м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Рівненська обласна рада чотирьом організаціям надала у користування мисливські угіддя у різних районах області.

05.12.2018

Зокрема, отримало майже вісім тисяч гектарів мисливських угідь на території Сарненського та Березнівського районів фермерське господарство "Урсус 2", яке належить депутатові від фракції "Конкретних справ"  Василю Кльопу. Загалом у користуванні товариств пана Кльопа буде близько 40 тис.га мисливських угідь, що приблизно дорівнює площі Демидівського району.
10.12.2018

День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини. Відзначати цей день почали у 1950 році після того, як Генеральна Асамблея прийняла резолюцію 423 (V), що закликає всі держави і зацікавлені організації встановити 10 грудня кожного року як День прав людини.


Нагрівач мало непозбавив власників будинку.

14.12.2018

Багаття що виникло внаслідок експлуатації приладу за ціною інтернет мереж 700 грн. Експортером для населення став Костопільський магазин "Мастер Ден". Як повідомив продавець щодо багаття другий випадок. Гарантійне відшкодування у випадку згорання невходить у гарантійний талон. За пожежу ніхто ненесе відповідальність - біда за ціною авантюриста магазину 1445 грн, прилад. Ставиться питання чому нерозумілі органи які мають пікловатися по верств населення, й щодо запобігання несертифікованої продукції на ринку і щодо захисту прав та інтересів громадян.15.12.2018 - 23.12.2018

Похід селищами Костопільського району. Нині ще мало вивчено в плані генези та літературних зв’язків із сучасною йому українською прозою – низку проблем навіть не сформульовано належно, не кажучи вже про сучасне їх розв’язання. Розглянуто численні інтертекстуальні відсилання до знакових явищ згаданих літератур, обґрунтовано деякі типологічні паралелі.27.12.2018 Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на кінець листопада 2018р. склав 1,6% населення працездатного віку, у сільській місцевості та в міських поселеннях – 1,6% та 1,5% відповідно.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, на кінець листопада 2018р. становила 1870. При цьому навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію складало 6 осіб. Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного у листопаді 2018р. становив 2044 грн, що в 1,8 раза менше законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн).


У КОСТОПОЛІ ЗАПРАЦЮВАВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

29.12.2018

Центр, який будуть відвідувати діти з особливими освітніми потребами, знаходиться у приміщенні Центру первинної медичної допомоги. Для закладу тут відвели 164 квадрати, де облаштували 7 кабінетів. На відкриття Центру завітали заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко та голова облради Олександр Данильчук. «У Костополі це перший такий центр, а на Рівненщині – вже одинадцятий. А загалом, в області планується відкриття понад трьох десятків таких освітніх установ. Це передбачено Меморандумом про співпрацю, який було підписано між головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком та головами місцевих рад щодо впровадження інклюзії. А вже інклюзивно-ресурсні центри запрацюють у Вараші та Рівненському районі », - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.


Складайте ж собі скарби на небі...

11.01.2019 Ми сподіваємось, у 2019 році продовжимо разом з Вами формувати чесне, прозоре та відкрите бізнес-середовище в Україні. Команда www. Kostopil.net готує багато сюрпризів, які зі зусиллями допоможуть громадськості! Бажаємо у новому році відчувати задоволення від кожного дня, знаходити вигідні партнерства та сходити на нові вершини, а ми зробимо усе, щоб ви відчували себе краще з повагою www. Kostopil.net : email: Kostopilnet2012@ukr.net ; 3204410310@mail.gov.ua ; kostopilnet2012@gmail.com ; телефони: Київстар +38096 075 08 94, у міжнародному форматі kostopil, (091)605 4717 FACEBOOK16.01.2019 Розслідування триває - (зруйнували судьби дітей спадкодавця, історія такому управлінню непробачить):

Спадкодавець отруєнний, (документи всі матеріальні ціності викраденні), дітей позбавлено майна, матеріальних ціностей спадкодавця. Скількі потрібно пережити синам спадкодавця на шляху захиститу прав і інтересів? Нові виклики знову замах на майно спадкоємців відтепер іншими особами з метою перепродажу. Прості громадяни беззахісні від свавілля тих чи інших угрупувань - товариств. Тривають роки у місті продовжує панувати ієрархія байдужості, жадібності, несправедливості, безкарності, межа соціального хаопсу. Приміщення знаходиться під зором вулиці 1-травня нагадаємо біля колишнього "КГБ". Спадкодавець Дриганець Анатолій Олександрович двоє дітей працівник інспектор "РІВНЕ ОБЛЕНЕРГО".20.01.2019

У Костополі відбувся турнір з футзалу серед ветеранів 45+ , присвячений 80 - річчю Тараса Примака. Участь у змаганнях брали ветеранські команди із Костополя, Сарн, Дубно, Березне.  Перше місце вибороли ветерани костопільського "Горизонту". Другі - "Спартак" (Дубно), треті - "Случ" (Березне). Турнір відбувся за підтримки голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука.


Після 23.00 години у зимовий період дорожнє освітлення зникає по вул. Гвардійська, скаржаться громадяни міста.


29.01.2019 Від дій до любові...

Наголос повернення додому у темний період призводить до черезвичайних ситуацій подейкують громадяни міста. Наше майбутнє дітки повертаюся додому на автошляхах ожеледиця а освітлення немає. Хто і коли стоїть питання, посприяє вірно служити для добробуту суспільства Костопільчан? Всього чого потрібно для забезпечення всього необхідного для кращого виміру життя Костопільського району. Віра взміні - просимо змін в краще для свого народу славної великої могутньої держави Україна. Цінуємо сьогодення до рішучих дій конкретних справ. Волею силою можемо ми, з богом ми переможемо. То ж тримаємо порох сухим, тримаємось щільними рядами, ми переможемо і це без сумнівів. .... Віримо, разом зможемо більше, Слава Україні !... Любіть нашу Україну і усе буде Україна.04.02.2019 Інвестиції і іновації сучасності вплив за системою прозоро. Включаються всі державні органи з метою запобігання корупції. Завдяки впливу Міністерства фінансів України, парнерам: державна установа відкриті публічні фінанси, міжнародний фонд відродження, фонд східна Європа, федерального уряду німеччини - демократичних перетворень що входить 55 іноземних фахівців, державне агенство з питань електроного урядування України, порталу відкритих даних, TRANSPARENCY INTERNATIONAL UKRAINE, державна казначейська служба України,Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, міністерство економічного розвитку і торгівлі України, публічні закупівлі прозоро, центр політичних студій та аналітики, інститут бюджету та соціальних досліджень, інкубаційні програми 1991, 007 контролюй владу, ECG - фінансовий та банкіський консалтинг, має бути.05.02.2019 У період у січні–листопаді 2018 року : Зайнятість та безробіття, оплата праці та соціально-трудові відносини, соціальний захист, правосуддя та злочинність, сільське господарство, промисловість, будівництво, транспорт, Зовнішньоекономічна діяльність, ринок праці Костопільського району, ринок праці Рівненщини, заробітна плата працівників Рівненщини, про індекс споживчих цін (індекс інфляції) у грудні 2018 року. Цінова ситуація на споживчому ринку області у грудні 2018 року, про надання населенню області субсидій, демографічна ситуація в Рівненській області у січні–листопаді 2018 року, демографічна ситуація у Костопільському районі, промисловість Костопільщини, підсумки роботи транспорту у 2018 році, виробництво продукції твариннництва

у Костопільському районі,   стан тваринництва Костопільського району, стан злочинності в Рівненській області  у 2018 році.


12.02.2019 12 лютого 2019 року на засіданні колегії Рівненської обласної державної адміністрації одним із ключових питань було підведення підсумків роботи галузей господарського комплексу області та виконання місцевих бюджетів за 2018 рік. Загалом всі регіони Рівненщини впевнено засвідчують сталий розвиток всіх галузей господарського комплексу. Стратегія поступального розвитку району на найближчі роки – це початок будівництва басейну, реконструкція спортивних об’єктів, ремонти шкіл, будівництво амбулаторій, доріг. Повідомляє Костопільська районна влада, детальніше на джерело ...15.02.2019 - 16.02.2019

15-16 лютого на базі Костопільської ДЮСШ пройшов ІІІ тур 12 чемпіонату Рівненської області з волейболу серед жіночих команд сезону 2018/2019.

У турі взяли участь команди «Промінь» м.Костопіль, «Полісся» с.Полиці, ВПРАЕС м.Вараш, «Олександрія» с.Олександрія. Результати ігор: «Промінь» м. Костопіль – «Полісся» с.Полиці – 2:0; «Промінь» м.Костопіль – ВПРАЕС м.Вараш – 2:0; ВПРАЕС м.Вараш – «Олександрія» с.Олександрія  – 1:2; «Олександрія» с.Олександрія – «Полісся» с.Полиці – 2:0.


Абсолютна більшість Костопільчан потерпає від підвищення цін ...

21.02.2019 97% громадян страждають від підвищення цін на споживчі товари і послуги, а понад 60% Костопільчан не взмозі сплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги. Про це свідчить верства населення при опитуванні щодо соціального - матеріального стану громадян. Причому, за даними соціологів, упродовж останнього року 60% українців відчули погіршення матеріального становища, у третини опитаних воно не змінилося і лише у 6% – покращилося. Головними причинами того соціально-економічного стану, в якому зараз перебуває країна, громадяни України вважають непрофесіоналізм та корупцію чинної влади. 54% вважають головною причиною воєнні дії на Сході, 31% – неспроможність Верховної Ради ухвалювати потрібні країні закони, 28% – непрофесіоналізм та корупцію попередньої української влади. На Заході країни 70% опитаних вважають, що ситуація, яка склалася зараз в Україні, може привести до масових загальнонаціональних протестів.


 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5