Центр доступу до Публічної інформації.

Прямі постачальники, банки, індустрія, довідник. Соціальне опитування здобутки та досягнення суспільних програм і проектів. Організацією декларується мета — об'єднання зусиль громадян по сприянню здійснення Україною «великого стрибка» і її перетворення за 10 років у розвинуту демократичну країну з цивілізованою ринковою економікою — Успішну Україну, де більшість громадян буде задоволена життям і буде пишатися ...
 • Форум
  Темы
  Сообщений
  Последнее сообщение
 • Громадські слухання.
  Стимулювання - забезпечення ефективних процедур участі громадськості під час формування та реалізації державної, регіональної політики, вирішення питань місцевого значення, зокрема, організації проведення публічних консультацій з громадськістю.
  2 Темы
  2 Сообщений
  Последнее сообщение kostopilnet Перейти к последнему сообщению
  07 сен 2018, 16:40
 • Тематичні конференції.
  Стимулювання участі інститутів громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку області, зокрема, залучення інститутів громадянського суспільства до оцінки потреб громадян у соціальних та інших суспільнозначущих послугах.
  6 Темы
  6 Сообщений
  Последнее сообщение kostopilnet Перейти к последнему сообщению
  09 ноя 2018, 13:13
 • Інтернет конференції.
  Оголошуємо про започаткування періодичних інтернет-конференцій. Вагоме місце серед інформаційних технологій, які використовуються науковцями різних галузей, займають інтернет-технології.
  0 Темы
  0 Сообщений
  Нет сообщений
   
 • Конференції круглих столів.
  Конференція (конгреси, симпозіуми і т.ін.) - захід, направлений на обмін поглядами з наукових та інших питань. Конференція передбачає наявність програми заходу, наперед підготовлений список доповідачів та участь експертів з питань конференції. Якщо рамки заходу не дозволяють обговорити конкретні питання, проводяться додаткові „круглі столи”. Конференції - один із найскладніших видів корпоративних заходів.
  0 Темы
  0 Сообщений
  Нет сообщений
   
 • Тренінг зборів, навчальних семінарів,форумів,тощо.
  Створення сприятливих умов для формування та розвитку інститутів громадянського суспільства, зокрема реалізація заходів, спрямованих на підвищення громадянської освіти населення щодо можливості захисту своїх прав та вираження інтересів через різні форми демократії.
  46 Темы
  46 Сообщений
  Последнее сообщение kostopilnet Перейти к последнему сообщению
  21 янв 2020, 10:58
 • Темы
  Ответов
  Просмотров
  Последнее сообщение

Вернуться в Список форумовКто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Права доступа к форуму

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения