Компанія SimpleSite була заснована в 2003 р в Данії.

Прямі постачальники, банки, індустрія, довідник. Соціальне опитування здобутки та досягнення суспільних програм і проектів. Організацією декларується мета — об'єднання зусиль громадян по сприянню здійснення Україною «великого стрибка» і її перетворення за 10 років у розвинуту демократичну країну з цивілізованою ринковою економікою — Успішну Україну, де більшість громадян буде задоволена життям і буде пишатися ...

Компанія SimpleSite була заснована в 2003 р в Данії.

Сообщение kostopilnet » 06 дек 2017, 00:18

Изображение
Компанія SimpleSite була заснована в 2003 р в Данії. За допомогою наукового підходу до обробки даних, цінному досвіду в розробці Agile і масштабності діяльності, таргетинг нашої компанії став міжнародним! Ми створили платформу, що оперує на 49 мовах по всьому світу. Оборот SimpleSite перевищує 10 мільйонів євро і на сьогоднішній день ми маємо більш 95.000.000 клієнтів.
http://fas.st/fLc_1G
Веб-сайт, створений за допомогою SimpleSite, є повністю безкоштовним і не має терміну дії. Ви можете оновити безкоштовну передплату на PRO версію, що включає додаткові функції, всього за 1 £ / $ / € за перший місяць користування! Зручний інтерфейс забезпечує створення сайту і управління ним простіше простого!
http://fas.st/fLc_1G
На даному етапі, 400.000 нових користувачів створюють вебсайти за допомогою SimpleSite щомісяця! Більше 20 мільйонів людей по всьому світу вже скористалися сервісом SimpleSite. Виплата буде дійсною у разі якщо користувач безкоштовної версії перейшов на платну підписку. Користувач безкоштовної версії = немає комісії. Зверніть увагу, 98% платних користувачів будуть сконвертовані в перебігу перших 10 хвилин реєстрації пробної версії.
http://fas.st/fLc_1G
Изображение
kostopilnet
Администратор
 
Сообщений: 134
Зарегистрирован: 12 окт 2017, 13:32
Откуда: Ukraine: Kiev Rivne Kostopil

Вернуться в Центр доступу до Публічної інформації.

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1