м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

Юрій Благодир:

 

Наше стратегічне завдання — порядок у комунальних закладах Рівненщини Наступного року область матиме стратегічний план реконструкції об’єктів комунальної власності. На цьому на засіданні бюджетної комісії Рівненської обласної ради наголосив її голова Юрій Благодир.

 

За його словами, за кошти громади слід першочергово відновлювати об’єкти, які перебувають у критичному стані. «Нам слід не розпилювати ресурси на незначні проекти, а допомагати тим районам, які самостійно не зможуть відремонтувати той чи інший заклад, — зазначив Юрій Благодир. — Наше стратегічне завдання — навести порядок у комунальних закладах».

 

Бюджетна комісія погодила 44 об’єкта, які в поточному році відновлюватимуть та ремонтуватимуть за кошти бюджету розвитку. На ці потреби мають спрямувати майже 45 мільйонів гривень.

 

Зокрема, освітні заклади отримають 23,4 мільйона, медична галузь — 4,35, тощо. «Перелік із 44 об’єктів — компромісний, бо чимало закладів ми завершуємо. Вже наступного року сконцентруємо зусилля над пріоритетними завданнями», — резюмував голова бюджетної комісії.


 


Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5