м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Рівненська обласна рада чотирьом організаціям надала у користування мисливські угіддя у різних районах області.

05.12.2018

Зокрема, отримало майже вісім тисяч гектарів мисливських угідь на території Сарненського та Березнівського районів фермерське господарство "Урсус 2", яке належить депутатові від фракції "Конкретних справ"  Василю Кльопу. Загалом у користуванні товариств пана Кльопа буде близько 40 тис.га мисливських угідь, що приблизно дорівнює площі Демидівського району.
10.12.2018

День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини. Відзначати цей день почали у 1950 році після того, як Генеральна Асамблея прийняла резолюцію 423 (V), що закликає всі держави і зацікавлені організації встановити 10 грудня кожного року як День прав людини.


Нагрівач мало непозбавив власників будинку.

14.12.2018

Багаття що виникло внаслідок експлуатації приладу за ціною інтернет мереж 700 грн. Експортером для населення став Костопільський магазин "Мастер Ден". Як повідомив продавець щодо багаття другий випадок. Гарантійне відшкодування у випадку згорання невходить у гарантійний талон. За пожежу ніхто ненесе відповідальність - біда за ціною авантюриста магазину 1445 грн, прилад. Ставиться питання чому нерозумілі органи які мають пікловатися по верств населення, й щодо запобігання несертифікованої продукції на ринку і щодо захисту прав та інтересів громадян.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5