м. Костопіль, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ, 35000

 


 


1 І ти скажеш дня того: Хвалю Тебе, Господи, бо Ти гнівавсь на мене, та гнів Твій вщухає, й мене Ти порадуєш,
2 оце, Бог спасіння моє! Безпечний я, і не боюсь, бо Господь, Господь сила моя та мій спів, і спасінням для мене Він став!
3 І ви в радості будете черпати воду з спасенних джерел!
4 І скажете ви того дня: Дякуйте Господу, кличте Імення Його, сповістіть між народів про вчинки Його, пригадайте, що Ймення Його превеличне!
5 Співайте для Господа, Він бо величне вчинив, і хай це буде знане по цілій землі!
6 Радій та співай, ти мешканко Сіону, бо серед тебе Великий, Святий Ізраїлів! *IC.12:3 

 

 


 

 Благодать вам і мир від Бога, Отця нашого, і Господа Ісуса Христа.

  Благословен Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що благословив нас із неба всяким духовним благословенством у Христі. Бо в ньому він нас вибрав перед заснуванням світу, щоб ми були святі й бездоганні перед ним у любові. Він призначив нас наперед для себе на те, щоб ми стали його синами через Ісуса Христа, за рішенням своєї доброї волі, на хвалу слави своєї благодаті, якою він обдарував нас у любім своїм Сині.

 

У ньому маємо відкуплення його кров'ю, відпущення гріхів, згідно з багатством його благодаті,  що її вилляв на нас щедро, у всій мудрості та розумі. Він дав нам пізнати секрет своєї волі, той задум доброзичливий і ухвалений у ньому (Христі),  щоб, коли настане повнота часів, здійснити його - об'єднати все у Христі: небесне й земне.

 

Між тими і ми всі колись жили в наших похотях тілесних, виконуючи примхи тіла і природних нахилів, і були ми з природи дітьми гніву, як і інші.  Та Бог, багатий милосердям, з-за великої своєї любові, якою полюбив нас,  мертвих нашими гріхами, оживив нас разом із Христом - благодаттю ви спасені!  І разом з ним воскресив нас, і разом посадовив на небі у Христі Ісусі;  щоб у наступних віках він міг показати надзвичайне багатство своєї благодаті у своїй доброті до нас у Христі Ісусі.  Бо ви спасені благодаттю через віру. І це не від нас: воно дар Божий.  Воно не від діл, щоб ніхто не міг хвалитися.  Бо ми його створіння, створені у Христі Ісусі для добрих діл, які Бог уже наперед був приготував, щоб ми їх чинили. 

 

 Тепер же в Христі Ісусі, ви, що колись були далекі, стали близькі кров'ю Христовою.  Бо він - наш мир, він, що зробив із двох одне, зруйнувавши стіну, яка була перегородою, тобто ворожнечу, - своїм тілом  скасував закон заповідей у своїх рішеннях, на те, щоб із двох зробити в собі одну нову людину, вчинивши мир між нами,  і щоб примирити їх обох в однім тілі з Богом через хрест, убивши ворожнечу в ньому.  Він прийшов звістувати мир вам, що були далеко, і мир тим, що були близько;  бо через нього, одні й другі, маємо доступ до Отця в однім Дусі.  

 

Отже ж ви більше не чужинці і не приходні, а співгромадяни святих і домашні Божі,  побудовані на підвалині апостолів і пророків, де наріжним каменем - сам Ісус Христос.  На ньому вся будівля, росте святим храмом у Господі;  на ньому ви теж будуєтеся разом на житло Бога в Дусі.  Благодать з усіма, що люблять Господа нашого Ісуса Христа в нетлінності! Амінь.

 Ісус Христос

“І вона вродить Сина, ти ж даси Йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів”МАТВІЙ 1:21. Ісус Христос—Спаситель світу і Син Бога. Він—наш Викупитель. Коли Йому виповнилося 30 років, Він почав трирічне служіння, навчаючи, благословляючи та зцілюючи народ Святої землі. Він також організував Свою Церкву і дав Своїм апостолам “силу та владу” (Лука 9:1), щоб вони допомагали Йому виконувати Його роботу. Ще до того, як створити світ, Бог підготував план, який дозволяє нам навчатися і зростати протягом цього життя. Ісус Христос стоїть у центрі цього плану. Місія Христа полягала не лише в тому, щоб навчати нас про Бога Батька і те, як ми повинні жити, але й прокласти шлях для нашого прощення...Костопільська влада. Головні новини сьогодення. Зустрічи, урочисті події.

Категорії


5