нюанс що порушує вимоги конституції порушує право. Потрібні реальні кроки захисту конституційного ладу країни, є недоліки у комітеті й держбезпеки http://komnbo.rada.gov.ua/, катаклізми будуть, відомості.


Online BanKING - мандат перевірки наше право.

17.04.2019

Проведно перевірку включно 2018 рік щодо надійності банковських установ у сумі 19 організацій за найвигднішими умови для громадськості України в дійсності 0,01%. Визначення в черговості автоматизовано Forzacredit [CPS] UA, CreditKasa [CPL] UA, MyWallet [CPS] UA, Moneyveo [CPS] UA, CreditPlus [CPS] UA. По суті вчасна виплата непризводить до конфлікту інтересів, кредит доступний кожному. Через індексацію малих пенцій через інфляцію, жителям міста загрожує відключення від постання газу -електроенергії, що відбувається у місті Костопіль.19.04.2019

Починаючи з 2017 року в одній зі шкіл міста Костопіль ремонтують школу. З початку ремонтних робіт вже вдалось здійснили капітальний ремонт даху, замінили 165 вікон та 8 дверей. Зараз розпочаті роботи з утеплення фасадів. Для реалізації капітального ремонту з обласного бюджету спрямовано понад 6 млн. грн. В рамках робочої поїздки на Костопільщину голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук спільно з головою ОДА Олексієм Муляренком, його заступником Світланою Богатирчук-Кривко, депутатами обласної ради Русланом Потапчуком та Василем Кльопом відвідали Костопільську загальноосвітню школу-комплекс I-III ступенів №6.


Остання стаття журналіста - реорганізація зЗМІ www.Kostopil.net.

24.04.2019 Хочемо подякувати: робітників "КП Костопільводоканал", батьків та учнів 11-Б класу Костопільської середньої школи №6, робітників "Костопіль, КП Домо - управління" та всіх інших людей за співчуття і фінансову допомогу на лікування нашого внука та сина. Також лікаря Рівненської хірургічної лікарні домарського за хороше лікування. Бажаємо Вам довгих років життя та всіх благ. З повагою сім'я Хохонь та Дриганець.30.04.2019 У загальній кількості безробітних 61,3% – жінки, 51% – особи, які проживають у сільській місцевості, 33,9% – молодь у віці до 35 років.
Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, на кінець березня 2019р. становила 160. При цьому навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію складало 5 осіб.
Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного у березні 2019р. становив 2498 грн, що дорівнює 59,9% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (4173 грн).


Управління за участі громад через національний ресурсний центр та сприяння розвитку політики щодо місцевого самоврядування, поступу децентралізації та регіонального розвитку.

01.05.2019 Розбудова спроможностей місцевих громад та представників влади у впровадженні місцевого розвитку, орієнтованого на громаду, запровадженні місцевого планування за участі громад, наданні громадських послуг, відновленні базової соціальної та комунальної інфраструктур, а також розвитку малого фермерського бізнесу. Інноваційні технології стають все доступнішими. Жителі відчують перевагу від встановлення «Розумної Ради». Нова система голосування у міській раді дозволить швидше і дешевше обробляти данні голосування місцевих депутатів та миттєво оприлюднювати результати на сайті. Система «smart rada» (розумна рада) зробить роботу міської ради більш ефективною та прозорою. Програмний комплекс, встановлений за підтримки ЄС/ПРООН послідовно та логічно організовує процес прийняття та опублікування рішень місцевою радою. Детальніше місцевий розвиток орієнтований на громаду.


Костопіль Водоканал

05.05.2019 Відтепер мешканці міста Костопіль можуть дивитись стан розрахунків, подавати покази лічильників, знайомитись з новинами підприємства у персональному кабінеті абонента КП "Костопільводоканал" за такою адресою:
https://www.abon.com.ua/company?company_id=45

На сервісі є можливість подати показники за воду, дізнатись про стан рахунків, переглядати поточні ціни на послуги, історію оплат і показів лічильників, пільги та субсідії, ознайомитись з новинами підприємства. Для реєстрації на сайті потрібна лише поштова скринька. Для доступу до даних за особовим рахунком потрібно вказати свій номер особового рахунку  та суму останнього платежу. Поділіться новиною з друзями і сусідами!  
Експерт з питань автоматизації ЖКГ компанії Logic Land Д. Поліщук http://abonent.logicland.com.ua e-mail: david@logicland.com.ua  тел.: 095-116-14-46


Пройдишнє: у часі пам'яті героям. У Костопільчан, та світі відзначили День пам`яті та примирення

Проведення заходу в кожному населеному пункті України — «Вогонь миру».


12.05.2019 День матері, день Перемоги, совокупність подій на Рівненщині. Костопільчани відзначили 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Незгасна людська пам'ять про колосальні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої катастрофи. 74 роки минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей.19.05.2019

Отче прийшов час: Вранці сестри-гості конференції і жінки з місцевих церков зібралися для спілкування про те, чого Бог очікує від них у виконанні Його Великого доручення. Якої проповіді потребують релігійні люди? «Молитва спасіння»; Во ім'я Отца і Сина і Святого Духа! Національна молитва за сиріт об'єднала всю Україну. "Звернення щодо захисту і піклування та усиновлення дітей-сиріт", у якому помолитись за дітей-сиріт, напрямок рясного благословіння. м.Костопіль церква "Слово життя" детальніше...


 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5