м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000


Всерайонне Віче: все лишається без змін.

27.02.2014 року

Депутати оголосили, що рішення про обрання голови райради вони прийняли спільне, та попросили громадян не здіймати галас, адже через декілька місяців будуть вибори, і тоді люди зможуть обрати ту владу, якій будуть  довіряти.

 


Нова іновація заснована на використанні досягнень безпеки в м. Костопіль.

01.03.2014 року Сформовуються загони народної самооборони, щоб спільно з працівниками міліції патрулювати місто. Кількість бажаючих долучитись постійно збільшується. Чергування відбувається у посиленому режимі.

 


Правий сектор і Відділ міліції.

07.03.2014 року І до чого ми йдемо? У райвідділ поступило розпорядження від новопризначеного обласного керівника В’ячеслава Чайки, про виклик озброєного підкріплення працівниками міліції до обласного управління, під яким постійно тривають протести.

 


Підтримка військовою технікою. Заклик не панікувати.

 

07.03.2014 року

Детальну інформацію по подіях покіщо невияснено. З різних секретних джерел повідомлено що ініціатива Василя Берташа інформація не підтверджена.

 


200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

10.03.2014 року

Вшанування Кобзаря. Історики, пересічні громадяни, представники політичних партій, з навчальних закладів міста. Приєдналися до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка...

 06.04.2014 року

Саме звідси розпочався передвиборчий тур.Олег Тягнибок: Ми не маємо ні в якому випадку визнавати цей факт окупації, ми маємо впливати на міжнародне співтовариство, яке сьогодні знаходиться зараз з нами, і з його допомогою повернути Крим Україні.................................................. Детальніше

 


 

Встановлення контролю по місту, району.


11.05.2014 року

Завдання при зіткненні з противником надати всілякий вогневий опір. Відеонагляд ведеться у встановленому порядку. Формується новий спецпідрозділ міліції Київ1 Київ2 ( патрульна служба особливого презначення).


 


Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5