м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


3а доступні ліки. Костопільчани будуть залучать з зв'язку службовців Антимонопольного комітету.

08.08.2018 Нагадаємо, з цього року МОЗ запровадив ще один механізм для формування цін у програмі “Доступні ліки”. Після завершення прийому заяв на участь у програмі, фармвиробники, вартість препаратів яких не перевищила 5% від найменших цінових пропозицій за добову дозу, протягом 5 робочих днів мають можливість знизити ціни та поповнити перелік безоплатних препаратів.09.08.2018

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показник всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МІТ. Більш детальніше читайте також на сайті Костопільської міської ради http://kostopil-rada.gov.ua Курси у напрямку: Підприємництво, практичний цикл курсів, що розповість вам все про те, як створити власний бізнес чи технологічний стартап в Україні. Громадянська освіта - Цикл курсів для всіх, хто хоче дізнатися як побудувати процвітаючу, справедливу та успішну Україну. Аналіз даних - Аналіз даних дозволяє виявити невидимі закономірності і революційно покращити процес прийняття рішень майже у всіх галузях людської діяльності. Підготовка до ЗНО - Цикл курсів для всіх, хто хоче підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА. Вступ до конституційного права - Курс «Вступ до конституційного права» допоможе сформувати у слухачів цілісне розуміння історії, сутності та структури конституційного права, поглибити знання в сфері теорії конституціоналізму, прав людини, правових основ функціонування органів державної влади. Доступні зараз - Осмислені й переосмислені, нативна реклама, eкспрес-курс підготовки менеджера з продажу реклами в локальному медіа «з нуля», Як вступити до найкращих західних шкіл та університетів. СМС – Система Менеджменту Ситуацій. Дізнатись більше у всіх галузях виміру життя Prometheus.


Врахування форс мажорних обставин.

14.08.2018

Форс-мажор непереборної сили — обставини, що виникли внаслідок прийняття рішень законодавчого або нормативно-правового характеру, ... Сьогодні вбачається малозабезпечене суспільство незахищене... Потрібно кожному громадянину України запроваджувати втілювати ідеї, що накіпіло у житті людини. Характерезує що потрібно країні правозахисна коаліція "Справедливість заради миру" яка буде відстоювати права та інтереси захищати від свавілля тих чи інших посадових осіб. Громадськість вважає якщо журналісти привели цю владу то чому немає реформи Депутати-журналісти рівності можливої про внесення змін в реформу щодо недоторканості журналістів, всі корупційні складові булиби висвітленні. Нажаль менталітет байдужості, жадібності, зберегти посаду - владу любою ціною. У всіх аспектах життя проводиться плавний аналіз важлива думка кожної точки зору, повідомляйте, ви робите світ краще.


Служіння долучити об'єднання, захистити простого громадянина.

21.08.2018 До праведності до підготовкі до всякого доброго діла. Конституція України до основних прав людини відносить свободу слова. Вона безпосередньо пов'язана з принципами демократичної держави, на побудову якого і спрямована політика України. Гріх не погодитися зі здатністю засобів масової інформації України і не тільки України. Саме в умовах безперервного розвитку інформаційних технологій необхідно встановити межу між свободою слова і знаряддям управління. Подання позовної заяви до суду – справа нескладна. Обставинами, що стали причиною подання позову до суду, їх тонкощї бувають різні. Тому спершу все-таки важливо отримати необхідну попередню консультацію у юристів і тільки потім приступити до справи. Як правильно скласти заяву в поліцію про скоєння злочину? При написанні заяви про злочин в поліцію треба враховувати те, що з 19.11.2012 року в Україні почав діяти новий Кримінальний процесуальний кодекс (далі – КПК). Тому при складанні заяви в поліцію про скоєння злочину треба враховувати нові вимоги законодавства України з цього питання. Якщо вам виписав штраф за адміністративне правопорушення співробітник поліції на місці зупинки транспортного засобу, такий штраф можна відмінити в судовому порядку, навіть якщо був факт порушення і вас вже притягли до адміністративної відповідальності. Чому? Тому що розгляд справи на вулиці вже є порушенням процедури.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5