м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

 

 

 

Я молюся про те, щоб з його славних багатств він міг зміцнити вас силою через Дух Духа у вашому внутрішньому істоту, щоб Христос міг жити в ваших серцях через віру. І я молюся, щоб ви, бувши вкорінені й засновані в любові.
Ефесян 3: 16-17

 

Бог є дух, і його шанувальники повинні поклонятися в Дусі і істині.
Івана 4:24

 

Так ми знаємо, що ми живемо в ньому, і він в нас: Він дав нам Свій Дух.
1 Іоанна 4:13

 

Тому що Дух, який дав нам Бог, не робить нас боязкими, але дає нам силу, любов і самодисципліну.
2 Тимофія 1: 7

 

Оскільки ми живемо духом, давайте йти в ногу з Духом.
Галатів 5:25

 

Точно так же Дух допомагає нам у нашій слабкості. Ми не знаємо, про що ми повинні молитися, але сам Дух заступається за нас безсловесними стогонами.
римлянам 8:26

 

Дух Владики Господнього на мені,
бо Господь помазав мене
сповіщати благу звістку бідним.
Він послав мене, щоб зв'язати зламаних серцем,
оголосити свободу полоненим
і звільнитися від темряви для ув'язнених.
Ісая 61: 1

 

Для тих, хто на чолі з Духом Божим, діти Божі.
римлянам 8:14

 

Дорогі друзі, не вірте кожному духові, але перевіряйте духів, щоб побачити, чи є вони від Бога, бо багато лжепророків вийшли в світ.
1 Івана 4: 1

 

Я продовжую просити, щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, славного Отця, міг дати вам Дух мудрості і одкровення, щоб ви знали його краще.
Ефесян 1:17

 

Вони побачили, що, здавалося, були вогненними язиками, які розійшлися і підійшли до кожного з них. Всі вони були наповнені Святим Духом і почали говорити іншими мовами, коли Дух дозволив їм.
Дії 2: 3-4

 

Розум, керований плоттю, - це смерть, але розум, керований Духом, - це життя і світ.
Римлянам 8: 6

 

Якщо ви тоді, хоча ви злі, умієте давати добрі дари своїм дітям, тим більше ваш Небесний Отець подасть Святого Духа тим, хто його запитає!
Луки 11:13

 

Сам Дух свідчить з нашим духом, що ми діти Бога.
римлянам 8:16

 

І він сказав мені: «Це слово Господа до Зоровавеля:« Не силою й не силою, але Духом Моїм », говорить Господь Всемогутній».
Захарія 4: 6

 

Бо тіло бажає, що суперечить Духу і Духу, що суперечить плоті. Вони знаходяться в конфлікті один з одним, так що ви не повинні робити все, що хочете.
Галатів 5:17

 

Ніколи не випробовуйте нестачі в завзятті, але зберігайте свій духовний запал, служіння Господу.
римлянам 12:11

Але плід Духа - це любов, радість, мир, довготерпіння, доброта, доброта, вірність, тихість і самовладання. Проти таких речей немає закону.
Галатів 5: 22-23

 

Дух, який ви отримали, не робить вас рабами, так що ви знову живете в страху; скоріше, Дух, який ви отримали, привів до вашого усиновлення до синівства. І ми плачемо: «Авва, Отче».
римлянам 8:15

 

Прикладайте всіх зусиль, щоб зберегти єдність Духа через узи світу.
Ефесян 4: 3

 

На початку Бог створив небо і землю. Тепер земля була безформною і порожній, тьма була над поверхнею глибокого, і Дух Божий ширяв над водами.
Буття 1: 1-2

 

Бо я знаю, що завдяки вашим молитвам і Божого положенню Духа Ісуса Христа те, що трапилося зі мною, буде для мого визволення.
Филип'ян 1:19

 

Тому я кажу: ходіть по Духу, і ви не будете задовольняти бажання плоті.
Галатів 5:16

 

Хіба ви не знаєте, що ваші тіла - храми Святого Духа, хто в вас, кого ви отримали від Бога? Ти не свій; ви були куплені за ціною. Тому шануйте Бога своїми тілами.
1-е до коринтян 6: 19-20

 

Але ви отримаєте силу, коли Святий Дух зійде на вас; і ви будете Моїми свідками в Єрусалимі і у всій Юдеї та Самарії і аж до краю землі.
Дії 1: 8

 

Створіть в мені чисте серце, Боже,
і обновіть в мені твердий дух.
Псалом 51:10

 

Петро відповів: «Покайтеся і хрестіться, кожен з вас, в ім'я Ісуса Христа, на відпущення ваших гріхів. І ви отримаєте дар Святого Духа ».
дії 2:38

 

Коли настав день П'ятидесятниці, всі вони були разом в одному місці. Раптово від неба з'явився звук, схожий на подих сильного вітру, і наповнив весь будинок, де вони сиділи.
Дії 2: 1-2

 

Я не залишу вас сиротами; Я прийду до тебе.
Іоанна 14:18

 

І якщо Дух того, хто воскресив Ісуса з мертвих, мешкає в вас, той, хто воскресив Христа з мертвих, також дасть життя вашим смертним тілам через його Духа, який живе в вас.
римлянам 8:11

 

Тому що наша боротьба не проти плоті і крові, а проти правителів, проти влади, проти сил цього темного світу і проти духовних сил зла в небесних царства.
Ефесян 6:12

 

Всякий раз, коли вас заарештовують і залучають до суду, не хвилюйтеся заздалегідь про те, що сказати. Просто скажи те, що тобі дано в той час, тому що ти не говориш, але Святий Дух.
Марк 13:11

 

Заспокійливий мову - це дерево життя,
але збочений мову крушить дух.
Притчі 15: 4

 

 

Нехай Бог надії сповнить вас всієї радістю і миром, як ви довіряєте йому, щоб ви могли переповнюватися надією силою Святого Духа.
римлянам 15:13

 

І знову я питаю: чи дає Бог вам Свій Дух і творить чудеса між вами справами закону або вірою в те, що ви чули?
Галатів 3: 5

 

Існує одне тіло і один Дух, як ви були покликані в одній надії, коли вас викликали.
Ефесян 4: 4

 

І надія не ганьбить нас, тому що любов Бога влита в наші серця через Святого Духа, який був даний нам.
Римлянам 5: 5

 

Той, хто дотримується Божих заповідей, живе в ньому, і він в них. І так ми знаємо, що він живе в нас: ми знаємо це Духом, який Він нам дав.
1 Іоанна 3:24

 

Той, хто сіє, щоб догодити своїй плоті, від плоті пожне смерть; хто сіє, щоб догодити Духу, від Духа буде пожинати вічне життя.
Галатів 6: 8

 

Ми є свідками цих речей, так само як і Святий Дух, якого Бог дав тим, хто кориться йому.
діяння 5:32

 

Навчи мене виконувать твою волю,
тому що ти мій Бог;
нехай ваш добрий Дух
приведе мене на рівну землю.
Псалом 143: 10

 

Тепер того, хто здатний зробити набагато більше, ніж все, що ми просимо або уявляємо, згідно його силі, яка діє в нас, йому слава в церкві й у Христі Ісусі протягом усіх поколінь на віки віків! Амінь.
Ефесян 3: 20-21

 

Але я дійсно говорю вам, що для вашого блага я йду. Якщо я не піду, Адвокат не прийде до вас; але якщо я піду, я пошлю його до вас.
Іоанн 16: 7

 

Ісус відповів: «Я дійсно говорю вам, що ніхто не може увійти в Царство Боже, якщо вони не народжуються від води і Духа».
Іоанн 3: 5

 

Коли всі люди хрестилися, Ісус теж хрестився. І коли він молився, небо було відкрито, і Святий Дух спустився на нього в тілесному вигляді, як голуб. І прийшов голос з неба: «Ти мій Син, якого я люблю; з вами я дуже задоволений ».
Луки 3: 21-22

 

Тепер Господь є Дух, і де є Дух Господній, є свобода.
2-е Коринтян 3:17

 

Тому, маючи уми, які є пильними і повністю тверезими, покладайте надію на благодать, яка буде принесена вам, коли Ісус Христос відкриється при його настанні.
1 Петра 1:13

 

Бо пророцтво ніколи не було свого походження в людській волі, але пророки, хоча і люди, говорили від Бога, як вони були перенесені Святим Духом.
2 Петра 1:21

 

І я сам не знав його, але той, хто послав мене хрестити водою, сказав мені: «Людина, на якого ви бачите Духа, зійшов і залишився, той, хто хреститься Святим Духом».
Іоанн 1:33

 

 


Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії


5