м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

Юрій Благодир: «Мешканці Корця споживатимуть нормальну воду»

 

До кінця року мешканці райцентру Корець споживатимуть питну воду високої якості. На цьому наголосив голова бюджетної комісії Рівненської обласної ради Юрій Благодир. За його словами, на будівництво станції знезалізнення води виділили мільйон гривень.

«Це один із стратегічних об'єктів, які втілимо за кошти бюджету розвитку. Адже уводі, яку подають споживачам райцентру, високий вміст заліза, тому вона невідповідала санітарним нормам. І цю проблему не вирішували роками, — підкреслив Юрій Благодир. — До кінця поточного року жителі Корця споживатимуть якісну питну воду. Ми допомогли району коштами, бо він має слабко розвинену економіку і не міг самостійно побудувати станцію знезалізнення».


Голова бюджетної комісії нагадав, що бюджетна комісія Рівненської обласної ради погодила 44 об'єкти Рівненщини, які ремонтуватимуть за гроші бюджету розвитку. На них спрямують майже 45 мільйонів гривень.
«Цьогоріч завершимо критичні об'єкти, а вже наступного — кошти виділятимемо на стратегічні, щоб не розпилювати ресурси на незначні цілі», — підсумував Юрій Благодир.


 

 

 

 


Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії

5